• Ogłoszenie:

Przelew

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Przelew

Postprzez pan-ziolo 14 Lis 2008, 14:45

Mam mały problem.
Czy da rade przelać kase z konta na fonie na swoje konto?? Lub czy może jest jakaś stronka na której doładowywuje sie przez sms i żeby była możliwośc przelania sobie potem pieniążków z tego konta na swoje np. w mBanku?? Bo comiesiąc przepada mi spora kasa z telefonu, a nie moge sobie zrobić kumulacji środków :(
DUMNI PO ZWYCIęSTWIE, WIERNI PO PORAżCE!! TO WłAśNIE MY, KIBICE LEGII!! :)
Awatar użytkownika
pan-ziolo
~user
 
Posty: 85
Dołączenie: 14 Lut 2006, 22:10
Miejscowość: Zalesieee



Przelew

Postprzez Wariat 14 Lis 2008, 15:25

nie ma takiej opcji... jeśli masz możliwośc w swojej sieci przelewania dowolnej sumy drugiej osobie (tej samej sieci) to sprzedawaj doładowania na allegro... 20zł np za 16-17 i zawsze coś zaoszczędzisz...

jeśli nie to pogadaj z http://www.phonesat.pl/sms_premium/page/2.html i wysyłaj sam esy, wieksza strata ale też znowu zawsze coś się zaoszczędzisz.
Image
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Przelew

Postprzez Jasinek 14 Lis 2008, 18:34

Jeśli masz tel na kartę w ORANGE to możesz komuś przelać kasę...Np rodzince.Sms o treści DOLADUJ 5(tu wpisujesz kwote) nrtel na nr 8088
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Przelew

Postprzez pan-ziolo 15 Lis 2008, 02:53

Mam telefon w Erze :( szkoda że nie jest prosto coś takiego zrobić :(
ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź
DUMNI PO ZWYCIęSTWIE, WIERNI PO PORAżCE!! TO WłAśNIE MY, KIBICE LEGII!! :)
Awatar użytkownika
pan-ziolo
~user
 
Posty: 85
Dołączenie: 14 Lut 2006, 22:10
Miejscowość: Zalesieee




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości