• Ogłoszenie:

Samochody ze stanow

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Samochody ze stanow

Postprzez magda991 03 Cze 2009, 22:19

heya

mam pytanie - czy ktos moze mi polecic jaka firme ktora pomogla by mi w kupnie samochodu ze stanow?

czekam na posty i pozdrawiam!!!!
magda991
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 03 Cze 2009, 22:06



Samochody ze stanow

Postprzez gohan512 04 Cze 2009, 13:01

amerykańskie auta są g*wno warte, np. dodge, są naprawdę ładne, ale to auto dobre na 3 - 4 lata, bo potem się sypie, po prostu ich samochody mają być ładne żeby można się było pokazać, ale tam ludzie nie szanują samochodów, bo najczęściej po 2 - 3 latach kupują nowe, więc producenci dostosowali się pod to i robią auta "na chwilę", oczywiście nie wszystkie, ale większość, szczególnie te najbardziej znane typu dodge, chrysler
Edit by Mike013 - podpis niezgodny z regulaminem.
Image
member since 11.06.2007
Awatar użytkownika
gohan512
~user
 
Posty: 647
Dołączenie: 11 Cze 2007, 15:28
Pochwały: 40



Samochody ze stanow

Postprzez eisu 04 Cze 2009, 13:45

gohan512 napisał(a):amerykańskie auta są g*wno warte, np. dodge, są naprawdę ładne, ale to auto dobre na 3 - 4 lata, bo potem się sypie, po prostu ich samochody mają być ładne żeby można się było pokazać, ale tam ludzie nie szanują samochodów, bo najczęściej po 2 - 3 latach kupują nowe, więc producenci dostosowali się pod to i robią auta "na chwilę", oczywiście nie wszystkie, ale większość, szczególnie te najbardziej znane typu dodge, chrysler

hahaha uzasadnij to czyms bo sie ze smiechu pozbierac nie moge <rotfl>
Image
Awatar użytkownika
eisu
~user
 
Posty: 1451
Dołączenie: 02 Sty 2007, 01:32
Miejscowość: Bliżyn / Stratford upon Avon UK
Pochwały: 33



Samochody ze stanow

Postprzez Wojtasgls 04 Cze 2009, 16:27

i druga sprawa gzie autor postu napisal ze chce kupic amerykanskie auto?? bo ja tego nie widze.

oplaca sie sciagac auta z ameryki ale firmy niestety nie znam :(
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Re: samochody ze stanow

Postprzez HiVu 04 Cze 2009, 17:13

gohan512 napisał(a):amerykańskie auta są g*wno warte, np. dodge, są naprawdę ładne, ale to auto dobre na 3 - 4 lata, bo potem się sypie, po prostu ich samochody mają być ładne żeby można się było pokazać, ale tam ludzie nie szanują samochodów, bo najczęściej po 2 - 3 latach kupują nowe, więc producenci dostosowali się pod to i robią auta "na chwilę", oczywiście nie wszystkie, ale większość, szczególnie te najbardziej znane typu dodge, chrysler

Większej głupoty nie słyszałem . Fakt , mimo że swojego Grand Cherokee posiadam od kilku miesięcy to zgadnij skąd go sobie ściągnąłem? Mam przyjaciół którzy z powodzeniem jeżdżą swoimi 5-7 letnimi Dodge , Jeep , Chrysler bez większych usterek . Nie licząc suv-jeepów , jeepów w których niektóre części zużywają się po jakimś czasie ( Nie znam się ) przy drogim przeglądzie . Nie wiem skąd panuje takie przekonanie , że są gównianymi autami...(Fakt cofając się o kilka lat wyszła badziewna seria nie zmieniając faktu iż ) -> może kiedyś nie teraz...
Wracając do tematu zależy czy chcesz nowy , nowy w miarę czy używany samochód .
HiVu
~user
 
Posty: 141
Dołączenie: 27 Mar 2009, 23:30
Pochwały: 1



Samochody ze stanow

Postprzez TARCZYN 04 Cze 2009, 20:12

gohan512 napisał(a):amerykańskie auta są g*wno warte, np. dodge, są naprawdę ładne, ale to auto dobre na 3 - 4 lata, bo potem się sypie, po prostu ich samochody mają być ładne żeby można się było pokazać, ale tam ludzie nie szanują samochodów, bo najczęściej po 2 - 3 latach kupują nowe, więc producenci dostosowali się pod to i robią auta "na chwilę", oczywiście nie wszystkie, ale większość, szczególnie te najbardziej znane typu dodge, chrysler

mój wujek kupił dwuletniego doge vipera i jakoś mu się jeszcze nie sypnął :banan:
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Re: samochody ze stanow

Postprzez voytek007 08 Cze 2009, 19:38

hej !

sam kupilem samochod ze Stanow i jest super!!!

przypadkowo napodkalem sie w necie na firme ktora zajmuje sie tym zajmuje.

poszukaj sobie w necie firmy ExporTrader - www.exporttrader.com

tam mozesz sobie poczytac informacje po polsku - zajma sie wszystkim od a do z...

P>S

jestem zadowolony z ich uslug....

pozdrawiam!!! :1:
voytek007
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 08 Cze 2009, 19:34




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości