• Ogłoszenie:

Potrzebuję pomocy w pobraniu pliku

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Potrzebuję pomocy w pobraniu pliku

Postprzez mlont 27 Maj 2014, 00:42

Witam,
mój problem polega na tym że stałem się jednym z głównych bohaterów programu jedź bezpiecznie, ponoć wyprzedzałem na przejściu, jednak nagranie znajdujące się na stronie tvp pokazuje że jest inaczej (przynajmniej w mojej opinii), zadzwoniłem do tvp zresztą, odmówili wysłania mi filmiku a ja nie potrafię go nijak pobrać (jest w technologii silverlight) pobierałem różne programy kombinowałem...no nie dałem rady.
W download helper wyskakuje mi 50 różnych plików do pobrania, żaden nie działa.
Mam zamiar się odwołać w związku z czym przydałaby mi się kopia na płytce.
Link do filmiku:
http://www.tvp.pl/krakow/jedz-bezpiecznie/wideo/nierozwazne-zachowania-pieszych/15365306

Prosiłbym o pobranie i wrzucenie na jakiś serwer ewentualnie wytłumaczenie mi jak to zrobić.
Mam jakiś program w którym mam wkleić URL do tego filmiku, ale nie mam pojęcia jak go uzyskać
PS. mam nadzieje że dział do tego odpowiedni
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
mlont
~user
 
Posty: 151
Dołączenie: 28 Lip 2006, 10:37
Miejscowość: Zabrze
Pochwały: 3



Potrzebuję pomocy w pobraniu pliku

Postprzez Łowca Androidów 02 Cze 2014, 13:31

Proszę bardzo:
Film spakowany w RAR:
http://www17.zippyshare.com/v/4119730/file.html
http://www17.zippyshare.com/v/25230495/file.html
bez hasłą
format .mp4

Dodano Dzisiaj, 13:50:
Ze swojej strony dodam, że bezpiecznie to nie jechałeś.
To, że laska wtargnęła na czerwonym to widać, ale widać też, że ty na zółtym i to nieźle cisnąłeś.
Przepisy w tej kwstii są jasne. Dojeżdżając do przejścia dla pieszych (czy to z sygnalizacją czy też bez) należy zachować szczególną ostrożność, a tu do tego było mokro.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Potrzebuję pomocy w pobraniu pliku

Postprzez kajtekjr 21 Cze 2014, 14:43

Łowca Androidów, nie wiem ile masz lat i czy miałeś wogole kierownicę w ręce, ale tutaj więcej zagrożenia wywołało by rozpoczęcie hamowania na mokrym niż przeskok na żółtym. Zresztą przepis mówi jasno, że jeśli hamowanie przed sygnalizacją świetlną może wywołać zagrożenie to dopuszczalne warunkowo jest przejechanie na żółtym. A że hamowanie wywołałoby niebezpieczeństwo widać gołym okiem co się działo później jak ominął tą kobietę która WTARGNĘŁA na jezdnie na CZERWONYM świetle ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości