• Ogłoszenie:

pan giertych - jego decyzje, co dalej będzie z uczniami ?!

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Postprzez Siesiu 04 Wrz 2006, 13:50

Lukesh napisał(a):Daj spokój ... rotfl


??
Hi I'm Borat, I'm new in town
Awatar użytkownika
Siesiu
~user
 
Posty: 598
Dołączenie: 11 Lis 2004, 14:31
Miejscowość: z Sosnowca
Pochwały: 34



Postprzez Amistad18 04 Wrz 2006, 13:51

PabloMaX napisał(a):Jego metoda na odstresowanie uczniów jest conajmniej dziwna, bo gdy się napisało podstawową maturke to już z mniejszymi nerwami podchodziłes do rozszerzonej, aby sprawdzić sie. A teraz to do rozszerzonej pójdziemy jak na żywioł i każdy będzie się bał.

<rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>

z tego ci widze to chyba w tym roku piszesz mature ... jak tak to pewnie od samego początku roku chcesz juzsie uczyć :lol: ... i potem na sam koniec będziesz zapier*** :lol: .... ale zobaczysz, chęci a praktyka to zupełnie co innego, tak samo teraz stres i potem to eż co innego :lol: po tą są próbne matury żeby sobie zobaczyć co i jak, no i tak jak próbne wszyscy olewali, tak i te prawdziwe większośc olewa ... no może poza podstawowymi trzema przedmiotami, a w szczególności ten trzeci ... bo polaka sie chyba nikt nie uczy, a angielskiego czy niemieckiego jak sie nie ma duuużych tyłów to też nie trzeba bo to jest dziecinada :lol: :lol: ... teraz Romek tak sobie uprościł mature że jest troche trudniejsza od testu gimnazjalnego :1: <rotfl> <rotfl>
i po ptokach ....
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



Postprzez Radzio 04 Wrz 2006, 14:14

Żebyście widzieli jakie ja miałem polewy ze swojego nauczyciela przedsiębiorczości w 2 klasie liceum.Próbował nas utwierdzić w tym,że Giertych,Kaczorki i Lepper to właściwi ludzie na właściwym miejscu :lol:
Szczególnie Konia wychwalał że to bardzo mily człowiek i że wie co robi.
(jak sie później dowiedzieliśmy wyżej wymieniony nauczyciel był w młodzieży wszechpolskiej-wszyscy sie z niego nabijaliśmy:)
Podobał mi sie kiedyś komentarz dziennikarza radio zet kiedy jeden koleś powiedział że może dzięki romkowi polska młodzież będzie bardziej tolerancyjna-komentarz był coś w tym sstylu-"Taaak,pan Giertych i tolerancja pasują do siebie tak jak pięść do nosa xD"
Youe see,house is a feeling that no one can understand really.
Until you get deep in the vibe of house
Intel Pentium 4 520 2,8GHz/Gigabyte GA-8I915P Duo/2x2gb DDR2 800MHz Patriot Viper CL4/GeCube Radeon HD3850 512MB 256BIT OC EDITION/Seagate 120GB + Segeate 500GB/Pionner DVR-108/Sound Blaster X-Fi Music/Chieftec BX-03 + Chieftec HPC-420/Creative Gigaworks G500/Iiyama A705MT Vision Master 411/Canon MP610/
Awatar użytkownika
Radzio
~user
 
Posty: 1532
Dołączenie: 04 Kwi 2006, 21:20
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 26



Postprzez Precel 04 Wrz 2006, 14:23

A TO MOJA RECEPTA NA NORMALNA POLSKE :!: :!: :!:

Image
+
Image
=
Image
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



Postprzez Trane 04 Wrz 2006, 14:50

Ten kraj już dawno zszedł na psy a to zasługa naszych kochanych za^&* palantów z Sejmu i Sratu... znaczy się senatu. Te the-bille będą gonić bezdomnego... I jaki to przykład daje nam ten kochany prezydent? To jest jego "dobro społeczne"? Nie dość że gościu nie ma kasy (ten bezdomny) to jeszcze go obedrą ze skóry... JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI~!
A co do RomkaAtomka - lizać to on sobie może lizaki. Mundurki będzie wprowadzał... A kto mu to kupi, się pytam... Aż z żalu wątrobe ściska...
I zapomniałbym o najważniejszej personie Polski (buahahahahahahaha) - Tadziu Podgrzybek - co wy od niego chcecie, przecież on taki dobry, uczciwy, kase zaje... znaczy sie zbierze skladke, tanim autkiem jeździ (5mln zł ... :wow: ) i wogóle jest the best... (ironia mode off, bo mnie szlag trafia - jak takie coś mogłem napisać :wow: )
Awatar użytkownika
Trane
~user
 
Posty: 891
Dołączenie: 19 Mar 2006, 10:24
Pochwały: 17



Postprzez mi33 04 Wrz 2006, 14:58

Hehe ja jestem tylko ciekaw kto będzie zarabiał na emerytów i na ten cyrk jak wszyscy wyjadą
Image

A właśnie ktoś mówił o jakiejś petycji - zachecam do przeczytania tego:
W różnych miejscach w internecie można wyrazić swoje poparcie dla takiej lub innej idei. Na przykład pod adresem http://www.bezgiertycha.rp4.pl zebrano ponad 130 tysięcy podpisów pod apelem o odwołanie Romana Edukatora ze stanowiska. A jak wychodzą takie akcje konkurencji? Wkrótce po ogłoszeniu ww. apelu, powstała witryna konkurencyjna wzywająca do wyrażenia poparcia dla Giertycha, www.dobraszkola.net. Niestety witryna jest niedostępna, ale jej ostatnia kopia z maja zachowana przez google pokazuje prawie 3,5 tysiąca podpisów. Imponujące. Jeszcze bardziej imponujący jest wynik witryny www.blizejludzi.pl, reklamowanej na licznych billboardach w całej Polsce oraz w spotach telewizyjnych. W ciągu 2 tygodni istnienia witryny swoje poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości zdążyło wyrazić już 1151 osób. Chylimy czoła.
Ostatnio edytowany przez mi33, 04 Wrz 2006, 15:05, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
mi33
~user
 
Posty: 666
Dołączenie: 01 Sty 2006, 18:46
Pochwały: 30



Postprzez Trane 04 Wrz 2006, 15:03

Kto ma jakieś kontakty z Hitmanem? I pomyśleć że mój tata mówi, że za parę lat się to zmieni... No bo w końcu muszą umrzeć te capy... Ale JA w to nie wierze :cry:
Awatar użytkownika
Trane
~user
 
Posty: 891
Dołączenie: 19 Mar 2006, 10:24
Pochwały: 17



Postprzez bobza 04 Wrz 2006, 15:06

ja zostaje :mrgreen:
a tak na serio to nie wiem mnie ten fatalizm nie dotyka i mi dobrze ani mnie nie dotyka głupota Giertycha czy Lepera, ani bym nie przesadzał ze jest taka bida.... ja widze wręcz przeciwne rzeczy
a co do uczniów i szkoły jak świat światem uczeń będzie narzekał na szkołę ja pamiętam co sie stało jak u moim roczniku wprowadzono matematykę w klasie maturalnej osobą które zdają historie uuuuu
.... ale mi sie zaraz dostanie :D

Nemo surdior est quam is qui non audiet
Awatar użytkownika
bobza
~user
 
Posty: 1375
Dołączenie: 04 Sty 2006, 15:14
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 107



Postprzez mi33 04 Wrz 2006, 15:12

ale mi sie zaraz dostanie


Image

bobza napisał(a):a tak na serio to nie wiem mnie ten fatalizm nie dotyka i mi dobrze ani mnie nie dotyka głupota Giertycha czy Lepera, ani bym nie przesadzał ze jest taka bida.... ja widze wręcz przeciwne rzeczy


Gazeta.pl , Onet.pl - masz racje nie powinniśmy się przejmować :mrgreen: ...


tylko pojechać w p**du i nie oglądać się za tym krajem

P.S. (Post Scriptum a nie Law & Justice ;) ) Za chwilke wpadnie edukator z jednym z klonów i nam nie temat a całe forum zamknie, że anty-polskie :!: :lol:
Awatar użytkownika
mi33
~user
 
Posty: 666
Dołączenie: 01 Sty 2006, 18:46
Pochwały: 30



Postprzez Napster 04 Wrz 2006, 16:00

Ja dzisiaj na apelu w szkole (GIMNAZJUM) byłem i wspominali o MUNDURKACH! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nie wiem co to ma znaczyć ale to najgorsza rzecz jaką wymyślili.... :roll:
AMD Athlon 2500+ (Barthon), 640 DDR RAM, Sapphire Radeon 9800 SE, HDD 200 GB, Lite-On DVD-RW, Sound Blaster Live! 5.1
Awatar użytkownika
Napster
~user
 
Posty: 776
Dołączenie: 05 Cze 2005, 18:22
Miejscowość: Łęknica (Lubuskie)
Pochwały: 17



Postprzez cugaro 04 Wrz 2006, 16:17

jak ja tego Giertycha w telewizji widze to mi się chce żygać :!: On wygląda jak siorbacz (nie powiem czego :wink: ) a nie minister edukacji do h.. :!: A te mundurki niech se wsadzi do dupy może wtedy usiedzi na tyłku i nie będzie wymyślał takich bzdur :!:
Awatar użytkownika
cugaro
~user
 
Posty: 899
Dołączenie: 02 Kwi 2006, 21:16
Miejscowość: z www.google.pl
Pochwały: 3



Postprzez PabloMaX 04 Wrz 2006, 16:22

Amistad18 napisał(a):chyba w tym roku piszesz mature

za rok :o , ale z pozycji świeżego II klasisty staram się obiektywnie oceniać sytuacje, bo ja mam 1,5 roku czasa na nauke, a III klasom ten czas ucieka z każdym dniem
Athlon XP 2000+, GF MX 440, 768 DDR, HDD 40gb, LG F700b, fuji s3000, MuVo V200 256mb, nokia 3100
Awatar użytkownika
PabloMaX
~user
 
Posty: 262
Dołączenie: 08 Sie 2005, 19:20
Miejscowość: z wyspy gdzie rozbili się LOST



Postprzez lisu221 04 Wrz 2006, 16:29

jak ja tego Giertycha w telewizji widze to mi się chce żygać


Kiedyś to mi też się chciało żygać, ale teraz to już się tylko z niego śmieje, bo gorzej chyba być nie może.
"Mówiąc jaka jest dzisiejsza młodzież, zastanówcie się, jacy są Ci, co ją wychowali"
Awatar użytkownika
lisu221
~user
 
Posty: 559
Dołączenie: 27 Gru 2005, 16:23
Miejscowość: Łowicz
Pochwały: 2



Postprzez DeadOrAlive 04 Wrz 2006, 16:31

Ale mi problem: mundurki, przez wszystkie lata edukacji szkolnej chodziłem w mundurku i nie było żadnych problemów,a zpewnych względów to nawet było korzystne (mam na mysli dzieci z uboższych rodzin, których nie stać na "super" ciuchy itd.
A co do opinii nt. pana R. to czasami żal mi jest młodzieży, że daje się tak wykorzystywać instrumentalnie w walce politycznej..... I moge się założyć, że jakby stwierdził iż wakacje przedłuża o miesiąc jeszcze, to zaraz byłyby protesty uczniów przeciwko takiej decyzji...... Bardzo łatwo manipulować dziećmi....
Pisząc to cenzura!ę całkowicie od swoich poglądów politycznych, tylko jak widzę i czytam wypowiedzi 13-latka na temat rządu, parlamentu itd to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Awatar użytkownika
DeadOrAlive
~user
 
Posty: 10790
Dołączenie: 02 Cze 2005, 19:58
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 511



Postprzez cugaro 04 Wrz 2006, 16:37

DeadOrAlive napisał(a):(mam na mysli dzieci z uboższych rodzin, których nie stać na "super" ciuchy itd.



Bo dawniej takie mundurki były tanie lub gratisowe a teraz jakby je wprowadzili to pewnie więcej by kosztowały niż markowe ciuchy :!:
Awatar użytkownika
cugaro
~user
 
Posty: 899
Dołączenie: 02 Kwi 2006, 21:16
Miejscowość: z www.google.pl
Pochwały: 3



Postprzez mikstet 04 Wrz 2006, 16:39

cugaro napisał(a):Bo dawniej takie mundurki były tanie lub gratisowe a teraz jakby je wprowadzili to pewnie więcej by kosztowały niż markowe ciuchy


skąd wiesz :P
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



Postprzez Amistad18 04 Wrz 2006, 16:46

cugaro napisał(a):
DeadOrAlive napisał(a):(mam na mysli dzieci z uboższych rodzin, których nie stać na "super" ciuchy itd.

Bo dawniej takie mundurki były tanie lub gratisowe a teraz jakby je wprowadzili to pewnie więcej by kosztowały niż markowe ciuchy :!:

nie wiem czy dobrze zrozumiałeś sugestie DOA, ale jemu raczej chodziło o to że jak dawniej do szkoły chodziło sie w mundurkach to nie było takiego problemu że jedni mieli lepsze ciuchy, ładniejsze, markowe itp, a inni z biedniejszych rodzin chodzili w tanich i niekoniecznie fajnych rzeczach jak czasami jest teraz ... wprowadzenie mundurków by troche wyrównało klase odzieży w szkole, a czy sie komuś podoba czy nie pewnie i tak by musiał nosić ...

( z tego co pamiętam to weźcie przykład z Japoni, tam niekt sie nie buntuje że mają mundurki :1: )
i po ptokach ....
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



Postprzez JarekMk 04 Wrz 2006, 16:48

Ja nie wiem po cholere tak się uczyłem i noce zarywałem żęby zdac mature skoro Romo teraz daje ją za darmo... Mogłem poczkać i mieć bez stresu...
Palant zasrany :!: Jeszcze troche to dyplom magistra będize dawany po skońcieszu gimnazjum...
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez DeadOrAlive 04 Wrz 2006, 16:51

cugaro napisał(a):były tanie lub gratisowe
nie powiem że były drogie, ale to nie w tym rzecz.....
Awatar użytkownika
DeadOrAlive
~user
 
Posty: 10790
Dołączenie: 02 Cze 2005, 19:58
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 511



Postprzez Amistad18 04 Wrz 2006, 16:53

Jarek napisał(a):Ja nie wiem po cholere tak się uczyłem i noce zarywałem żęby zdac mature skoro Romo teraz daje ją za darmo... Mogłem poczkać i mieć bez stresu...
Palant zasrany :!: Jeszcze troche to dyplom magistra będize dawany po skończeniu gimnazjum...

kto sie uczył ten sie uczył <rotfl> <rotfl> .... nocki zarywał <rotfl> chyba na ganiu w CS'a i siedzeniu na forum <rotfl> <rotfl>

a tak btw. nie wiem co wy chcecie od Gejtycha :1: ... chłopak chciał zdać mature w koncu to sobie uprościł z deczka :1: ... no a że przy okazji żona, dzieci i znajomi zdały to już inne sprawa :1: :lol: :lol: ...
i po ptokach ....
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



PoprzedniaNastępna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości