• Ogłoszenie:

Prezent+sprawy organizacyjne

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Magik 02 Sie 2008, 19:05

reklama
Witam

Standardowo, bez zbędnego tureckiego słowotoku.....
Decyzja wspólną postanowiliśmy umożliwić userom dostęp do userbar'ków.......Także od tej chwili możliwe jest wstawienie sobie obrazka o wymiarach

Kod: Zaznacz wszystko
350px × 19px





Drugą sprawą jest obecny kształt ekipy forum, który nieznacznie się zmienił i wygląda teraz tak. Mam nadzieję, że współpraca nasza na forum będzie jeszcze bardziej efektywna i przynosić będzie efekty.........Jesteśmy nastawieni na rozwój, dlatego proszę zgłaszać wszelkie propozycje, w myśl zasady: "jest dobrze ale to nie oznacza, że nie może być inaczej, lepiej....."
Załączniki
Snap1.png
Snap1.png (10.17 KiB) Obejrzany 3810 razy
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez skowrona 02 Sie 2008, 19:09

emo Magik napisał(a):Drugą sprawą jest obecny kształt ekipy forum, który nieznacznie się zmienił i wygląda teraz tak.

mam pytanie reszta adminów wróci ??
czy tylko mati nim będzie ?
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez jarek* 02 Sie 2008, 19:10

to ja mam pytanie co do ekipy: co z BZIKIEM, MUTOPOMKĄ, Dzi@dkiem i resztą osób które dawniej były kolorowe??
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Magik 02 Sie 2008, 19:15

jarek* napisał(a):to ja mam pytanie co do ekipy: co z BZIKIEM, MUTOPOMKĄ, Dzi@dkiem i resztą osób które dawniej były kolorowe??


Powiem wprost.........Są to już zwykli `userzy

Na dzień dzisiejszy by jakos uhonorować ich pracę, wkład mają zamiast `user rangę

Image

skowrona napisał(a):mam pytanie reszta adminów wróci ??


nie
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez skowrona 02 Sie 2008, 19:21

emo Magik napisał(a):nie

szkoda :(

Jeszcze kilka pytań które mi się nasuwają
1.Można używać kolorów w podpisach ?? Bo na starym nie można było a tu widzie że opcja jest dostępna
2.Będzie grupa wsparcie ?
3.Kiedy pojawi się regulamin ?
4.Czy ostrzeżenia zostaną przywrócone ?
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Reveler 02 Sie 2008, 19:22

No to się narobiło :lol:

Ale w sumie nie przeszkadzają zmiany, bo i tak wchodzę tu jak mi się nudzi a przy obecnej "czytelności" forum to już w ogóle wchodzenie jest czysto hobbystyczne..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Magik 02 Sie 2008, 19:28

Zacznę od końca:

skowrona napisał(a):4.Czy ostrzeżenia zostaną przywrócone ?


nie, macie czyste konto :D

skowrona napisał(a):3.Kiedy pojawi się regulamin ?


na dniach

skowrona napisał(a):1.Można używać kolorów w podpisach ?? Bo na starym nie można było a tu widzie że opcja jest dostępna


nie

skowrona napisał(a):2.Będzie grupa wsparcie ?


wroci :D
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Re: prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez jarek* 02 Sie 2008, 19:31

emo Magik napisał(a):wroci :D

chociaż to :)
a wróci taka jak była czy z dodatkowymi prawami/przywilejami??
czy może to nadal będzie "zwykły" user tylko inaczej pokolorowany?
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Magik 02 Sie 2008, 19:40

jarek* napisał(a):a wróci taka jak była czy z dodatkowymi prawami/przywilejami??


ja nie wiem co rozumiec pod pojeciem dodatkowy przywilej, dotychczas wydawaly sie nim byc obrazki w podpisach itd..........teraz jest to juz ogolnodostepne......
By miec dostep do kolejnych rang, trzeba podarzac inna sciezka//
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez skowrona 02 Sie 2008, 19:42

emo Magik, Wsparcie raportowało posty nieregulaminowe
a teraz nie wiadomo czy ta opcja w ogóle działa czy nie :roll:
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Magik 02 Sie 2008, 19:44

skowrona napisał(a):emo Magik, Wsparcie raportowało posty nieregulaminowe
a teraz nie wiadomo czy ta opcja w ogóle działa czy nie


teraz kazdy ma taka opcje//KAZDY user
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Okocza 02 Sie 2008, 19:44

teraz kazdy moze ;) zaraz Twoj zaraportuje :P
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez JarekMk 02 Sie 2008, 19:45

emo Magik napisał(a): 1.Można używać kolorów w podpisach ?? Bo na starym nie można było a tu widzie że opcja jest dostępna
nie

A czemu nie? Z ciekawości co to komu przeszkadza skoro będę miał w podpisie 3 zdania w 3 różnych kolorach? Raczej nie obniży to jakości / czytelności wypowiedzi użytkownika :) Mam rację?

Pzdr!
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Okocza 02 Sie 2008, 19:47

Jarek napisał(a):Raczej nie obniży to jakości / czytelności wypowiedzi użytkownika


postu raczej nie, ale razi w oczy ;)
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez jarek* 02 Sie 2008, 19:49

emo Magik napisał(a):By miec dostep do kolejnych rang, trzeba podarzac inna sciezka//

przestałem wierzyć że mam choć minimalne szanse na awans w chwili gdy pojawił się ten temat i zobaczyłem ile zostało z ekipy :evil:

BTW: userzy piszący poradniki i pomagający nie maja z tego nic oprócz satysfakcji i liczby obok słowa pochwały w profilu o ile ktoś raczy je przyznać po otrzymaniu pomocy// i nie mówię tu o sobie bo ja napisałem TYLKO 1 poradnik i pomagam niewiele choć się staram ale wiedzy brak// za to ktoś wpadł na pomysł żeby dać komuś dosyć droga myszkę za screen pulpitu :roll:

niektórzy wartościowi w tej chwili userzy wylecieli z ekipy za nic ot tak poprostu zostając z rangą ~zasłuzony co mało kto zauważy bo nawet osobnego kolorku nie mają

smutne ale prawdziwe
źle się dzieje

i możecie mnie zbanować za te słowa ale zawsze pisze co myślę
Ostatnio edytowany przez jarek*, 02 Sie 2008, 19:57, edytowano w sumie 1 raz
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez skowrona 02 Sie 2008, 19:53

emo Magik napisał(a):teraz kazdy ma taka opcje//KAZDY user

moim zdaniem nie powinno tak być przyjdzie banda dzieciaków i zaczną sie tym bawić itp :roll:
A wsparcie to zawsze w miarę zaufani ludzie wiedzący jak tego przycisku używać
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez jarek* 02 Sie 2008, 19:59

skowrona napisał(a):A wsparcie to zawsze w miarę zaufani ludzie wiedzący jak tego przycisku używać

ranga wsparcie nie była przyznawana za specjale zasługi bądź wykazanie sie czymś tylko za przekazanie na potrzeby programosów serwera ftp
choć teraz ranga wsparcie nie będzie miała nic czego nie ma zwykły user
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez JarekMk 02 Sie 2008, 20:00

okocza napisał(a):postu raczej nie, ale razi w oczy ;)

NO jeżeli ktoś zrobi burze kolorów to tak ale użyte z umiarem nie będzie raziło a na pewno będzie to bardzo fajnym dodatkiem :)

jarek* napisał(a):przestałem wierzyć że mam choć minimalne szanse na awans w chwili gdy pojawił się ten temat i zobaczyłem ile zostało z ekipy :evil:

A żę tak zapytam prosto z mostu: Pomagasz tutaj aby mieć z tego jakieś profity? Ranki, przywileje czy coś w ten deseń?
Nie martw się, jak będziesz się nadawać i zajdzie taka potrzeba to sam zostaniesz poproszony o objęcie odpowiedniego stanowiska, tak samo było zemną :)

Pzdr!
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez jarek* 02 Sie 2008, 20:01

Jarek napisał(a):A żę tak zapytam prosto z mostu: Pomagasz tutaj aby mieć z tego jakieś profity? Ranki, przywileje czy coś w ten deseń?

NIE :evil: :evil:
ale nie można by tej myszki dać np golden userowi :?: nie, on dostał koszulke :? czyli lepszym interesem jest spamować w poszukwaniu programików do tuningu optycznego windowsa niż pomagać


co do kolorów: wzbogaci to trochę wygląd tak monotonnego kolorystycznie stylu forum

Dodano 02.08.2008 20:13:21:
Jarek napisał(a):Nie martw się, jak będziesz się nadawać i zajdzie taka potrzeba to sam zostaniesz poproszony o objęcie odpowiedniego stanowiska, tak samo było zemną :)

i o tym zdecyduje/ją osoba/y która/e wywaliła/y teraz BZIKA, MUTOPOMKE i innych
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Prezent+sprawy organizacyjne

Postprzez Magik 02 Sie 2008, 20:16

jarek* napisał(a):czyli lepszym interesem jest spamować w poszukwaniu programików do tuningu optycznego windowsa niż pomagać


jakies ale?? konkurs wymyslilem ja......nagrode tez zdobylem ja

jarek* :arrow: nie ma sprawy. Wymysl konkurs, znajdz fundatora i funduj myszki userom miesiaca

BTW, to juz ostatnia odslona tego konkursu--->na dniach pojawi sie nowy, z nowymi, cennymi nagrodami

to był edit :arrow:


teraz poprzednia wypowiedź

okocza napisał(a):postu raczej nie, ale razi w oczy



Dokladnie.......jest srodek lata i nie czas teraz na kolorowe choinki. Czytelnosc to raz, a dwa kolorki na forum sluza w szczegolnych przypadkach i nie ma co ich naduzywac

skowrona napisał(a):moim zdaniem nie powinno tak być przyjdzie banda dzieciaków i zaczną sie tym bawić itp


jesli ktos zachowywal sie jak dzieciak, juz go dawno tutaj nie ma......a jak na razie raport zostal uzyty od wprowadzenia o ile sie nie myle 3-max 4 razy........nie sadze


jarek* napisał(a):gdy pojawił się ten temat i zobaczyłem ile zostało z ekipy


po prostu potrzebni sa ludzie z pasja, iskra w oku, czasem, chceciami, wizja, cieszacy sie zaufaniem i szacunkiem

Nom i z mojej strony przekazałem wszystkie informacje, które miały zostac podane do wiadomości ogólnej//czas zacząć normalnie juz bez emocji wrócic do starego rytmu

I jeszcze raz na koniec w sprawie kolorków---> na ten moment ta sprawa jest zamknieta.....odwolan nie ma i prosze juz nie poruszac tego tematu


Pozdrawiam


edit
mam nadzieje, że to koniec już tego dymu bo dyskutować o pewnych sparwach z userami nie zamierzam
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Następna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości