• Ogłoszenie:

najlepszy bukmacher internetowy

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

najlepszy bukmacher internetowy

Postprzez Wariat 18 Cze 2007, 16:14

Witam

Postanowiłem gdzieś na dniach założyć konto w internetowym buku... tylko teraz pytanie w którym?

który według Was jest najlepszy?
gdzie są najwyższe kursy?
gdzie dają najwięcej $ przy rejestracji?
jaką minimalną kwote trzeba wpłacić na wstępie?
i od jakiej sumy uzbieranej na koncie można ją przelać na swoje konto.

Czekam na Wasze opinie i sugestie.

Pozdrawiam.
Image
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Postprzez kuszczak 18 Cze 2007, 16:47

Ja gram na www.betgun.com , ale tylko dlatego, że można wpłacać pieniądze przez mtransfer. Jest to plus bo od razu po wpłacie są na koncie gracza. Minimalnie można wpłacić 16 zł (4 euro). Teraz jest promocja "Starter" - 30% więcej od pierwszego depozytu. Najlepszą ofertę jeśli chodzi o ilość zdarzeń ma chyba jednak www.bwin.com
Awatar użytkownika
kuszczak
~user
 
Posty: 434
Dołączenie: 26 Cze 2005, 19:20



Postprzez pavko89 18 Cze 2007, 17:28

niepolecam bwin bo maja strasznie niskie kursy a jezeli chodzi o buki to polecam betsson-a dla ciebie bedzie w sam raz na poczatek bo dostaniesz bonus do 111 zl np. wplacasz 100 dostajesz 100 gratis a jezeli chcesz grac na powaznie to polecam ci http://www.pinnaclesports.com/ no zalezy jeszcze jaki sposob gry obierzesz jezeli chcesz grac single to najlepszym wyjsciem bedzie www.betfair.com masz jakies pytania to pisz
pavko89
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 11 Maj 2006, 17:00
Pochwały: 2



Postprzez Wariat 18 Cze 2007, 18:14

pavko89 napisał(a):masz jakies pytania to pisz


Wariat napisał(a):jaką minimalną kwote trzeba wpłacić na wstępie?
i od jakiej sumy uzbieranej na koncie można ją przelać na swoje konto
Image
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Postprzez pavko89 18 Cze 2007, 18:23

Betsson

Polska wersja językowa: tak

Konto w polskim banku: tak
Dla posiadaczy konta w polskim banku polecamy jednak skorzystanie z opcji PRZELEWY24. Dzięki zastosowaniu tej opcji będziesz mógł po kilku minutach już zobaczyć swoje pieniądze na koncie. Płatność przez Przelewy24 jest bez prowizji.

Inne formy wpłaty/wypłaty:
Moneybookers, neteller, karty kredytowe, mtransfer (mbank) , przelewy24.pl

Minimalny zakład: 0.40 PLN

Minimalny depozyt: 10 PLN

Minimalna wypłata: 80 PLN

Kontakt:
Mail: pomoc@betsson.com
Telefon: +356 22603000

Zarejestruj się już TERAZ aby otrzymać bonus!

Aktualna promocja:
Betsson oferuje wszystkim nowym i obecnym uzytkownikom Zakladów atrakcyjny bonus na otwarcie.
Czas oferty ograniczony do 30.06.2007
Otwórz konto i wplac pieniadze, a otrzymasz 100% bonus do Twojej nastepnej wplaty. Na przyklad: Wplac 111 zl a otrzymasz bonus w wysokosci 111 zl ( Wplacając 60 zl otrzymasz bonus wartosci 60 zl, itd.)
Maksymalny bonus to 111 zł. Bonus tylko dla osób, które jeszcze nie dokonywały depozytu na swoje konta (wszyscy nowo zapisani i nieaktywni do tej pory).

Warunki promocji:
1. Promocja "100% Bonusu na Zakłady z okazji EURO2012" jest organizowana przez Betsson Ltd. z siedziba w Ta'Xbiex na Malcie na należącym do firmy serwisie internetowym www.betsson.com. Wszelkie dane na temat firmy dostępne są pod adresem www.betsson.com. Betsson działa zgodnie z udzielonymi przez Wielką Brytanię zezwoleniami i prawem angielskim.
2. Promocja została zaakceptowana dnia 02.02.2006 przez Betsson Ltd.
3. Promocja jest przeznaczona tylko dla polskich uzytkowników i polega na przyznaniu 100% bonusu wartości wpłaty na konto Betsson. Maksymalna kwota bonusu to 55 zł.
4. Bonusy w przypadku spełnienia wszystkich warunków promocji przez Użytkownika zostaną przelane na jego konto Betsson w ciągu 1 godziny od momentu aktywowania bonusu przez Uzytkownika.
5. Bonus do czasu spełnienia warunków promocji jest własnością Betsson.
6. Promocja trwa od godziny 15:00 dnia 02.03.2007 do godziny 23:59 dnia 30.06.2007, przy czym organizator zastrzega sobie zakończenie promocji w kazdej chwili informując o tym swoich użytkowników na niniejszej stronie internetowej.
7. Promocja jest przeznaczona tylko dla Użytkowników, którzy:
a) Maja powyzej 18 lat
b) Mają lub założą konto na www.betsson.com podając prawdziwe dane osobowe i adresowe
c) Zgodzą sie na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betsson Ltd. i jej partnerów.
d) Dokonają wpłaty na konto Betsson minimum 40 PLN
e) Mieszkają w Polsce lub są w Polsce zameldowani
8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 uzytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP, jednego czlonka rodziny.
9. Promocja nie moze być łączona z żadną inną promocją na www.betsson.com, oprócz promocji w Kasynie i Pokerze.
10. Przed dokonaniem wyplaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą trzykrotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niz 1,5. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie, eZdrapce i Pokerze, dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót, który należy wykonać w ciągu 1 miesiąca.
11. Jezeli uczestnik dokona wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, traci prawo do bonusu bezpowrotnie i bonus zostaje mu odebrany.
12. Betsson Ltd zastrzega sobie prawo do wstrzymania kwoty bonusowej, jej odebrania wraz z zyskami z niej, a nawet zamkniecia konta gracza Użytkownikom, którzy złamali zasady promocji.
13. Wypłaty bonusu z konta można dokonać poprzez dostępne rodzaje wypłat po uprzednim wyslaniu na adres payments@betsson.com skanów dokumentów tożsamosci (obu stron nowego D.O. lub strony 1,2,3,6 starego D.O.) oraz w przypadku wpłaty dokonanej kartą równiez skanów karty kredytowej.
14. Betsson ltd zastrzega sobie także prawo do zmiany regulaminu w czasie trwania promocji.
15. Wszelkie uwagi na temat promocji należy kierować mailem na adres pomoc@betsson.com.


Oczywiscie jezeli dostaniesz ten bonus to bedziesz musial go obrocic pare razy dokladne info znajdziesz w regulaminie bonusu to jezeli chodzi o betsson napisz na jakiego buka sie zdecydowales
pavko89
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 11 Maj 2006, 17:00
Pochwały: 2



Postprzez ~Darius 18 Cze 2007, 20:24

https://www.bwin.com i wszystko jasne,
Awatar użytkownika
~Darius
~user
 
Posty: 89
Dołączenie: 01 Paź 2005, 19:09
Miejscowość: Tychy
Pochwały: 1



Postprzez guma 18 Cze 2007, 20:47

https://www.bwin.com i wszystko jasne

bwin ma kijowe kursy. Osobiście wole zwykłego buka a jak już to wolałem bet-and home ew. Expekta miałem konto na winie ale nie podobał mi się. Kursy małe i stronka mi coś źle działała
Ostatnio edytowany przez guma, 18 Cze 2007, 20:52, edytowano w sumie 1 raz
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez Cineck 18 Cze 2007, 20:50

Ja polecam expekt.com posiadają dużą oferte (także mecze live) co prawda mniejszą od bwin ale kursy duzo wyzsze, oferują liczne bonusy, minimalna wpłata wynosi 40 zł a wypłata 10 zł.
Awatar użytkownika
Cineck
~user
 
Posty: 443
Dołączenie: 09 Mar 2006, 00:14
Pochwały: 3



Postprzez Robertj 20 Cze 2007, 20:02

kuszczak napisał(a):Ja gram na www.betgun.com , ale tylko dlatego, że można wpłacać pieniądze przez mtransfer.

Do Betssona tez można wpłacać przez mTransfer. Ważne jest żeby coś wygrywać u buków i byli oni wypłacalni i nie robili wielkich problemów przy wypłacie (akurat ja nie mam). Dla jasności gram w betssonie, betgunie i gamebookers.
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości