• Ogłoszenie:

Mobbing w pracy??

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Mobbing w pracy??

Postprzez dresik 12 Paź 2011, 21:50

witam
pracuje na magazynie i mam możliwość przejścia do kontroli jakości..gdzie jest wieksza stawka i inne zarobki.. odbylem rozmowe z kierownikiem kontorli jakosci powiedzial ze mnie bierze tylko musi mnie puścić moj kierownik bylem u niego i uslyszalem ze jestem potrzebny i wazny..i to od niego slysze juz po raz 4... :1: :1:

I pytanie do was.... :!: :!: :?: :?:
czy przytrzymywanie pracownika na siłe i nie umozliwienie mu rozwoju w firmie..to jest mobbing??
Awatar użytkownika
dresik
 
Posty: 749
Dołączenie: 16 Sie 2005, 13:56
Miejscowość: wronki



Mobbing w pracy??

Postprzez apg2312 12 Paź 2011, 22:15

Powiedz swojemu dotychczasowemu kierownikowi, że fajnie, czujesz się zaszczycony będąc "potrzebnym i ważnym", ale też miło by było, gdyby to, że jesteś "potrzebny i ważny" przełożyło się na wyższy zarobek, co najmniej taki, jaki proponują ci w kontroli jakości lub wyższy.
A mobbing to coś zupełnie innego :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mobbing
Adam

I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?

QuadCore Intel Core i7-6700K/Asus Z170 Pro Gaming/4x4GB Kingston HyperX Fury Black 2400/Gigabyte RTX 3060 VISION OC 12 GB/SSD Patriot VIPER VPN100 256GB M.2 PCIe x4 NVMe + SSD Plextor M6S 128GB SATA3 + Toshiba P300 1TBB/HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0/Philips 240V5QDSB/OCZ ZS 550W
Awatar użytkownika
apg2312
~user
 
Posty: 1308
Dołączenie: 29 Lip 2008, 20:09
Miejscowość: هورشاو
Pochwały: 85



Mobbing w pracy??

Postprzez karola23 13 Paź 2023, 09:20

Poszukując pracy jako programista, warto rozważyć skorzystanie z usług agencji rekrutacyjnej takiej jak https://antal.pl/ . Agencje rekrutacyjne specjalizują się w łączeniu pracodawców z odpowiednimi kandydatami na stanowiska pracy w branży IT. Praca jako programista często wymaga specyficznych umiejętności i doświadczenia, a agencje rekrutacyjne mają dostęp do szerokiej bazy ofert pracy w tej dziedzinie. Pomagają znaleźć odpowiednie stanowisko, które odpowiada kwalifikacjom, umiejętnościom i oczekiwaniom kandydata.
karola23
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 24 Maj 2023, 11:11




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości