• Ogłoszenie:

pochwały w tematach

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

pochwały w tematach

Postprzez Magik 16 Cze 2008, 18:04

reklama
Witam

do stu tysięcy nieheblowanych desek

Jest jasna, prost reguła
:arrow: każdy user, bez różnicy ile postów w temacie napisał może otrzymać jedna pochwałe za całokształt pomocy w temacie

user=1 pochwała słownie: JEDNA

Mi się wydaje to proste ale.........

Nie każdy wie,że poświęciłem parę nocy na czyszczenie kont z podwójnych pochwał...było z tym trochę roboty

Więc proszę nie ZAŚMIECAĆ ponownie forum i nie dawać userom po 2, 3, 4 a czasem nawet 7 pochwał w tym samym temacie jednej tylko osobie

Wg regulaminu za walenie więcej niz jednej pochwały użutkownikowi leci warn

Dzisiaj juz 2x udałem, że taka sytuacja nie miała miejsca i po cichu zrobiłem "delete"

Proszę się do tego stosować
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Puma 16 Cze 2008, 18:37

Daj sobie z tym spokój, to walka z wiatrakami ;) Póki są pochwały to i będą takie sytuacje.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez Jasinek 16 Cze 2008, 18:42

Puma napisał(a):Póki są pochwały to i będą takie sytuacje.

Jeżeli będą kary to może pomyślą zanim dadzą kilka pochwał...

Zawsze można wyłączyć wszystkim pochwały <lol>
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Radzio 16 Cze 2008, 19:23

Jasinek napisał(a):Zawsze można wyłączyć wszystkim pochwały

i to jest właśnie myśl nad którą można by się głębiej zastanowić
Wladza miała by mniej roboty i mniej powodów bo banowania i dawania warnów, nie bybłoby pisania durnych postów żeby tylko się zalapac do takowej.
Youe see,house is a feeling that no one can understand really.
Until you get deep in the vibe of house
Intel Pentium 4 520 2,8GHz/Gigabyte GA-8I915P Duo/2x2gb DDR2 800MHz Patriot Viper CL4/GeCube Radeon HD3850 512MB 256BIT OC EDITION/Seagate 120GB + Segeate 500GB/Pionner DVR-108/Sound Blaster X-Fi Music/Chieftec BX-03 + Chieftec HPC-420/Creative Gigaworks G500/Iiyama A705MT Vision Master 411/Canon MP610/
Awatar użytkownika
Radzio
~user
 
Posty: 1532
Dołączenie: 04 Kwi 2006, 21:20
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 26



Postprzez jarek* 16 Cze 2008, 19:29

to ja proponuje jeśli jest oczywiście taka możliwość włączenia możliwości usuwania pochwał które sie dało bo klikne nie w ten post co chciałem i klops

no chyba że wale pw do kogoś z kolorkiem żeby usunął i po sprawie ew zgłaszam post i wtedy w uzasadnieniu pisze że chodzi mi o podwójną pochwałę
ale to tylko doda roboty kolorowym

[ Dodano: Dzisiaj o 19:31 ]
BTW: ja mam dwie podwójne przyznaje się bez bicia

EDIT jak może być to ja mogę poszukać w wolnej chwili no chyba że można raportować tylko te które sie dało
Ostatnio edytowany przez jarek*, 16 Cze 2008, 19:32, edytowano w sumie 1 raz
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Postprzez ToServeAndProtect 16 Cze 2008, 19:31

od tego jesteśmy, dobre może być takie raportowanie :) ;)
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Postprzez TARCZYN 16 Cze 2008, 19:32

jarek* napisał(a):to ja proponuje jeśli jest oczywiście taka możliwość włączenia możliwości usuwania pochwał które sie dało bo klikne nie w ten post co chciałem i klops

to trzeba myśleć 120x zanim sie da pochwałe :roll:
Radzio napisał(a):Wladza miała by mniej roboty i mniej powodów bo banowania i dawania warnów, nie bybłoby pisania durnych postów żeby tylko się zalapac do takowej.

własnie :) poza tym jak mówicie dla pochwał sie nie pomaga ;) więc co za różnica czy ktoś będzie miał jedną pochwałe więcej :P
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez Jasinek 16 Cze 2008, 19:34

ToServeAndProtect napisał(a):dobre może być takie raportowanie

Myślę że to nie wypali bo skoro ludzie nie potrafią zrozumieć że nie daje się 2pochwał w jednym temacie to większa liczba osób nie zgłosi się że ma jakieś niesłusznie dane...Niektórzy może tak ale nie wszyscy.
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Aros5 16 Cze 2008, 19:34

emo Magik ostatanio na forum jestem dużo rzadziej, ale do niedawna był limit dwóch pochwał na usera, a do tego ograniczany automatycznie. Nie dało się dać więcej jak dwóch bo opcja znikała. Rozumiem, jeżeli ma być jedna to niech będzie, ale czy nie da się poprostu zaniżyć tego limitu żeby opcja przydzielania pochwał znikała po daniu jednej :?:
4770k @ 4,6GHz, HR-02 BW, AsRock Z87 Extreme4, Patriot 32GB 1600MHz, Gigabyte GTX 760 @ 1185/1752 MHz , XFX Pro 550W, Crucial MX550 1TB + Crucial BX100 256GB + Goodram Iridium Pro 240GB, Fractal Design Meshify S2, Genius HF1800, 3x Dell U2412M, Logitech G403, Tesoro Durandal,
HP Elitebook 2570p: i7 3630QM, 16GB RAM, 256+ 250 GB SSD, eGPU
Awatar użytkownika
Aros5
~user
 
Posty: 1164
Dołączenie: 02 Lip 2006, 16:24
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 29



Postprzez Magik 16 Cze 2008, 19:49

Powtorzę się jeszcze raz

Jeżeli autor tematu ma zamiar honorować kogolkolwiek pochwałą, proszę bardzo, bez znaczenia liczba userow ktorzy taka pochwale dostaja///wazne jest to ze kazdy z nich moze dostac najwyzej
1


Radzio napisał(a):Jasinek napisał:
Zawsze można wyłączyć wszystkim pochwały

i to jest właśnie myśl nad którą można by się głębiej zastanowić


do tego nie dojdzie//info z gory :!:

jarek* napisał(a):to ja proponuje jeśli jest oczywiście taka możliwość włączenia możliwości usuwania pochwał które sie dało bo klikne nie w ten post co chciałem i klops


no way--->uprawnienia moderatora

Aros5 napisał(a):Rozumiem, jeżeli ma być jedna to niech będzie, ale czy nie da się poprostu zaniżyć tego limitu żeby opcja przydzielania pochwał znikała po daniu jednej


hmm to jest mysl//prosze z tym do lipca poczekac i nie pytac dlaczego 8)
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Reveler 16 Cze 2008, 20:42

Dla mnie to wszystko jakaś paranoja..
Boli kogoś widok licznika pochwał innej osoby? To niech się postara pomagać a nie żebrze o plusy..

Rozumiem, że przesadne rzucanie pochwałami, każdemu kto napisał cokolwiek w temacie nie jest najlepsze, nie mówiąc że wręcz szkodzi, no ale czy nie zaczynają się przegięcia od strony władzy?

Tak ogółem to patrzę, że od jakiegoś czasu zaczynają się robić schodki w dół na tym forum i z mojej strony propozycja:

Może by tak zabronić wszystkiego?

zero pochwał = zero niepotrzebnych postów
zero postów = brak nabijania licznika

Jeszcze do tego wprowadzić zaostrzoną cenzurę słownictwa, warny za literówki oraz brak polskich liter, a forum będzie czyste, miłe i zdyscyplinowane.. :roll:

Czasem jakieś zmiany się przydają, czasem nie..


Co do wątku to uwizualnie moją opinię:

Tak: Pochwałę dostaje osoba która rzeczywiście pomogła userowi rozwiązując jego problem w całości lub w przeważającej części + ewentualnie osoba która dopełniła tą brakującą część..
Jesli temat jest obszerny a autor przedstawia w nim kilka problemów (jeden rozwiązany i pojawił się inny) to IMO jak ta sama osoba pomoże to czemu nie ma dostać pochwały za rozwiązanie kolejnego problemu?

Nie: Każdy kto napisze odpowiedź w temacie dostaje plusa, nawet jeśli osoba niżej napisała to samo co ta wyżej tylko innymi słowami (sorry, ale ja uznaję tylko pomoc pierwszej osoby, która pomogła usunąć problem)..

Jak już się wdrażać w utrudnianie sobie życia to tak przedstawia się moja opinia..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez Jasinek 16 Cze 2008, 20:46

Reveler napisał(a):Jesli temat jest obszerny a autor przedstawia w nim kilka problemów (jeden rozwiązany i pojawił się inny) to IMO jak ta sama osoba pomoże to czemu nie ma dostać pochwały za rozwiązanie kolejnego problemu?

Całkowicie się zgadzam ;) Niektórzy np nie zakładają nowego tematu a przedstawiają nowy problem. Dlaczego ktoś kto pomógł rozwiązać 2 problemy ale w 1 temacie ma nie dostać 2 pochwał :?:


Reveler napisał(a):zero postów = brak nabijania licznika

Na każdym kroku słyszę że nabijam sobie posty. Każdy normalny temat przenoszony jest do POGADUCH. Często są to tematy na które "władza" nie ma nic do powiedzenia...Tak nie powinno być.



Kolejnym problemem wg mnie jest temat: szukasz tytułu piosenki ?? pisz tylko tutaj !!! Dlaczego jak ktoś pomoże ma nie zostać za to nagrodzonym w jakiś sposób :?: Nie ma np tematu szukasz tytułu filmu ?? choć wiele było takich tematów zakładanych i za pomoc dostawało się pochwały...
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Magik 16 Cze 2008, 21:03

Reveler napisał(a):Jeszcze do tego wprowadzić zaostrzoną cenzurę słownictwa, warny za literówki oraz brak polskich liter, a forum będzie czyste, miłe i zdyscyplinowane..


nikt nie dostal za takie cos ostrzezenia ani nic....po prostu jest zasad i tyle

Reveler napisał(a):Może by tak zabronić wszystkiego?

zero pochwał = zero niepotrzebnych postów
zero postów = brak nabijania licznika


nie przesadzaj bo wlasnie od niedawna nie ma rzucania ostrzeniami etc//robi sie edit albo pisze PW.......Jak ktos z gory przesadza to dostaje "pouczenie" delikatnie mowiac.......Nikt juz kartkami nie rzuca........Popatrz na liste ostrzezen od stycznia do marca i od amrca wzwyz......

Reveler napisał(a):Jak już się wdrażać w utrudnianie sobie życia to tak przedstawia się moja opinia..


nikt niczego nie draza.......to co napisalem ejst faktem oczywistym, o ktorym pare osob zapomina nalogowo :!: Ja o niczym odkrywczym nie mowie

Reveler napisał(a):Jeszcze do tego wprowadzić zaostrzoną cenzurę słownictwa, warny za literówki oraz brak polskich liter, a forum będzie czyste, miłe i zdyscyplinowane..


bez przesady :arrow:

Jasinek napisał(a):Całkowicie się zgadzam Wink Niektórzy np nie zakładają nowego tematu a przedstawiają nowy problem. Dlaczego ktoś kto pomógł rozwiązać 2 problemy ale w 1 temacie ma nie dostać 2 pochwał


bo takie sa zasady, ktore dostalem od wazniejszych od siebie

Jasinek napisał(a):Na każdym kroku słyszę że nabijam sobie posty. Każdy normalny temat przenoszony jest do POGADUCH. Często są to tematy na które "władza" nie ma nic do powiedzenia...Tak nie powinno być.


mnie osobiscie ten dzial nie interesuje//wole dzialy "techniczne"

Jasinek napisał(a):Kolejnym problemem wg mnie jest temat: szukasz tytułu piosenki ?? pisz tylko tutaj !!! Dlaczego jak ktoś pomoże ma nie zostać za to nagrodzonym w jakiś sposób


to napisz do autora topicku zeby przelecial wszystkie strony i dal kazdemu pochwale

I nie zameirzam tutaj dyskutowac nad sensem/lub brakiem sensu......Przypomnialem co niektorym sprawe oczywista....

A tak na marginesie ktos ma robote w nocy, przez to ze ktos nie rozumie i wali 3 pochwaly na raz

Pozdrawiam

[ Dodano: Dzisiaj o 21:06 ]
Image

nie ma miejsca na takie cos :!: :!:
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Jasinek 16 Cze 2008, 21:07

emo Magik napisał(a):bo takie sa zasady, ktore dostalem od wazniejszych od siebie

No to może niech jakiś admin się wypowie ten temat :?: :twisted:


emo Magik napisał(a):mnie osobiscie ten dzial nie interesuje//wole dzialy "techniczne"

Ale niektórych interesuje i są oskarżani o NABIJANIE POSTÓW...

[ Dodano: Dzisiaj o 21:10 ]
emo Magik napisał(a):A tak na marginesie ktos ma robote w nocy, przez to ze ktos nie rozumie i wali 3 pochwaly na raz

Ale rozumiem to...I współczuję.taka blokada na więcej niż jedną pochwałę w temacie by się przydała i ułatwiła Ci pracę...
Ale jeśli zostanie to wprowadzone to trzeba wszystkich powiadomić żeby zakładali 2 różne tematy jeśli mają rozległe lub niepowiązane problemy.
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez Magik 16 Cze 2008, 21:10

Jasinek napisał(a):Ale niektórych interesuje i są oskarżani o NABIJANIE POSTÓW...


w pogaduchach jest wylaczony licznik postow :!: :!: :!:

A pochwaly nie zostana wylaczone ze wzgledu na userow, ktorzy mogliby stracic chec udzielania pomocy :arrow: slowa jednego a administratorow

Smieszne ale brutalne :!: :!: coz Wy tworzycie to forum..... :arrow:
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Wariat 16 Cze 2008, 23:38

hmmm... i co z tego że założyłeś ten temat ? każdy nowy user odrazu w chodzi do tego nic nie znaczącego działu i czyta wszystkie uwagi władzy aby nie robić tego, tamtego i owego a w regulaminie jest co innego ? <1> potem tylko krechy beda lecieć bo ktoś "regulaminu" nie zna :1: skoro w nim nie ma żadnej mowy o 2, 5 czy 39 pochwałach w jednym temacie to nie dziwne :1:


parodia się tu zaczyna coraz większa robić....

emo Magik napisał(a):coz Wy tworzycie to forum.....
ale wy je momentami dobijacie... chociaż nie jeden z zielonych widzi że jest do du...y, ale i tak będzie udawał że jest tu okej, że to DN'y wszystko walą, że tak i siak... bo userzy są źli i oni wszystko pieprzą........ :roll:

i to pewnie mój ostatni post na tym forum bo poleciało pare słów "krytyki" ...

tylko nie usuwajcie go jak inne moje... pojawia się i znika nagle...
Awatar użytkownika
Wariat
~user
 
Posty: 4644
Dołączenie: 20 Lis 2005, 22:46
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 139



Postprzez Wojtasgls 17 Cze 2008, 00:31

Albo ktos mi skasowal posta albo mi juz enter nie wchodzi.%%
Panie Wariat kij diabel ci chodzi. Marudzisz jak baba w okresie. Masz problem nie podoba ci sie cos wypowiedz sie i daj propozycje jak to naprawic.. Moim zdaniem takie marudzenie nie daje nic ba co ma to kurcze do tematu o pochwalach :?: .

moim zdaniem ktos kiedys napisal nie ilosc a jakosc.. i to powinno dac nie ktorym do myslenia..
pzdr
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez Magik 17 Cze 2008, 00:57

Wariat napisał(a):hmmm... i co z tego że założyłeś ten temat ?


po to bo odwalilem robote w kilka nocy, nie bylo mnie tydzien a znowu syf widze

Wariat napisał(a):potem tylko krechy beda lecieć bo ktoś "regulaminu" nie zna skoro w nim nie ma żadnej mowy o 2, 5 czy 39 pochwałach w jednym temacie to nie dziwne

parodia się tu zaczyna coraz większa robić....


czy ktos tu dostal warn za danie 2 pochwal?? NIE, choc niby tak powinno byc

Wariat napisał(a):parodia się tu zaczyna coraz większa robić....


nie parodia tylko szanujmy cos, co jest nasze wspolne

Wariat napisał(a):to pewnie mój ostatni post na tym forum bo poleciało pare słów "krytyki" ...


bo zaraz mnie cos sieknie :!: wyrazasz swe zdanie wiec niby za co masz dostac BAN??

Wariat napisał(a):ale wy je momentami dobijacie... chociaż nie jeden z zielonych widzi że jest do du...y, ale i tak będzie udawał że jest tu okej, że to DN'y wszystko walą, że tak i siak... bo userzy są źli i oni wszystko pieprzą........


to ze bylo na tym forum inaczej za kadencji "kogos" nie znaczy, ze tak bedzie zawsze.....
Zwykli userzy nie musza wiedziec o wszystkich sprawach i ja nie zamierzam ani opisywac, ani tlumaczyc niczego nikomu jesli nie jest upowazniony
Jesli lecialy krechy za byle co, to teraz juz nie leca i nikt stolka nie uzywa do zalatwainia prywatnych spraw ani dawania warn'a bo dziewczyna mnie zostawila

Temat jestz alozony po to, bo kiedy slodko spales ja kilka nocy czyscilem to forum z syfu, a po powrocie widze ze znowu burdel zaczyna sie dziac.......

Pozdrawiam
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Puma 17 Cze 2008, 08:05

Tam gdzie pisuje niedawno wprowadzili 'pochwały', nie ma żadnych ograniczeń, baa nawet każdy zarejestrowany może dać pochwałę za ten sam post.

Teraz moja konkluzja na temat pochwał...jeśli pochwały są potrzebne na forum aby...istniało to oznacza że forum się kończy.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez Hellfire 17 Cze 2008, 10:22

Wg mnie opcje są dwie.

1) Pochwały są całkowicie NIELIMITOWANE i moderatorzy ich nie kasują choćby ktoś dostał ich 10 w jednym temacie.

2) Całkowite wyłączenie pochwał na forum.

Ludzie, nie bądźmy śmieszni, usuwanie pochwał... :roll:
Ja osobiście wyłączyłbym je w piernik i byłby spokój.
<rotfl>
Awatar użytkownika
Hellfire
~user
 
Posty: 2753
Dołączenie: 04 Sty 2006, 18:24
Miejscowość: Kluszkowce
Pochwały: 162



Następna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości