• Ogłoszenie:

Problem ze sterownikami

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Problem ze sterownikami

Postprzez klin94danio 23 Sie 2012, 11:24

reklama
Siema. Mam nadzieję, że dobry dział. Mam problem ze sterownikami, głównie chyba do karty graficznej. Gry mi się nie odpalają, filmy doczytują mimo że instaluje te stery.
Mam:

płyta główna - GIGABYTE 8I945G Pro
karta graficzna - Radeon HD 4670
system - Windows XP (32 bit)

instaluje:

sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_xp-32.aspx
gigabyte.pl/products/page/mb/ga-8i945g_pro/download/ (audio pierwszy wybor, chipset tylko jeden jest, lan pod windows xp)


czemu tak sie dzieje? co moze robie zle?

dodam jeszcze ze w menadzerze urzadzen mimo tych wszystkich instalacji jest znak zapytania przy kontroler RAID, kontroler video zgodny z VGA i urzadzenie audio na High Definition Audio. Co zrobic???
klin94danio
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 01 Kwi 2010, 12:40



Problem ze sterownikami

Postprzez ToServeAndProtect 23 Sie 2012, 14:33

Jeśli chodzi o wszelkie sterowniki do płyty głównej to: http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-8i945g_pro/download . ściągnij paczkę 107MB
Co do grafiki to ściągasz ze strony AMD.
I to wszystko. A jeśli chodzi o oglądanie filmów to musisz zainstalować KODEKI. Polecam: k-lite codec pack (najnowsza wersja full pack), quicktime alternative oraz real alternative. I jakiś program do oglądania: polecam BestPlayer. W ten sposób obejrzysz każdy film w każdym formacie.

Jeśli masz zainstalowane jakieś kodeki to usuń je wcześniej z resztaki, polecam program REVO Uninstaller
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Problem ze sterownikami

Postprzez klin94danio 23 Sie 2012, 14:43

przeciez ta paczka 107 to chyba tylko audio, nie? napisalem ze instalowalem to, i karte graficzna i nic, w menaderze jest to co napisalem

Dodano Dzisiaj, 16:31:
ja juz nie wiem naprawde bo od dobrych 2 miesiecy sie z tym uzeram nic sie nie da na tym komputerze zrobic. sam juz nie wiem co ja wkoncu mam w tym komputerze.

prosze podajcie mi jakis program czy rejestr nie wiem nie znam sie skad mam wziac jakies mega obszerne info co sie z moim komputerem dzieje i jaki ja mam sprzet zeby tu wkleic i zebyscie mogli mi pomoc, prosze
klin94danio
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 01 Kwi 2010, 12:40




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości