• Ogłoszenie:

C'est la vie...

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

C'est la vie...

Postprzez ToServeAndProtect 03 Sie 2008, 11:30

reklama
fluid, powodzenia ;) w dalszym życiu ;)

Mam nadzieję że będziesz chociaż czasem wpadam na forum i pomagał, w szczególności jeśli chodzi o KONSOLE ;) bo ty to naprawdę się na nich znasz i włożyłeś wielki wkład w rozwój działu KONSOLE :)
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Re: c'est la vie...

Postprzez bramkarz91_91 03 Sie 2008, 11:36

I ja dodam coś od siebie bo "zmianie" forum nie jestem już pomocnikiem chociaż nad nie ubolewam bo wiem ,że od jakiegoś czasu mało odwiedzałem forum ( problemy ciągłe...)
Najbardziej boli mnie to , że nikt mnie o tym nie poinformował pewnie szkoda czasu było...
Właśnie widze sporo zmian oby na lepsze
Na sam koniec życzę rozkwitu dla forum....
user-pomocnik-user
P.S wielkie podziękowania dla Bzika on wie za co...
Pozdrawaim
Awatar użytkownika
bramkarz91_91
~user
 
Posty: 3170
Dołączenie: 22 Lip 2006, 18:16
Pochwały: 28



C'est la vie...

Postprzez Olee_07 03 Sie 2008, 19:27

Chciałem dodać cos odsiebie
Hmmm, tak jak prog juz powiedział bez fluida programosy to nie programosy, ehh, BZIK sam odszedł, ale najbardziej ubolewam nad MUTOPOMKą, pozdro 4 all! , Zaglądajcie czasami na forum !
Powrót na programosy,
Olee_07
 
Posty: 176
Dołączenie: 17 Cze 2007, 19:47
Miejscowość: Programosy.pl
Pochwały: 1



C'est la vie...

Postprzez Dzi@dek 04 Sie 2008, 15:09

Proszę nie płakać z tego powodu.
Widać właściciel miał swój ( niewyjaśniony dotąd powód ) aby większą część ekipy odsunąć od przysłowiowego "żłoba"

A że zrobił to w sposób mało elegancki - widać tak miał na celu.
Te kilka lat na forum - było jak było, ocena pozostaje jak zwykle u Was.

Ja, jako najstarszy ( bądź jeden z najstarszych ) użytkowników tego forum dostałem tzw. "kopa" ( emo - ja się nie żalę ) - tak - "kopa"
BO TAK SIĘ NIE ROBI.
A podobno człowiek jest istotą rozumną i potrafi się komunikować.

Pozdrawiam wszystkich tych co mnie lubili mniej, więcej lub wcale.
Image Image
Dzi@dek
^zasłużony
 
Posty: 3854
Dołączenie: 11 Gru 2006, 20:18
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 210



C'est la vie...

Postprzez Precel 04 Sie 2008, 15:22

Nikt się z nas się nie zali
ale chyba po tylu latach spędzonych na forum mamy prawo się pożegnać
@p Recomar
na pewno się spotkamy gdzieś kiedyś f2f
to by było na tyle z mojej strony
pozdrawiam :wink:
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



C'est la vie...

Postprzez MUTOPOMPKA 04 Sie 2008, 15:26

Podsumowując temat:

1) Nadszedł czas zmian (czy na lepsze)? OBY!
2) To, że straciło się
Dzi@dek napisał(a):przysłowiowego "żłoba"
nie oznacza, że ktoś ma się obrażać i wylewać żale. Po prostu nie informowano tych, co są zdegradowani o przyczynach, tylko ogólnikowo. Dla jednych taka postawa "może być", dla innych nie, gdyż powinno się powiadomić o konkretnych przyczynach.
3) Nie ważny kolor, ilość pochwał itp.
4) Oby nowe/stare władze rozwijały to forum tak, jak my nie potrafiliśmy.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



C'est la vie...

Postprzez Mały22222 04 Sie 2008, 15:27

ale dlaczego akurat wywalono najlepsze osoby z kadry? przeciez oni byli jednymi z najlepszych na tym forum, posiadajac ogromna wiedzie, co by to komu szkodizlo jak by zostali na takich stanowiskach jak byli, i by dalej pomagali ludziom...
/// Lenovo ideapad Y530 ~~~~ Intel DualCore T4300 2,10GhZ ~~~~ 3GB RAM DDRIII ~~~~ Geforce 9600 512Mb ~~~~ 320 Gb Win Vista \\\
Awatar użytkownika
Mały22222
~user
 
Posty: 1425
Dołączenie: 30 Cze 2006, 10:04
Pochwały: 73



C'est la vie...

Postprzez MUTOPOMPKA 04 Sie 2008, 15:35

Mały22222 napisał(a):co by to komu szkodizlo jak by zostali na takich stanowiskach jak byli, i by dalej pomagali ludziom...
Jak to Łukasz pisał. Czas na zmiany i tyle! A pomagać w miarę możliwości będę (pozostali chyba także).
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



C'est la vie...

Postprzez fluid 04 Sie 2008, 15:37

mialem juz nic nie pisac ale sa jeszcze pewne kwestie ktore nalezy wyjasnic
zaczne od tego
Image

emo - jak to kiedys ktos zaspiewal - "nie powiedizales w twarz to nie powiedizales nic"

jakbym zrobil szopke to bym napisal ze wszyscy sa fiutami a tylko ja jestem super
napisalbym ze cala (obecna) administracja jest bleee bo sie na mnie biednego rzuczka uwzieli
widzisz gdzies emo zebym to napisal?? - bo ja nie... :roll:
jak widac nie tylko ja czuje sie wydymany sposobem w jaki z nami postapiono - Precel, Dziadek, Pompek... - oni tez robia w takim razie sceny i pisza to po to zeby wyszlo ze sa niewinni?? - wiec kto tu jest zalosny?
mnie (nam) sie nie rozchodzi o sam fakt tego ze nas usunieto tylko o sposob w jaki to zalatwiono a ty juz ideologie do tego dorabiasz
piszesz ze "ekipa odetchnela" kiedy sie mnie pozbyto - to ja sie zapytam - dlaczego jakos nikt o tym nie pisal wczesniej ze moje postepowanie jest zle/bledne? - tak nalge teraz wszyscy odetchneli?? - no sorry ale zal x2


teraz mala prywata do emo

nie bylo cie na forum ponad 2 lata
przez 2 lata nie interesowalo cie co sie z forum dzieje
2 miesiace temu sie pojawiasz jak gdyby nigdy nic i zaczynasz wprowadzac swoje pozadki
czy to jest fair?
i zeby nie bylo conajmniej dwie inne osoby z tych ktore odeszly tak "sadza" wiec to nie sa moje wymysly
zmieniles sie przez te dwa lata i niestety na gorsze - brak ci dystansu do samego siebie i do tego co sie do ciebie mowi


dziekuje za uwage to juz na bank jest ostatni moj post w tym temacie
wiem ze mialem juz nic nei pisac ale sa pewne rzeczy ktore potrzebuja zakonczenia i wyjasnienia bo nei dam soba mordy wycierac i robic z siebie "tego zlego" ktory "wszystko psul"

dziekuje za uwage...
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



C'est la vie...

Postprzez BZIKU 04 Sie 2008, 19:29

To i ja też napiszę kilka słówek...
Tak,odeszłem sam-poprosiłem Mateusza aby przy zmianach wersji forum uwzglednił moją rezygnację ze stanowiska *mod...
Nie pytajcie mnie proszę dlaczego,czemu i po co;gdyż -z góry przepraszam- nie odpowiem na to pytanie ze względów osobistych oraz byłych/funkcyjnych...
W miarę mozliwości/czasu będę wpadał na forum aby sprawdzić jak jestescie grzeczni :mrgreen: :baseball: :D ...
Dziękuję za miłe PW -nie przypuszczałem ze jestem "aż tak popularny" :wow: - miła odskocznia w czytaniu czegoś innego niż ty ch*** ku*** itd....

Btw.Mam nadzieję iż to że Dziadek,Mutopompka,Fluid,Precel i ja nie mamy już żadnych uprawnień i funkcji;nie będzie skutkować tym że ktoś nam będzie "jechał" i dokuczał :wink:

POZDRAWIAM
BZIKU
USER-$WSPARCIE-*Mod-Junior Admin-USER

edit:
Oficjalnie proszę o zdjecie rangi >>ZASŁUżONY<< nie chcę się niczym wyróżniać na forum......
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



C'est la vie...

Postprzez Devilek 05 Sie 2008, 02:42

Czlowieka nie ma tydzien a tutaj takie eghmm nowosci.. No nic trudno, szkoda ze z forum odchodza tak barwne i charakterystyczne postacie (chociarz w sumie z zadnym sie praktycznie nie zakolegowalem prywatnie, to jednak ta pustka pozostanie), no ale zawsze cos sie konczy, a cos zaczyna...



swoja droga, takie pytanie do Fluida: z tego co mnie pamiec nie myli ta biomechanika na twojej rece nie jest chyba jeszcze ukonczona, no i istenieje mozliwosc ze jak bedzie ukonczona w 100% dasz zdjecie ? :) Nie ukrywam ze jestem cholernie ciekawy jak to wyjdzie :) Pewno nie tylko ja:)
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Devilek
~user
 
Posty: 720
Dołączenie: 01 Lis 2005, 13:21
Miejscowość: Tychy
Pochwały: 8



C'est la vie...

Postprzez MarcepanowyPiesek 05 Sie 2008, 11:31

Od czasu wgrania nowego skryptu i zdegradowania najlepszej części ekipy... szkoda gadac... OK! Rozumiem, ze na forum sa potrzebne zmiany ale na lepsze, a NIE NA GORSZE!. To co się teraz dzieje na forum przechodzi ludzkie pojęcie! Niepotrzebne zmiany skryptowe, ale mniejsza oto, bo nie w tym problem, tylko co się stało z starym dobrym składem adminów i moderatorów?! Bez nich to forum nie ma racji bytu... Ludzie zapierdalaja od 4 lat na forum, niekiedy nie przesypiaja nocy tylko po co jeśli później są (przepraszam za wulgarnosc) w*j****ni na zbity pysk!? Liczę, że MaTi napisze coś w tym temacie, a odnośnie magika posiadam takie samo zdanie jak fluid. ktos, kogo nie bylo na forum 2 lata dostaje adma i...

Wyzuciliscie NAJLEPSZA częsc ekipy tworzacej atmosfere na forum i trzymajacej porządku w sposób odpowiadający koazdemu. Serdecznie pozdrawiam ;-)

user-user ;-)
Wyślę zaproszenia na LOCKERZ PM
Awatar użytkownika
MarcepanowyPiesek
~user
 
Posty: 555
Dołączenie: 29 Lis 2006, 17:54
Miejscowość: Turek
Pochwały: 23



C'est la vie...

Postprzez Mały22222 05 Sie 2008, 12:23

MarcepanowyPiesek,
popieram, tez bym chcial zeby wrocila stara ekipa mod i adminow, do tych nic nie mam tez, ale stara ekipa to byla stara ekipa (bron boze nie chce nikogo wyrzucac z obecnego stanowiska !:)
/// Lenovo ideapad Y530 ~~~~ Intel DualCore T4300 2,10GhZ ~~~~ 3GB RAM DDRIII ~~~~ Geforce 9600 512Mb ~~~~ 320 Gb Win Vista \\\
Awatar użytkownika
Mały22222
~user
 
Posty: 1425
Dołączenie: 30 Cze 2006, 10:04
Pochwały: 73



C'est la vie...

Postprzez TARCZYN 05 Sie 2008, 18:28

Mały22222 napisał(a):chcial zeby wrocila stara ekipa mod i adminow, do tych nic nie mam tez, ale stara ekipa to byla stara ekipa (bron boze nie chce nikogo wyrzucac z obecnego stanowiska !:)

stara ekipa stala sie bezuzyteczna przez jakis okres widac niektorzy do zauwazyli i wprowadzili zmiany i pewnie na dobre :D

Dodano 05.08.2008 18:28:45:
Mały22222 napisał(a):chcial zeby wrocila stara ekipa mod i adminow, do tych nic nie mam tez, ale stara ekipa to byla stara ekipa (bron boze nie chce nikogo wyrzucac z obecnego stanowiska !:)

stara ekipa stala sie bezuzyteczna przez jakis okres widac niektorzy do zauwazyli i wprowadzili zmiany i pewnie na dobre :D
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



C'est la vie...

Postprzez j23 05 Sie 2008, 19:37

TARCZYN napisał(a):stara ekipa stala sie bezuzyteczna przez jakis okres
kazdy ma prawo odetchnac!!!!!

TARCZYN napisał(a):widac niektorzy do zauwazyli
no napewno ty to zauwazyles :roll:

TARCZYN napisał(a):wprowadzili zmiany i pewnie na dobre
no tak. dostales tydzien urlopu na sb od bzika za rasizm - teraz masz okazje sobie na nich popsioczyc...


edit by D!

jako ze zaczely sie juz wkaradc niepotrzebne slowka, a co niektorzy zaczeli sobie na za duzo pozwalac, snujac insynuacje bezpodstawne, i rozumiem tez ze te osoby, chcace sie pozegnac juz to zrobily ten topic robi sie closed.......W odpowiednim czasie pojawi sie wyjasnienie odpowiedne zwiazane z trescia tego topicku
j23
~user
 
Posty: 742
Dołączenie: 04 Lut 2006, 08:17
Pochwały: 47



C'est la vie...

Postprzez MarcepanowyPiesek 05 Sie 2008, 19:50

Dokładnie... Nie każdy jest botem bez prywatnego życia. Niektórzy chcą od niego czegoś więcej niż tylko spędzania wolnego czasu na ramach forum... Może Ty byś tak robił, oni nie chcą! Moge dostac za tego posta warna lub cokolwiek (bede chba pierwszy na nowym skrypcie).

TARCZYN napisał(a):wprowadzili zmiany i pewnie na dobre
Powiedz mi co jest takiego dobrego? Jedyne co ja zauważyłem to chęc hmmm... upodobnienia się do "dobr....gramy.pl" i usunięcie ze składu osób, które dla tego forum zrobiły więcej niż niejednemu się wydaje. sciana

j23 napisał(a):wprowadzili zmiany i pewnie na dobreno tak. dostales tydzien urlopu na sb od bzika za rasizm - teraz masz okazje sobie na nich popsioczyc...


@UP jaaaaaaaaaaaaaaaaasne... najlepiej closed i problem się kończy...
Wyślę zaproszenia na LOCKERZ PM
Awatar użytkownika
MarcepanowyPiesek
~user
 
Posty: 555
Dołączenie: 29 Lis 2006, 17:54
Miejscowość: Turek
Pochwały: 23



C'est la vie...

Postprzez TARCZYN 05 Sie 2008, 21:26

j23 napisał(a):kazdy ma prawo odetchnac!!!!!

no to beda mieli czas na to, Magik jak mi wiadomo tez mial przerwe z forum wrocil i wprowadzil jak dla mnie pozytywne zmiany.
j23 napisał(a):no napewno ty to zauwazyles :roll:

jestem na forum dluzej niz ty ale nie bede wnikal..
j23 napisał(a):no tak. dostales tydzien urlopu na sb od bzika za rasizm - teraz masz okazje sobie na nich popsioczyc...

dobrze szczegolnie na BZIKA za naleznego bana :roll:

Dodano 05.08.2008 21:36:22:
nierozumiem takze po co ta ranga zasluzony ? Przeciez kazdy pelni swoja funkcje na forum niezaleznie czy jest to user czy admin jesli faktycznie wniosl cos na forum to jest to widac po caloksztalcie .
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



C'est la vie...

Postprzez Wojtasgls 05 Sie 2008, 22:15

Milczalem dosc dlugo bo do dzisiaj nie moge uwierzyc w to co tu sie stalo :1:

Nie jest zadna tajemnica ze jestem bardzo niezadowolony z tego co tu sie stalo. W pale mi sie nie miesci jak mozna tak postapic usunac kogos i w taki sposob :1: kto poswiecil setki godzin na pomoc i rozwoj forum.
Idealnie to ujal MarcepanowyPiesek nie ma co wiecej dodawac.

Bylem i "jeszcze" jestem na tym forum powiewaz jak kiedys ktos ladnie napisal: "stawiamy na jakosc nie na ilosc" Z dniem wprowadzenia zmian nowego skryptu ( identyko jak dobre programy :roll: :roll: i co z tego ze sa inne kolory ) rozwiazanie wspolpracy z dawna wladza i o zgrozo odbanowanie starych userow cala ta ideologia delikatnie mowiac zostala zbrukana. Tak wyglada rozwoj najlepszego forum????? to ja dziekuje za wspolprace..

na koniec maly OT :mrgreen:
TARCZYN mam nadzieje ze sie kiedys ze mna albo z kims ze starej wladzy spotkasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :2:
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



C'est la vie...

Postprzez MarcepanowyPiesek 05 Sie 2008, 22:22

TARCZYN napisał(a):pozytywne zmiany.
no bez przesady... Podpisuje się recami i nogami pod tym co napisal Wojtasgls (pw :P ) ale czy oby napewno zmianą na lepsze jest usunięcie każdemu ostrzezen? To forum mialo swój poziom. Dzieci, którym zostal podlaczony internet na boze narodzenie odpadaly dosc szybko a teraz? Wracaja osoby bez ktorych napewno bylo lepiej...
Wojtasgls napisał(a):Bylem i "jeszcze" jestem na tym forum powiewaz jak kiedys ktos ladnie napisal: "stawiamy na jakosc nie na ilosc" Z dniem wprowadzenia zmian nowego skryptu ( identyko jak dobre programy i co z tego ze sa inne kolory ) rozwiazanie wspolpracy z dawna wladza i o zgrozo odbanowanie starych userow
Na tym zakoncze i mówie Cya ;-) wpadne jeszcze zobaczyc jak się ten temat rozwija...
Wyślę zaproszenia na LOCKERZ PM
Awatar użytkownika
MarcepanowyPiesek
~user
 
Posty: 555
Dołączenie: 29 Lis 2006, 17:54
Miejscowość: Turek
Pochwały: 23



C'est la vie...

Postprzez skowrona 05 Sie 2008, 22:26

Ja też nie popieram wywalenia najbardziej zasłużonych wkładających kupę czasu w to forum (jakby odeszli sami to nikt by pretensji nie miał)
Najlepiej tutaj napisał fluid, w swoim ostatnim poście
Tyle z mojej strony
A jak się zrobią DP(no jest nawet wiecej niż prawdopodobne mimo zapewnień)to pożegnam się z forum
i tak pewnie zrobi większość stałych userów od lat
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



PoprzedniaNastępna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości