• Ogłoszenie:

Sterowniki do karty graficznej, dzwiękowej i płyty głównej.

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Sterowniki do karty graficznej, dzwiękowej i płyty głównej.

Postprzez Hunter_Meteora 22 Cze 2012, 23:57

reklama
Witam wszystkich użytkowników forum!

Mam pewien problem, poszukuje sterowników do karty graficznej nVIDIA GeForce2 MX/MX 400, płyty głównej Asus A7V8X-X oraz do karty dźwiękowej Creative EMU10K1 SB Live! na Windows 7 32 bit.

Do karty graficznej znalazłem sterownik, ale do systemu Windows XP 32-bit, zainstalowałem go na Win 7 i niby działa, wykrywa kartę itd, ale nie wiem czy jednak tak powinno to tak wyglądać.

Poza tym mam pytanie czy jest sens trzymania na tak starej płycie głównej oraz karcie graficznej Windowsa 7? Czy lepiej wrócić do Win XP?

Pozdrawiam serdecznie i proszę o porady! ;)
Awatar użytkownika
Hunter_Meteora
~user
 
Posty: 124
Dołączenie: 07 Mar 2006, 02:20
Pochwały: 1



Sterowniki do karty graficznej, dzwiękowej i płyty głównej.

Postprzez Mikou@j 23 Cze 2012, 05:12

Hunter_Meteora napisał(a):nVIDIA GeForce2 MX/MX 400

nvidia, ani omega nie wspierają już tak starych kart graficznych, dlatego nie ma sterowników pod Win7.
Hunter_Meteora napisał(a):Asus A7V8X-X

Jak wyżej.
Hunter_Meteora napisał(a):Poza tym mam pytanie czy jest sens trzymania na tak starej płycie głównej oraz karcie graficznej Windowsa 7? Czy lepiej wrócić do Win XP?

Ja bym wrócił do XP, poinstalował wszystkie potrzebne sterowniki i cieszył się bezproblemową pracą komputera :ok:
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Sterowniki do karty graficznej, dzwiękowej i płyty głównej.

Postprzez Hunter_Meteora 27 Cze 2012, 22:51

Dziękuje za odpowiedź! ;)
Awatar użytkownika
Hunter_Meteora
~user
 
Posty: 124
Dołączenie: 07 Mar 2006, 02:20
Pochwały: 1




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości