• Ogłoszenie:

Błąd bukmachera - zwrot kasy

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Błąd bukmachera - zwrot kasy

Postprzez Wariat 08 Lut 2010, 02:39

Witam

Prosił bym o pomoc w "wygraniu" z bukmacherem BetClic...

Na początek czyste fakty...

Mecz Olympiakos - Levadiakos rozpoczęty o godzinie 15:45. Przebieg meczu:

1:0 Olof Mellberg 19'
2:0 Matt Derbyshire 36'
2:1 Giannis Taralidis 42'
3:1 Matt Derbyshire 53'

Myślę sobie postawie piątkę że więcej bramek nie padnie już w REGULAMINOWYM czasie gry, ale niestety...

4:1 Kostas Mitroglou 83'

Straciłem 5zł, stawiam 30zł że do końca REGULAMINOWEGO [Czas gry wynosi 90 minut (dwie połowy, każda po 45 minut)] czasu gry nic nie wpadnie do bramki... ale

5:1 Kostas Mitroglou 90'+3'

Image

http://www.youtube.com/watch?v=EbOzuEZg2oY

Wpadło ? Nie ! Dopiero w doliczonym czasie 92min ! (oczywiście to tylko mój wymysł że był gol po 90 minucie)

Napisałem maila w tej sprawie do BetClic z wyjaśnieniem którego niestety nie posiadam gdyż kontaktowałem się poprzez formularz na ich stronie...

Wiadomość od Pani z POK:

"Witaj xxx,

Dziękujemy za email.

Uprzejmie infomujemy, iż Twój zakład dotyczył końcówki meczu, zatem został już on rozliczony po zakończeniu spotkania. Prosimy zauważyć, iż poza bramką w 94 minucie była jeszcze jedna w 83 minucie, i to właśnie ta bramka zadecydowała, iż zakład został przegrany.

Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.

Alicja,
Dział Obsługi Klienta."

Coś mi tu śmierdzi... moja odpowiedź

Witam. Tak zgadza się, bramka padła w 83 minucie, pierwszy zakład który postawiłem za 5zł (Ref: L002U5XXXXXXXXXX) przegrałem, było 4:1 i chwile po tym postawiłem to samo zdarzenie za 30zł które bezpodstawnie przegrałem.

Pani z BOK

Witaj xxx,

Dziękujemy za email.

Uprzejmie prosimy zauważyć, iż dane spotkanie zakończyło się rezultatem 5-1. W ostatnich 10 minutach padły dwa gole: 83 minucie i 90 minucie. Pana zakład za 30 PLN dotyczył sytuacji po bramce w 83 minucie. Jako, iż został zdobyty gol (90 minuta spotkania), Twój zakład ponownie został uznany za przegrany.

Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.

Alicja,
Dział Obsługi Klienta.

Powoli zaczynałem głupieć jak to czytałem i śmiać się do siebie... ale

"Przesyłam kolejny niepodważalny dowód błędu Państw systemu - ostatnią bramkę do obejrzenia na youtube.com http://www.youtube.com/watch?v=EbOzuEZg2oY Proszę spojrzeć w której minucie pada gol - 92minuta i 18sekund. Dalej jest Pani przekonana że bramka padła w regulaminowym czasie gry ? Proszę o wyjaśnienia."

Odpowiedź

Witaj xxx,

Dziękujemy za email.


Uprzejmie informuję, iż skierowaliśmy sprawę do Działu Sportowego do weryfikacji. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, skontaktujemy się z Tobą ponownie.

Pozdrawiam,
Piotr
Dział Obsługi Klienta.

No i myślę jest! mam ich na patelni! no bo jak by inaczej ? Byłem w błędzie... Tym razem Pan Piotr znów dopadł skrzynkę pocztową...

Witaj xxx

Uprzejmie informuję, iż Dział Sportowy z całą pewnością potwierdził, iż Twój zakład o nr L002Uxxxxxxxxxx został rozliczony poprawnie.
Link na youtube, który wysłałeś również potwierdza fakt, iż gol został strzelony po 90' minucie. Pragnę przypomnieć, iż około 7 minut wcześniej postawiłeś zakład na to, iż nie będzie więcej goli.
W związku z powyższym, przykro mi, ale nie możemy uznać Twojej reklamacji.

Pozdrawiam,
Piotr
Biuro Obsługi Klienta.

Ludzie pomóżcie bo z takimi d..... nie da się rozmawiać !

Jak mam dojść swojej racji ?


Pozdrawiam
Image
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Błąd bukmachera - zwrot kasy

Postprzez kjubus 08 Lut 2010, 09:28

niestety, raczej oni maja racje (na tyle, na ile znam zasady pilki noznej). bo doliczony czas gry jest, ze tak powiem, regulaminowy. nieregulaminowa jest dogrywka/rzuty karne.
Image <=== WWW
Aristo Prestige 1700 - Centrino Duo 2.2GHz, 1*2GB DDR2 667 + 1*1GB DDR2 667, GF 8600M GS 256MB+turbocache (max 512), Win 7 Professional x64 //PlayStation 4 500GB + LG 37LH3000

nie pomagam przez PW/GG/E-MAIL! masz klopot? pisz na forum.
Awatar użytkownika
kjubus
~user
 
Posty: 2484
Dołączenie: 28 Lis 2005, 17:06
Miejscowość: Bogdanowo k. Poznania
Pochwały: 33



Błąd bukmachera - zwrot kasy

Postprzez TELEPATYCZNY 08 Lut 2010, 10:35

REGULAMIN Betclic

ZAKŁADY NA ŻYWO>- Czas zdobycia bramki:>81.-90. minuta: jakikolwiek gol zdobyty pomiędzy 81. a 90. minutą gry (wliczając gole zdobyte w doliczonym czasie gry na koniec drugiej połowy) (80:01 – koniec czasu regularnego)

ZAKŁADY PRZEDMECZOWE>Wszystkie zakłady na mecze piłki nożnej odnoszą się do regulaminowego czasu gry (90 minut plus dodatkowe minuty doliczone przez sędziego)
.

Tak jak pisze kjubus, wszystko się zgadza. Twój błąd niestety :(
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Błąd bukmachera - zwrot kasy

Postprzez Wariat 08 Lut 2010, 11:35

nie/doczytałem... u innych buków jest do 90 minuty :x

ehhh można zamknąć :?
Image
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Błąd bukmachera - zwrot kasy

Postprzez TELEPATYCZNY 08 Lut 2010, 12:48

Na BAH jest tak samo jak na BetClic ;)
81. Min. - Gwizdek końcowy
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Błąd bukmachera - zwrot kasy

Postprzez kokos 08 Lut 2010, 19:06

u innych buków jest do 90 minuty

Jeśli przy zakładzie jest do 90 min to może i tak aczkolwiek nigdy się z takim czymś nei spotkałem
doliczony czas gry jest, ze tak powiem, regulaminowy. nieregulaminowa jest dogrywka/rzuty karne.

Kolega wyżej ma racje.
Następnym razem polecam uważnie czytać na co sie stawia bo niektóre zakłady, oraz bonusy to zdecydowanie pułapki:)
Taka przestroga dla innych temat wariata.
Image
Piłka nożna bez kibiców jest niczym.
Awatar użytkownika
kokos
~user
 
Posty: 1846
Dołączenie: 24 Paź 2005, 18:05
Miejscowość: WLKP
Pochwały: 66




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości