• Ogłoszenie:

Wysyłanie 200mb na darmowe konto rapidshare

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Wysyłanie 200mb na darmowe konto rapidshare

Postprzez Tomasz 17 Lut 2009, 19:12

Mam pytanie. Kiedy wysyłam plik na rapida 198 MB rapid mi go nie przyjmuje. Wygląda to tak, że kiedy się kończy wysyłanie pliku i czeka się na odświeżenie strony przekaz syganłu gaśnie i plik nie wchodzi na serwer. Od dwóch dni nie mogę nic wrzucic na serwer bo plik nie zostaje wgrany. Pliki wgrywam na darmowe konto. Czy darmowe konto ma jakieś ograniczenia w przyjmowaniu plików ?? Mam wgane do tej pory 2 GB. Czy ktos wie co z tym można zrobić.
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Re: problem z rapidshare

Postprzez michalek 17 Lut 2009, 19:16

Wgrywales kiedys na darmowym koncie plik wiekszy niz 100 MB ? jesli nie to masz odpowiedz bo slyszalem ze tylko na premium da sie do 200 MB pliki naraz... a jak nie to nie wiem
Awatar użytkownika
michalek
~user
 
Posty: 1189
Dołączenie: 13 Gru 2006, 23:02
Miejscowość: ___Myślenice___
Pochwały: 5



Wysyłanie 200mb na darmowe konto rapidshare

Postprzez Tomaszu 17 Lut 2009, 20:00

na rapidshare.de można wrzucić i 300 mega :-)
Awatar użytkownika
Tomaszu
~user
 
Posty: 1850
Dołączenie: 13 Lip 2006, 12:12
Miejscowość: Strzegowo ^^
Pochwały: 116



Wysyłanie 200mb na darmowe konto rapidshare

Postprzez jackman 17 Lut 2009, 20:02

co ty michalek, gadasz, na kolekcjonerskie mozna wysylac pliki do 200mb

a co to problemu to za bardzo nie wiem, ale byc moze plik ktory wysylasz jest na czarnej liscie rapida i nie da sie go wgrac
Zrodzeni z bólu i nienawisci
Stworzeni przez ogien i strach
Dziewieciu jezdzców ciemnosci
Awatar użytkownika
jackman
 
Posty: 794
Dołączenie: 04 Kwi 2006, 16:54
Miejscowość: nie ważne :P
Pochwały: 7



Re: wysyłanie 200mb na darmowe konto rapidshare

Postprzez Tomasz 17 Lut 2009, 23:01

jackman napisał(a):a co to problemu to za bardzo nie wiem, ale byc moze plik ktory wysylasz jest na czarnej liscie rapida i nie da sie go wgrac


No własnie może masz rację, bo ja wysyłam na rapida serial 24 godziny sezon 7. Zmieniłem nazwę archiwum na inną, dałem hasło do archiwum. Zastanawia mnie tylko fakt jak oni mogą sie kapnąc w takim przypadku, że ten akurat film jest na czarnej liscie kiedy nazwa archiwum to np: 240701 i dodatkowo hasło ? Wiem, że ten serial jest szybko usuwany z serwera rapidshare ale jak do tej pory wgrałem 4 odcinki, tego serialu.
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości