• Ogłoszenie:

http://www.imageshack.ws

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

http://www.imageshack.ws

Postprzez Puma 14 Kwi 2005, 16:51

Czy wie ktoś coś dokładniej o tym serwisie, wiem że miniaturki itd. ale że anglielskiego nie znam to i nie wiem pewnie wszystkiego.
Zrobiłem sobie a raczej chce rozbudować na mojej stronie galerie tapet za pomocą tego serwera tylko teraz kwestia czy nagle mi to wszystko nie zniknie, jaka jest pojemność serwera?

Jak to wygląda można zobaczyć na mojej stronie 'Intermania' (adres w stopce), dział tapety.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez MUTOPOMPKA 14 Kwi 2005, 17:05

ja mam konto na imageshacku, i mogę CI powiedzieć, że wsio trzyma się tam KUPY!!!! Linki i obrazi zostają ko końca..... A tu masz przykład:
Kod: Zaznacz wszystko
Your images will only be deleted if they do not adhere to our Terms of Service. Otherwise, your images will be available forever.

Czyli: Twoje obrazki będą tylko wywalone z serwera, jeśli naruszą zasady i regulamin strony. Jeśli nie złamałeś ich (zasad), Twoje obrazki będą dostępne na zawsze.

Autor postu otrzymał pochwałę
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez craz 14 Kwi 2005, 17:10

takich serwisow jak imageshack jest duzo, linki do nich znajdziesz, albo w moim podpisie "FreeImageHosting" albo w przyklejonym temacie na tym forum.
craz
~user
 
Posty: 278
Dołączenie: 30 Sty 2004, 22:15
Pochwały: 19



Postprzez Puma 14 Kwi 2005, 17:10

Dzięki wielkie 8)
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez MUTOPOMPKA 14 Kwi 2005, 17:19

Puma napisał(a):Dzięki wielkie

A proponuję CI rejestrację! (Darmowa). Podajesz swojego maila (tylko)
I możesz zarządzać swoimi obrazkami. Dodatkowo, pakujesz wszystkie obrazki i możesz zrobić galerię!!!! Dla Ciebie przyda się jak złoto, jeśli będziesz miał dość dużo obrazków!

Galeria tylko jest możliwa do zrobienia zarejestrowanym userom, więc polecam Ci skorzystanie z rejestracji!!!!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez filipyo 14 Kwi 2005, 17:37

www.photobucket.com tutaj mozesz zrobic sobie galerie ze zdjeciami przykladowa http://photobucket.com/albums/y71/sisig
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez Gość 18 Kwi 2005, 15:38

A zancie może jakąś Polską stronę taką jak ta :?: :?: :?:
Gość
 



Postprzez MUTOPOMPKA 18 Kwi 2005, 15:55

dan92 napisał(a):A zancie może jakąś Polską stronę taką jak ta
Nie, ale co w tym takiego trudnego? Klikasz przycisk Przeglądaj Pote wybierasz obrazek do "uploadu" na serwer, anstępnie klikasz na HIST IT! i już masz!!!! Potem wybierasz tylko opcję umieszczenia obrazka, czy to ma być cały onrazek, czy thumbinal (podgląd) i woila! That's It! To wszystko! Trudne?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez szpakos 28 Maj 2005, 14:06

witam mam problem z "ImageShack®" kiedys sie tam zarejestrowalem i na koncie mam kilkanascie fotek i chcialbym sie zalogowac i dodac kilka nowych oraz kilka usunac... ale niestety nie moge znalesc opcji do zalogowania sie, jedynie widze rejestracje... Prosze o info jak sie tam zalogowac...
szpakos
 



Postprzez MUTOPOMPKA 28 Maj 2005, 14:10

szpakos napisał(a):witam mam problem z "ImageShack®" kiedys sie tam zarejestrowalem i na koncie mam kilkanascie fotek i chcialbym sie zalogowac i dodac kilka nowych oraz kilka usunac... ale niestety nie moge znalesc opcji do zalogowania sie, jedynie widze rejestracje... Prosze o info jak sie tam zalogowac...

Kliknij ponownie na rejestrację... Nastęnie podaj swojego maila... Przyjdzie CI link "aktywacyjny" z Twoim profilem. Klikasz na niego i juz jesteś na swoim koncie.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez fluid 28 Maj 2005, 14:20

tylko kliknij na link ktory jest na samym koncu maila ktory do cie3bie dotrze
to jak powiedzial juz Tomek
przeniesie cie do twojego profilu razem ze wszystkimi zdjeciami jakie do tej pory uploadowales oraz tymi kotre juz skasowales
(mozesz je przywrocic)
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez szpakos 28 Maj 2005, 14:25

no faktycznie dziala :) wszystko wszedzie sprawdzilem ale reg-a sobie odpuscilem heheh

juz mnie zalogowalo i sa zdjecia... Bardzo dziekuje za pomoc.
szpakos
 



Postprzez Fireworkss 28 Maj 2005, 15:44

Mam takie pytanko.
Zauwazylem ze sa rozne domeny tych stron np:

www.imageshack.de
www.imageshack.us ---> osobiscie uzywam
no i ta www.imageshack.ws

Czym one wlasciwie sie roznia ?
Bo w samym graficznym wygladzie to nie zauwazylem roznicy
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości