• Ogłoszenie:

Problem z instalacja gry medal of honor allied assult

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Problem z instalacja gry medal of honor allied assult

Postprzez Danielcio 02 Kwi 2010, 13:38

Cześć mój problem polega na zainstalowaniu gry Medal of Honor Allied Assult, a mianowicie :) Pobrałem ją z torrenta jest ona w pliku ISO gdy ją pobrałem otworzyłem zawartość folderu i znajdują się tam 4 płyty które trzeba zamontować....Gdy załączam pierwszą płytę jest ok zaczynam instalację..... do 48% i włanczam następną płytę w kturej już nie mogę kontynułować instalacji,w tym folderze jest jakoś dziwnie ponieważ płyty są 4 ale są 1,1 na których powinno się instalować grę i na następnych dwóch co jest crack i inne pliki. czyli ze na tych pierwszych płytach JEST TO SAMO I NIE ROZUMIEM JAK TO MOŻLIWE PROSZĘ O POMOC :)
Zielony jestem ułłła Zielony jestem ułłła :):P
Danielcio
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 31 Mar 2010, 23:13



Problem z instalacja gry medal of honor allied assult

Postprzez Mikou@j 02 Kwi 2010, 13:40

Załóż buciki i idź do sklepu po oryginał. Gwarantuje, że nie będziesz mieć problemów z instalacją.
NIE POMAGAMY W URUCHAMIANIU PIRACKICH GIER !
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

cron