• Ogłoszenie:

Sterowniki do dodatkowych przyciskow fs m7400

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Sterowniki do dodatkowych przyciskow fs m7400

Postprzez qbaszyd 11 Maj 2012, 00:09

reklama
Witam,

Potrzebuje sterownikow (windows xp) do dodatkowych przyciskow znajdujacych sie obok klawiatury w FS M7400.
Chodzi mi glownie o jeden z przyciskow wlaczajacy wifi. Bez tego komputer jest bezuzyteczny...
Nie moge ich nigdzie znalezc. Jezeli okaze sie, ze mozna je sciagnac bez wiekszych problemow to z gory sorki! Jestem malo ograniety w tych sprawach...

Dzieki!
qbaszyd
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 11 Maj 2012, 00:08



Sterowniki do dodatkowych przyciskow fs m7400

Postprzez BZIKU 12 Maj 2012, 08:11

Zakładając że wszystkie sterowniki masz zainstalowane poprawnie,spróbuj jednej z poniższych porad które powinny uruchomić Twoją kartę wifi:
1.
Jesli nie widzisz w tray'u ikonki sieci bezprzewodowej:
W biosie,w obszarze DEVICES znajdź Default Wireless Device i ustaw na ENABLED-powinno to wyeliminować znane przypadki wyłaczania kart bezprzewodowych w laptopach FS po restarcie systemu
2.
Wciśnij razem przyciski Fn i F1 -standardowa mozliwość właczenia/wyłaczenia wifi w lapach FS
(wypróbuj tez kombinację Fn+F2)
3.
Jeśli powyższe nie pomoże sciągnij i zainstaluj Application Panel - Launch Manager

Operating System: Windows XP Home
Application: Launch Manager
Application Version: 1.0.8

Installation:
- Run 'Setup.exe'.
- Click 'Next'.
- Select 'Yes, I want to restart my computer now' and click on 'OK'....


GB: Launch Manager Panel - Software to pre-define the function keys
DE: Launch Manager Panel - Software zum Vorbelegen der Funktionstasten

Use in the following products:
AMILO M7400
AMILO Pro V2000
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości