• Ogłoszenie:

C'est la vie...

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

C'est la vie...

Postprzez j23 05 Sie 2008, 22:36

reklama
TARCZYN napisał(a):jestem na forum dluzej niz ty ale nie bede wnikal..
ciekawe jak do tego doszedles :1:

Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01


jezeli jestes dluzej i masz doswiadczenie to dzialaj, pomagaj :)

TARCZYN napisał(a):dobrze szczegolnie na BZIKA za naleznego bana
jakos nie zauwazylem ze bzik ma bana :roll: ale jezeli wg Ciebie ^sasłużony = !zbanowany to sie juz nie wtracam :D
Ostatnio edytowany przez j23, 06 Sie 2008, 11:13, edytowano w sumie 1 raz
j23
~user
 
Posty: 742
Dołączenie: 04 Lut 2006, 08:17
Pochwały: 47



C'est la vie...

Postprzez MUTOPOMPKA 06 Sie 2008, 00:48

ej panowie! Przestańcie się "obrzucać" utarczkami słownymi. Jeśli już to na PW. W tym temacie (jeszcze nie zamkniętym) czekamy (oby nie wieczność) na ostateczną odpowiedź od Władzy i tylko tyle.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



C'est la vie...

Postprzez skowrona 06 Sie 2008, 08:53

MUTOPOMPKA, sorry ale wierzysz w to że ktokolwiek coś ci tu powie ?? skoro do tego czasu tego nie zrobił
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



C'est la vie...

Postprzez Pan W. 06 Sie 2008, 09:10

j23 napisał(a):jakos nie zauwazylem ze bzik ma bana ale jezeli wg Ciebie ^sasłużony = !zbanowany to sie juz nie wtracam


Nie zrozumiałeś. To TARCZYN miał Bana od BZIKA..

skowrona napisał(a):sorry ale wierzysz w to że ktokolwiek coś ci tu powie ?


MaTi musi coś napisać..Inaczej nie zamknie tematu, chyba, że bez słowa, ale w takim temacie to aż "głupio"...Ew. zwali to na Magika i On zamknie :mrgreen:
Jeszcze jedno... Jak to ładnie Magik do mnie raz napisał: "n/c", tak! Ów "n/c" teraz tak tutaj pasuje jak żadne inne określenie!

Tak na marginesie:

Proponuję zmienić nazwę na dobreprogramosy.pl sciana
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 CPU Cooler: Noctua NH-U12P Mobo: Asus P5Q Pro Ram: 2x2GB A-Data 800 CL4 Extreme Edition GPU: Evga GeForce GTX260 SC 55nm HDD: 2xWD250GB - raid0 Sound Card: Asus Xonar DX Speakers: Logitech X-540 DVD Drive: Pioneer DVR-216 Keyboard: A4-Tech XS Mouse: A4-Tech XL-750BF Case: CoolerMaster Elite 330 PSU: Chieftec 560W LCD: Samsung T190 OS: Win XP Pro (64bit)
Awatar użytkownika
Pan W.
~user
 
Posty: 1852
Dołączenie: 27 Kwi 2006, 16:05
Miejscowość: null
Pochwały: 32



C'est la vie...

Postprzez JarekMk 06 Sie 2008, 10:06

Off topic

Nie rozumiem czemu czepiacie się skryptu? Przecież i forum wortalu DobreProgramy jak i forum Programosów poprzednio stało na phpbb2 a teraz po prostu zostało zaktualizowane do nowszej wersji, co w tym dziwnego? To tak jak by ktos zrobił upgrade z ubuntu 6.04 do 8.04...

Pan W. napisał(a):Proponuję zmienić nazwę na dobreprogramosy.pl sciana

Nie rozumiem, zazdrościsz tamtej stronie forum? Autorzy serwisu bardzo dobrze prowadzą tamte forum, moim zdaniem warto brać przykład z ich kulturalnych wypowiedzi i traktowania użytkowników...

Pzdr!
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



C'est la vie...

Postprzez Pan W. 06 Sie 2008, 10:35

Jarek napisał(a):Nie rozumiem, zazdrościsz tamtej stronie forum?


Ja? Ja tu jestem tylko userem..

Ta ów strona ma bardzo dobry vortal, do którego często zaglądam, na temat forum nie będę się wypowiadał, bo tam po prostu nie zaglądam.

Było kilka wypowiedzi na temat kierunku, więc ja podsunąłem pomysł :D
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 CPU Cooler: Noctua NH-U12P Mobo: Asus P5Q Pro Ram: 2x2GB A-Data 800 CL4 Extreme Edition GPU: Evga GeForce GTX260 SC 55nm HDD: 2xWD250GB - raid0 Sound Card: Asus Xonar DX Speakers: Logitech X-540 DVD Drive: Pioneer DVR-216 Keyboard: A4-Tech XS Mouse: A4-Tech XL-750BF Case: CoolerMaster Elite 330 PSU: Chieftec 560W LCD: Samsung T190 OS: Win XP Pro (64bit)
Awatar użytkownika
Pan W.
~user
 
Posty: 1852
Dołączenie: 27 Kwi 2006, 16:05
Miejscowość: null
Pochwały: 32



C'est la vie...

Postprzez TARCZYN 06 Sie 2008, 19:27

j23 napisał(a):jezeli jestes dluzej i masz doswiadczenie to dzialaj, pomagaj

czlowieku nie twoja sprawa czy bede pomagal tu czy nie,
drugie.. czytaj lepiej ze zrozumieniem albO 80X zanim glupoty bedziesz pisal.

Dla bylej juz ekipy powinnismy zlozyc wielkie podziekowania za to, ze trzymali forum w czystosci i doprowadzili do tej postaci.
Pzdr.
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



C'est la vie...

Postprzez MarcepanowyPiesek 06 Sie 2008, 21:51

skrpt, skryptem ale logo identyczne niemalże, tylko inny napis i kolor... ;-) forum powinno byc w pewien sposób niezależne
Pan W. napisał(a):"n/c", tak! Ów "n/c" teraz tak tutaj pasuje jak żadne inne określenie!
bez przesady? zostawic temat bez komentarza? super wyjscie naprawde...

I może wladza by coś wkońcu napisała...
Wyślę zaproszenia na LOCKERZ PM
Awatar użytkownika
MarcepanowyPiesek
~user
 
Posty: 555
Dołączenie: 29 Lis 2006, 17:54
Miejscowość: Turek
Pochwały: 23



C'est la vie...

Postprzez TELEPATYCZNY 07 Sie 2008, 10:16

MarcepanowyPiesek napisał(a):le logo identyczne niemalże, tylko inny napis i kolor... ;-) forum powinno byc w pewien sposób niezależne


top-dla-programosy-wzamian-nagroda-vt97751s0.html

e szczególności ostatni post i edycja Matiego

więc do roboty :D
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



C'est la vie...

Postprzez mroofek 08 Sie 2008, 22:25

MarcepanowyPiesek napisał(a):bez przesady? zostawic temat bez komentarza? super wyjscie naprawde...

I może wladza by coś wkońcu napisała...

pozdrowienia dla "władzy" ze postanowiła nas olać i nie napisała w tym temacie nic... emocje opadły... coraz mniej osób sie rzuca o cokolwiek... tak, że było to dobre posunięcie.
za parę dni userzy całkowicie ochłoną to może wtedy coś napiszecie, albo nie -po co to odgrzebywać
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



C'est la vie...

Postprzez MarcepanowyPiesek 10 Sie 2008, 09:58

Poprostu rewelacja... Temat zastygł to władza już go doszczętnie olała, tak jak nas userów piszących tutaj...

braaaawo siwetne posuniecie...

i mówie teraz Cya :)
Wyślę zaproszenia na LOCKERZ PM
Awatar użytkownika
MarcepanowyPiesek
~user
 
Posty: 555
Dołączenie: 29 Lis 2006, 17:54
Miejscowość: Turek
Pochwały: 23



C'est la vie...

Postprzez MaTi 10 Sie 2008, 11:29

Widzę że zrobił się temat wyjaśnień, więc ok.

Zacznę od bramkarz91_91, przepraszam że nie poinformowałem po prostu zbyt duży natłok wszystkiego, co najgorsze po wgraniu skryptu wyszlapotrzeba zmiany serwera i wyjazd, wszystko muszę robić poza domem co dodatkowo wszystko wydłuża/utrudnia i przyznaje nie poinformowałem, a wiem że powinienem - mój błąd. Przepraszam. Jesteś jedyną osobą której nie poinformowałem tym bardziej przepraszam.

Marcin [fluid] - sam napisałes że mało bywałeś to jedno, a drugie - od dłuższego czasu się nie zgadzaliśmy w wielu kwestiach i szły iskry, wiadome tak nie mogło być, można się nie zgadzać ale bez przesady co ja zrobiłem to mówiłeś że źle robie, a co Ty zrobiłeś to ja mówiłem że źle robisz... błędne koło. Ile włożyłeś w Forum wysiłku/godzin/nerwów wiem i doceniam, tak samo jak wkład całej reszty, dlatego dziękuję i NIE WYRZUCAM nikogo (nawet przez sekunde mi taka myśl nie zaiskrzyła w głowie), a to że rangi się pozmieniały to nie jest równe temu że kogoś wyrzucam z Forum - mylicie pojęcia, ale skoro bez administrator czy tez moderator pod avatarem nie chcecie byc na tym Forum to nic nie poradze, tylko nie wiem czemu wszyscy piszecie ze kogos wyrzucilem - wyrzuciłbym jakbym dał bana albo usunął konto, a zdjęcie rangi nie ma nic wspolnego z wyrzuceniem z forum.

Red - od dawna nie bywa na forum można zobaczyć na ostatni post napisany przez tego użytkownika, który jak wiadomo wiele wniósł na Forum, ale go nie ma od dość dłuższego czasu - szkoda.

Bziku - juz bylo pisane co i dlaczego. Równiez ogromny wkład w Forum i widzę że nadal zaglądasz do nas co bardzo mnie cieszy, myślałem/mialem nadzieje ze tak bedzie z resztą ekipy ale sie rozczarowałem, tylko Mutopompka jeszcze zagląda - co też mnie bardzo cieszy, dziękuję.

Dzi@dek, Precel, Mutopompka nie zaprzeczycie że ostatnio mało czasu przebywaliście na Forum, zatrzymało się wszystko. To nie znaczy że chce abyście opuścili Forum, czy bez kolorku nie może być tak jak kiedyś? Ruchy jakie dokonałem tzn. zerowanie ostrzeżen/zdjęcie banicji ... u Was by nie przeszły więc po co niepotrzebne zgrzyty i dyskusje, a wiem żeby tak by było bo nie raz były poruszane tematy w tej sprawie i moje stanowisko było całkowicie inne.... Ten temat jednak chyba nie jest po to żebyśmy teraz to wszystko wyciągali ja bynajmniej nie mam takiego zamiaru i nie będę się pogłębiał w tą dyskusje. Podziękowałem każdemu, i napisalem że robie zmiany, a teraz wyszło tak jakbym nie dał Wam żadnego znaku i po prostu cyk.

Zrobilem zmiany z ktorymi od dawna sie przymierzałem mowa o aktualizacji forum do phpbb3 [jednak dlugo to trwalo forum mialo sporo modyfikacji i nie bylo to takie łatwe], zmiany personalne natomiast są spowodowane tym co napisałem wam w PW przed dokonaniem zmian + tym co napisałem wyżej.

Skoro uważacie że źle załatwiłem sprawę to przepraszam, mogę byc tym najgorszym i winien Waszego odejścia, ale wydaje mi się że większym powodem jest Wasz brak czasu który był widoczny ostatnio i rozumie to, ale teraz wyszło że ja Was wyrzucam z Forum że Was nie chce - tego nie mogę pojąć. Nie wiedziałem że kolor nicka ma takie znaczenie aby sie udzielać na forum.

Ktoś pisał że to rządy emo magika że teraz jest adminem i w ogole wszystko sobie robi jak chce, ktoś źle spojrzał bo adminem jestem tylko ja. Decyzje ważne i ważniejsze podejmuje ja, więc takie pisanie jest błędne. Jak macie do kogoś pretensje to miejcie je tylko do mnie, a nie do reszty ekipy.
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



C'est la vie...

Postprzez bramkarz91_91 10 Sie 2008, 11:42

MaTi dzięki za odezwanie się w temacie i za wyjaśnienie sprawy rozumiem brak czasu...

Zycze wielu sukcesów dla forum

Powodzenia
Awatar użytkownika
bramkarz91_91
~user
 
Posty: 3170
Dołączenie: 22 Lip 2006, 18:16
Pochwały: 28



C'est la vie...

Postprzez MaTi 10 Sie 2008, 12:48

bramkarz91_91, dziękuje i mam nadzieje że będziesz nas odwiedzał




nie bedzie mnie 7dni wiec nie bede mogl nic odpisac w tym temacie wiec prosze mnie nie osadzac ze unikam odpowiedzi itp. tak jak to mialo miejsce wczesniej...
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



C'est la vie...

Postprzez Manieq 11 Sie 2008, 20:43

Mati, ty tu rządzisz. Nikt nie może mieć do Ciebie pretensji że zdjełeś ich z rangi. Ludzie, ranga to nie wszystko. Userzy to grupa, która pomaga sobie. Moderator to też user lecz pilnuje porządku. Admin to osoba która dba o całość tzn. skrypt i inne duperele. Szkoda że ekipa się rozpadła, fluid odchodzi... :/ Takie jest życie raz pod góre a raz z górki, niestety teraz jest gorzej. Administracja odeszła, został Mati i moderacja. Brak czasu zabija naszą aktywność na forum lecz każdy ma życie prywatne i też trzeba na to spojrzeć. Nie każdy przesiaduje godzinami na forum. Pozdrowienia dla Fluida, zaglądnij do nas czasem jak i reszta ekipy :(
Sprzedam / zamienię Asusa TF101 16GB + Dock.
Awatar użytkownika
Manieq
~user
 
Posty: 1175
Dołączenie: 20 Gru 2006, 20:24
Miejscowość: Bogatynia
Pochwały: 31



C'est la vie...

Postprzez konrad7890 13 Sie 2008, 13:18

Szkoda, że cała ta zgrana ekipa się rozpada. Sam już od dawna nie byłem na forum tyle ile kiedyś bywałem.

Z postu który napisał MaTi wynika, że wszystko odbyło się w miarę "dobrze" (jeżeli takie słowo tutaj pasuje). Lecz po tylu latach spędzonych na forum Ci ludzie moim zdaniem potrzebują czegoś więcej , a nie parę zdań ogólnikowych. Są to dorośli ludzie i moim zdaniem powinni się spotkać i wszystko sobie wyjaśnić (jeżeli taka inicjatywa wyszła by od wszytskich - zdegradowanych).

Z tego miejsca dziękuję tym wszystkim, którzy włożyli bardzo dużo wkład w rozwój forum. Osobiście te osoby mnie nie znały ale liczna wymiana zdań na tym forum jakoś mnie do nich zbliżyła? i przekonała.

Pozdrawiam.
Athlon 3600+, Abit KN9, Galaxy 7600GS DDR3 Zalman, 1GB RAM Geil 800MHz, Samsung 320GB 16MB HD321KJ, LG M203WA 20', Modecom Feel 400W :D
Awatar użytkownika
konrad7890
~user
 
Posty: 725
Dołączenie: 02 Paź 2006, 18:52
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 17



C'est la vie...

Postprzez Marquss 15 Sie 2008, 23:51

Ogolnie rzecz biorac komus sie nie spodobalo ze z moda/admina zostal zwyklym szeregowcem :D A forum jak powstalo z 5-6 lat temu byl jeden admin* :P PZDR dla zalozyciela ;)

* - zatsrzegam sobie ze moglo byc ich wiecej, juz nie pamietam tzn nie adminow a moderatorow :D
Computers can never replace human stupidity.
Awatar użytkownika
Marquss
~user
 
Posty: 460
Dołączenie: 27 Sty 2004, 23:26
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 4



C'est la vie...

Postprzez JarekMk 16 Sie 2008, 13:11

Marquss napisał(a):* - zatsrzegam sobie ze moglo byc ich wiecej, juz nie pamietam tzn nie adminow a moderatorow :D

No poczatku adminem był Mateusz, a modami Robertj i LOCO - reszty tez nie pamiętam :P
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



C'est la vie...

Postprzez Marquss 16 Sie 2008, 15:34

No a teraz pozmienialiscie te nicki czlowiek nie wie kto jest kim :/
Computers can never replace human stupidity.
Awatar użytkownika
Marquss
~user
 
Posty: 460
Dołączenie: 27 Sty 2004, 23:26
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 4



C'est la vie...

Postprzez ToServeAndProtect 16 Sie 2008, 15:39

nikt nicków nie zmieniał bo nie można, co najwyżej na jakąś okazję niektórzy mieli usunięte cyferki itp
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



PoprzedniaNastępna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości