• Ogłoszenie:

Brak dźwięku w grze, problemy z pewnymi sterownikami...

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Brak dźwięku w grze, problemy z pewnymi sterownikami...

Postprzez programista007 10 Lis 2014, 19:06

reklama
Witam !
Dzisiaj aktualizowałem sterowniki za pomocą programu Auslogics Driver Updater
Wszystko szło dobrze...aż nagle musiałem kopiować potrzebne pliki z płyty Windows XP - nie miałem jej więc pobierałem potrzebne pliki z internetu - lista plików :
drmk.sys i8042prt.sys mouclass.sys pci.sys portcls.sys stream.sys
ksuser.dll (msvcrt.dll - do zastąpienia pewnego pliku - treść błędu [dalej])
wdmaud.drv
Problem jest następujący :
Po ponownym uruchomieniu ukazał się komunikat dotyczący Realtek Audio: """Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll"""

i o co chodzi ??? Pobrałem z internetu ten plik..jakiś inny niby nowszy..i problem się powtarza...niby ten stary jest uszkodzony..chyba
I zniknął dźwięk z gier...systemowe dźwięki działają...ale inne nie...w odtwarzaczach padły kodeki..Media player nie może odtworzyć mp3...za pomocą Auslogics Driver Updater przywróciłem te ustawienia..ale dźwięk dalej nie ma w grach...ani nie wróciły kodeki...Media player dalej nie może odtworzyć zwykłego mp3...

Co robić ? Jak to naprawić ???

Prosze o pomoc !!
HP Pavilion g6 | Windows 7 64bit | 8GB Ram | Intel Core i3-2330M | AMD Radeon HD 7450m / Intel HD Graphics |
Awatar użytkownika
programista007
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 25 Sty 2014, 15:10
Miejscowość: C#
Pochwały: 2



Brak dźwięku w grze, problemy z pewnymi sterownikami...

Postprzez Wojtasgls 01 Sty 2015, 13:19

Usunąć sterowniki i zainstalować na nowo?
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Brak dźwięku w grze, problemy z pewnymi sterownikami...

Postprzez PLUser 01 Sty 2015, 18:55

Zainstaluj na nowo sterowniki za pomocą programu Driver Booster. Wtedy nie powinno już być problemów. Oraz sprawdź czy głośniki są włączone i czy nie jest ściszony dźwięk na pulpicie.

Dodano Dzisiaj, 18:59:
I nie zapomnij że pobieranie plików do sterowników z internetu jest piractwem i mogą zawierać niebezpieczne działania. Nie pobieraj niczego co pochodzi z nieznanej i z niebezpiecznej strony.
PLUser
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 31 Gru 2014, 09:40
Pochwały: 1




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości