• Ogłoszenie:

Rozmiary tylnej szyby opel calibra

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Rozmiary tylnej szyby opel calibra

Postprzez mroofek 28 Lis 2012, 02:16

Witam,
Obiecałem znajomej zrobić naklejkę na szybę, ale żeby mi to wycieli w drukarni to muszę mieć ją wyskalowaną do konkretnej szerokości.
Mam problem, bo nie mogę nigdzie znaleźć rozmiarów tylnej szyby opla calibry. Znalazłem stronę jakiegoś producenta http://www.szybysamochodowe.net.pl/76_AutoSzyby_OPEL_CALIBRA.htm, ale nie podaje wymiarów.
Ma ktoś może takie info, albo taki samochód żeby zmierzyć miarką tak pi razy oko ? :wink:
z góry dzięki
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Rozmiary tylnej szyby opel calibra

Postprzez migala 28 Lis 2012, 11:25

To raczej pytaj o to na samochodowym forum tam więcej taki co znają wszystkie wymiary.
migala
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 11 Paź 2012, 15:00



Rozmiary tylnej szyby opel calibra

Postprzez mroofek 28 Lis 2012, 13:07

wiem, wiem, ale tutaj niekoniecznie ktoś musi znać te wymiary, może ktoś akurat ma taki samochód i za "Bóg zapłać" zmierzy mi tą szybę. Na forum motoryzacyjnym trzeba się rejestrować, a ja mam dostęp do internetu dwa razy dziennie tylko przez chwilczkę, jak jestem poza domem :wink:
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Rozmiary tylnej szyby opel calibra

Postprzez apg2312 28 Lis 2012, 13:32

A na aucie znajomej zmierzyć nie możesz ? Albo ona sama tego nie może zrobić ?
Adam

I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?

QuadCore Intel Core i7-6700K/Asus Z170 Pro Gaming/4x4GB Kingston HyperX Fury Black 2400/Gigabyte RTX 3060 VISION OC 12 GB/SSD Patriot VIPER VPN100 256GB M.2 PCIe x4 NVMe + SSD Plextor M6S 128GB SATA3 + Toshiba P300 1TBB/HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0/Philips 240V5QDSB/OCZ ZS 550W
Awatar użytkownika
apg2312
~user
 
Posty: 1308
Dołączenie: 29 Lip 2008, 20:09
Miejscowość: هورشاو
Pochwały: 85



Rozmiary tylnej szyby opel calibra

Postprzez mroofek 28 Lis 2012, 15:19

no cóż, gdybym mógł, to czy zakładałbym ten temat ? :wink:
Problem jest taki: znajoma chce zrobić mężowi niespodziankę na mikołaja. Mąż swoim samochodem pojechał w delegację i wraca 6 grudnia. Niestety ani ona ani ja nie mamy możliwości zmierzenia samemu, ale popróbuję poszukać też na forum calibry, o ile takie forum jest założone... poszperam w google
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości