• Ogłoszenie:

Pomoce historyczne.

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Pomoce historyczne.

Postprzez Aselfer 07 Lut 2010, 10:09

WItajcie :D.
Mam do was nietypową prośbę. Nasza baba od histy jest powalona i daje nam ćwiczenia z innych książek których ni jak nie idzie z naszymi rozwiązać i nie chce powiedzieć z jakich je wzięła. Próbuje szukać na necie odpowiedzi na pytania, ale na wikipedii mało co jest a na googlach tym bardziej.
Może zna ktoś jakąś stronę na której dałoby się znaleźć odpowiedzi na te pytania ? Jest tu dużo pytań że trzeba uzupełniać słowa i wogóle słowa wstawiać.
Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Aselfer
~user
 
Posty: 809
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:28
Miejscowość: Biała Podlaska
Pochwały: 9



Pomoce historyczne.

Postprzez Okocza 07 Lut 2010, 10:17

No cóż, przede wszystkim, co to za okres w dziejach świata, bo to zależy... Ja do matury przygotowuje się z repetytorium firmy Difin, co prawda, nie przyda Ci się pewnie ale możesz iść do empiku i zrobić zdjęcie sobie i potem próbować uzupełniać ;)
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Pomoce historyczne.

Postprzez Aselfer 07 Lut 2010, 20:36

Są to wojny Polski w XVII wieku
Awatar użytkownika
Aselfer
~user
 
Posty: 809
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:28
Miejscowość: Biała Podlaska
Pochwały: 9



Pomoce historyczne.

Postprzez dArtal 08 Lut 2010, 00:16

www.historycy.org jak na forum nie ma odpowiedzi, to na pewno znajdzie się ktoś kto pomoże.
Ewentualnie zarzuć tu, czy na PW to, co tam masz o uzupełnienia to coś pomyślimy.
if you can dream it you can do it!
dArtal
~user
 
Posty: 216
Dołączenie: 08 Sty 2006, 03:15
Miejscowość: Lublin
Pochwały: 2




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości