• Ogłoszenie:

Rezygnacja ze studiów

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Rezygnacja ze studiów

Postprzez kamiledi15 07 Mar 2013, 16:04

Zapłaciłem czesne za cały rok na uczelni (teraz tego żałuję, no ale już nic nie zrobię), legitymację mam podbitą do października, ale rezygnuję. Czesnego nie zwrócą, więc chcę chociaż tą legitymację wykorzystać jak najdłużej. Czy mogę do października nie nawiązywać kontaktu z uczelnią i dopiero wtedy złożyć podanie o rezygnację? Nie będzie problemu z odzyskaniem dokumentów po takim czasie? Na uczelni nie byłem już ze dwa miesiące. W regulaminie jest zapis:
W przypadku rezygnacji ze studiów student ma obowiązek zgłoszenia tego w formie pisemnej do dziekana. Student ma obowiązek wywiązania się ze wszystkich płatności wobec uczelni obowiązujących do dnia pisemnego zgłoszenia rezygnacji lub skreślenia z listy studentów zgodnie z pkt.12, § 30.
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1



Rezygnacja ze studiów

Postprzez kjubus 10 Mar 2013, 19:53

kamiledi15, jesli oplaciles wszystko i nie zlozysz zadnych papierow, to podejrzewam, ze jedyne co moga zrobic, to skreslic cie z listy studentow tylko dlatego, ze nie chodzisz (choc to zalezy od uczelni). sadze, ze nie bedziesz mial problemow napisz tylko, ze rezygnujesz przed naliczeniem kolejnych oplat za czesne
Image <=== WWW
Aristo Prestige 1700 - Centrino Duo 2.2GHz, 1*2GB DDR2 667 + 1*1GB DDR2 667, GF 8600M GS 256MB+turbocache (max 512), Win 7 Professional x64 //PlayStation 4 500GB + LG 37LH3000

nie pomagam przez PW/GG/E-MAIL! masz klopot? pisz na forum.
Awatar użytkownika
kjubus
~user
 
Posty: 2484
Dołączenie: 28 Lis 2005, 17:06
Miejscowość: Bogdanowo k. Poznania
Pochwały: 33



Rezygnacja ze studiów

Postprzez michal2k 11 Mar 2013, 11:01

Ja bym się jeszcze kłócił żeby mi kasę oddali :P Ale dokładnie, przed końcem semestru idź i powiedz że rezygnujesz...
michal2k
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 03 Paź 2012, 07:42



Rezygnacja ze studiów

Postprzez kamiledi15 11 Mar 2013, 14:37

Niestety w umowie zapisali, że w żadnym przypadku nie zwracają czesnego.
Dobra, to poczekam do czerwca. Myślicie że czekać do końca czerwca? Kiedy te opłaty naliczają, chyba dopiero w wakacje? Chciałbym tą legitymację jak najdłużej wykorzystać, bo codziennie jeżdżę do roboty i płacą kiepsko, więc taki trzymiesięczny bilet to spory wydatek.
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: josog oraz 7 gości