• Ogłoszenie:

Referat z utk

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Referat z utk

Postprzez undermess 02 Cze 2009, 21:38

Witam wszystkich mam mały problem dotyczący Urządzeń techniki komputerowej otóż wykładowca poprosił nas o napisanie referatów na temat Przestrzeń adresowa pamięci i układów we/wy niestety nie mogę znaleźć innej wiedzy niż tylko tej zawartej w książce więc jeśli ktoś posiada informacje które nie znalazły się w książce byłbym bardzo wdzięczy jakby ktoś kto posiada takie informacje o napisanie ich w tym temacie. Z góry dziękuje za pomoc :ok:
undermess
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 23 Mar 2008, 11:52



Referat z utk

Postprzez kajtekjr 02 Cze 2009, 21:44

yyyyy... a jakie informacje są w książce ? sciana Ja miałem w tym roku UTK, ale żadna książka nie była wymagana.. ;]
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Referat z utk

Postprzez undermess 02 Cze 2009, 21:52

undermess
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 23 Mar 2008, 11:52



Referat z utk

Postprzez TARCZYN 04 Cze 2009, 20:13

kajtekjr napisał(a):yyyyy... a jakie informacje są w książce ? sciana Ja miałem w tym roku UTK, ale żadna książka nie była wymagana.. ;]

w książce są wszystkie rysunki i opisy :P U mnie nie była wymagana, ale na lekcjach musielismy do zeszytu przerysowywać :?
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości