• Ogłoszenie:

dla użytkowników tego forum

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

dla użytkowników tego forum

Postprzez nightking 07 Lip 2007, 14:58

reklama
Witam!

Wczoraj już nie miałem czasu żeby napisać to na bieżąco ale dzisiaj to zrobię.
Skoro to dział użytkownicy o programosy ja wyrażę swoją opinie o userach tego forum.

Wczoraj zobaczyłem takie coś na forum:
forum schodzi na psy

jestem tu tylko od święta

Autorów już nie pamiętam.

Ludzie po ile wy macie lat :?: Pogielo was czy co? To WY stwarzacie atmosfere panujaca na forum :roll: . Najłatwiej to na administracji zrzucic, nie?
To sobie posluchajcie jak wy sie wyzywacie od ci* chu*ow i Bog wie kto jeszcze to jaka wy tu chcecie miec atmosfere? Albo pytacie sie jak pozbyc sie zapachu z butow. :?

Wy myślicie, że administracja prowadziłaby taki rygor gdyby nie wasze zachowanie :?: Dam sobie reke uciac ze dopoki byli tutaj powazni ludzie administracja byla o WIELE lagodniejsza. A tak jak jeden z drugim wyzywa od cpunow to co ma byc? Jest to co sobie zbudowaliscie ciezka praca.

Zobaczcie sobie na forum last.fm tam NIKT na nikogo nie naskakuje bo sa powazni ludzie i nikt sie od chu*ow nie wyzywa.

Zaraz uslysze ze administracja jest chamska... A jaka ma byc? No pytam sie do ciezkiej cholery jaka ma byc skoro taka szopka sie tutaj odstawia :?:
Znacie przyslowie: "Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu" ?

Dziekuje za uwage - wiem ze to tak jakby grochem o sciane rzucal ale to tylko moje prywatne przemyslenia.
Awatar użytkownika
nightking
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 19 Paź 2006, 17:36
Pochwały: 1



Postprzez nevesu 07 Lip 2007, 15:07

Za krótko tu jesteś żeby to zrozumieć.
Ja pamiętam jak było na forum ~ ponad rok temu.
Nie było tak że jak powiedziałeś rufusowi "no cześć mendo" to zaraz ban!
Wszyscy się śmieli wraz z Rufkiem.
Bo to byli inni ludzie.
Nie 10 latki które mówią "ja sie tak nie bawie"
Po prostu wtedy się wszyscy znali i lubili mniej lub bardziej ...
Nikt nie pisał głupot w stylu aby zformatować kompa włącz defragmentacje
Nie było jakiś 10 letnich dzieci na forum.
Niestety zaczęło się psuć na forum i część userów wyraziła swoje zdanie - zostali zbanowani
Zostali tacy co się nie odzywali (ja) i lizodupy (większość dzisijeszej "ekipy*") zobacz że nowi userzy nie mają pratkycznie swojego zdania na większość tematów ot i przytakują na zdanie władzy ...
Nie miejsca a ludzie tworza historie i to wlasnie na forum widac ...
*nie chodzi mi o modow/adminow tylko osoby ktore czesto an forum przesiaduja ...
BR-NP-12 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez bramkarz91_91 07 Lip 2007, 15:20

Zaczęto od zbanowania mi33 , Siusiaka potem każdy kto wyraził swoje zdanie i one było nie zgodne z myślą władzy miał prz******.Przykładem może być chociażby nasz mod DOA. :cry: Miało być ostro "skoro sami tego chcieliście tak będzie nie popuścimy wam...." itp. ale skończyło sie tylko na słowach .

nightking także twoje nie zadowolenie jest nie słuszne..... :roll:
Awatar użytkownika
bramkarz91_91
~user
 
Posty: 3170
Dołączenie: 22 Lip 2006, 18:16
Pochwały: 28



Postprzez Wojtasgls 07 Lip 2007, 15:20

Nevesu cos jest w tym co piszesz... Moim zdaniem powinien byc mniejszy rygor co do swobody wypowiadania sie i bardziej przyjacielska atmosfera. Wyrazanie swojej opini jest normalna rzecza wkoncu to forum dyskusyjne a ze ktos cos glupiego napisze na sb lub temat zalozy o skarpetkach lub czyms takim przeciez przynajmniej dla mnie jest jakis powod do smiechu itd.
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez nightking 07 Lip 2007, 15:23

@bramkarz91_91
Tak, a nie wiem czy znasz tą 'piekna' historie jak zaczal D! ktos wyzywac ?

W tym momencie czara goryczy sie zapewne przelala i kazdy sie uczylil na takich userow :roll:

Jeszcze jednko slowko zapewne gdyby napisal to ktos z wladzy to byscie w polemike nie weszli... Ciekaw jestem tylko dlaczego?
Polska jest krajem wolnym, a to jest forum dyskusyjne i zapewniam was jeśli zrobilibyście to w odpowiedni sposob nikt by wam za to nic nie zrobil.
Ostatnio edytowany przez nightking, 07 Lip 2007, 15:27, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
nightking
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 19 Paź 2006, 17:36
Pochwały: 1



Postprzez nevesu 07 Lip 2007, 15:25

bramkarz91_91 napisał(a):Zaczęto od zbanowania mi33 , Siusiaka

Konkretnie to się chyba zaczęło na shadyim i zakazie cudzysłowów na sb na co rudy się wk%#@%$@^#@ i dostał bana. :)
BR-NP-12 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez bramkarz91_91 07 Lip 2007, 15:30

nevesu napisał(a):Konkretnie to się chyba zaczęło na shadyim i zakazie cudzysłowów na sb na co rudy się wk%#@%$@^#@ i dostał bana

ooo wlasnie 8)
Awatar użytkownika
bramkarz91_91
~user
 
Posty: 3170
Dołączenie: 22 Lip 2006, 18:16
Pochwały: 28



Postprzez mikstet 07 Lip 2007, 15:38

nightking napisał(a):"Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu" ?


Chyba raczej "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" Może niewielki błąd, ale stawia Kubę ponad Bogiem :banan:

Co do administracji to każdy ma własne zdanie... Do każdego moda, admina przykleiłbym inną etykietkę.

Nightking sprecyzuj swoje myśli. Napisz o kogo Ci konkretnie chodzi. Chyba, że według Ciebie każdy użytkownik tego forum (łącznie z tobą) to zdzieciniały burak.

nightking napisał(a):Albo pytacie sie jak pozbyc sie zapachu z butow.


Co znaczy Wy. Nie widziałem, żeby każdy użytkownik założył taki temat.

Za dużo dzieciaków i tyle. Jestem ciekaw ile obecnie wynosi średnia wieku forumowiczów. Sądzę, że z 12 - 13 lat. Baw się tak, z forum dyskusyjnego mamy przedszkole dla zakompleksionych "wyższych istot".

A, że forum schodzi na psy. Już nie będe mieszał swojego tematu. Po prostu ludziom, którzy moderują forum znudziło się na to wszystko patrzeć. Chcieliby, a nie mogą. Przy okazji jescze sami pod sobą dołki kopią. Ale to już inna kwestia...

Wprowadź sobie jakiś rygor zbytni. Jescze na forum nie ostanie się kulawy pies. :lol: :lol:

Nightking nie bądź śmieszny. Historia z D! była zanim przyszedłem na forum. Jakieś 2 lata temu :lol:
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



Postprzez Lukesh 07 Lip 2007, 15:39

Dobra, dobra. Widzicie same problemy i negatywne stony tych pewnych zmian, no ale chcac, by inni szanowali nasze forum wprowadzenie takich zasad bylo koniecznoscia. Ja jakos jestem neutralny ... naprawde nie przeszkadzaja mi rzeczy o ktorych piszecie, byc moze dlatego, ze udzielania sie na forum nie wiaze z jakas tam rozrywka, robie to, bo lubie pomagac, przyzwyczailem sie juz do tego stanu i tyle. Forum i to jak na nim jest ksztaltujemy my - userzy. Jesli coniektorzy robia obore - nie dziwie sie, ze zostaja "ukarani" w sensie pouczeni. Chcecie mniejszego rygoru, chcecie robic co chcecie, to wbijac na inne fora na ktorych jest 'fajniej', bo tamtejszej 'wladzy' zwisa to czy jest obora czy jej nie ma, byle ktos cos pisal. Co albo kto Wam w tym przeszkadza, trzyma akurat tutaj? Stanowisko zielono-czerwonych nie jest wcale przyjemne jakby sie to coniektorym wydawalo. Czego by nie zrobili w strone forum - zawsze komus sie to nie spodoba i taki moderator juz jest zly i w ogole co on wyprawia, czy on jest w pelni rozumu? Jesli uwazacie, ze powinni nas tylko glaskac to nieco sie mylicie, bo wtedy kazdy czulby sie zbyt pewny siebie, bo nikt mu nic nie zrobi. I przestance juz te beznadziejne tematy jak to tu jest zle, bo do niczego tym nie dojdziecie, nic nie zmienicie, nie macie na to wplywu.
][_, ([]) ][_, xD

Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa,
dzieją się tam różne rzeczy, zakonnice mają dzieci
I kup sobie chamie medalik na szyje,
nic Ci się nie stanie i tramwaj nie zabije,
I kup sobie chamie obrączkę na rączkę,
nie będziesz chorował na kiłe i rzeżączkę.
Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa,
czy za dyche, czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę,
a pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy !
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852



Postprzez nightking 07 Lip 2007, 15:45

mikstet napisał(a):Nightking sprecyzuj swoje myśli. Napisz o kogo Ci konkretnie chodzi. Chyba, że według Ciebie każdy użytkownik tego forum (łącznie z tobą) to zdzieciniały burak.

Chodzi mi o całokształt nie mówię, że ty sie tak zachowujesz czy ktoś inny po prostu tacy trafiają użytkownicy, a nie inni. Robią to co robią i nie sposób jest wymienić każdego z nicku czy jak wolisz o kogo mi konkretnie chodzi takich przykładów jest (niestety) masa.
Lukesh napisał(a):Dobra, dobra. Widzicie same problemy i negatywne stony tych pewnych zmian, no ale chcac, by inni szanowali nasze forum wprowadzenie takich zasad bylo koniecznoscia.

O tym właśnie mówię gdyby nie zachowanie niektórych niepoważnych ludzi nie byłoby tego problemu i nic nie byłoby zaostrzane.
Awatar użytkownika
nightking
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 19 Paź 2006, 17:36
Pochwały: 1



Postprzez j23 07 Lip 2007, 15:47

z tego co ja widze to obecnie najwiecej do powiedzenia na forum maja wazeliniarze, dn'y, i ci co pisza: "szukam... poszukuje..." a wraz z nimi - warezowcy. to forum niestety utracilo wiele na swojej (tak jakby klubowej) atrakcyjnosci sprzed 18 miesiecy, i obawiam sie ze juz do tego nie wroci. jeszcze dodam ze zauwazylem ze ci co dostaja zielony kolorek diametralnie sie zmieniaja (na gorsze niestety), a jesli chce sie zachowac mila atmosfere to nie wolno demonstrowac wladzy...

...tyle ode mnie...
j23
~user
 
Posty: 742
Dołączenie: 04 Lut 2006, 08:17
Pochwały: 47



Postprzez Kuba6681 07 Lip 2007, 15:48

nevesu napisał(a):Nie 10 latki które mówią "ja sie tak nie bawie"
Po prostu wtedy się wszyscy znali i lubili mniej lub bardziej ...
Nikt nie pisał głupot w stylu aby zformatować kompa włącz defragmentacje
Nie było jakiś 10 letnich dzieci na forum.

Nie podoba ci się że mam 10 lat? :roll: Nie pasuje : zgłoś moderacji.Niech mnie zbanują :roll: Jeżeli za ten post dostane bana : trudno.Bo atmosfera tutaj jest nieciekawa :roll:
Intel Celeron 2,6 Ghz, 1 Gb Ram, Geforce 6200 :/ + Xbox 360 Premium :D
Image
Awatar użytkownika
Kuba6681
~user
 
Posty: 1187
Dołączenie: 31 Sie 2006, 16:05
Miejscowość: Chwałowice
Pochwały: 11



Postprzez mikstet 07 Lip 2007, 15:49

O tym właśnie mówię gdyby nie zachowanie niektórych niepoważnych ludzi nie byłoby tego problemu i nic nie byłoby zaostrzane.


No świetnie, tylko co na to poradzisz? Testy na IQ przy rejestracji. Może test ze znajomości netykiety itd. Nawijać każdy może. Ale choć przez chwilę postaw się w sytuacji osób, które mają to wykonać. Co byś im polecił?
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



Postprzez nightking 07 Lip 2007, 15:55

Spokojnie bo robi się tutaj nie potrzebna wojna.
Osoby które nie mają zamiaru wchodzić ZE MNĄ w polemikę niech się nie wypowiadają
No świetnie, tylko co na to poradzisz? Testy na IQ przy rejestracji. Może test ze znajomości netykiety itd. Nawijać każdy może. Ale choć przez chwilę postaw się w sytuacji osób, które mają to wykonać. Co byś im polecił?

Uwagi dla użytkowników forum (...) to tylko moje prywatne przemyslenia.

Nie kieruje tego do administracji tylko do uzytkowników, zbulwersowany tym jak to im sie atmosfera nie podoba a przeciez to oni ja tworza
:roll:
Awatar użytkownika
nightking
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 19 Paź 2006, 17:36
Pochwały: 1



Postprzez mikstet 07 Lip 2007, 15:57

Aha, czyli rzucasz grochem o ścianę.... Myślałem, że Twój post ma jakiś głębszy sens, zawiodłem się. Nie pierwsza taka dyskusja, nie ostatnia. Szkoda, że nieco bezproduktywna...
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



Postprzez nightking 07 Lip 2007, 16:03

mikstet napisał(a):Aha, czyli rzucasz grochem o ścianę.... Myślałem, że Twój post ma jakiś głębszy sens, zawiodłem się

Dla mnie ma sens z resztą nie tylko dla mnie...
Co sobie zrobią z tym użytkownicy to ich sprawa.
Użytkownicy o Programosy

Korzystam z tego przywileju jak :roll:
Awatar użytkownika
nightking
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 19 Paź 2006, 17:36
Pochwały: 1



Postprzez mikstet 07 Lip 2007, 16:12

nightking napisał(a):Korzystam z tego przywileju jak


Jak? O mnie Ci chodzi, tak? Czy ja napisałem, że nie możesz takich tematów zakładać. A zakładaj, dowartościuj się. Tyle, że już kilka takich tematów było. Zawierały lepszą argumentację i mimo to nic nie zmieniły, z Tym będzie podobnie. Ja już mam dość, wieszajcie dalej psy. Powodzenia.
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



Postprzez nightking 07 Lip 2007, 16:20

mikstet napisał(a):Jak? O mnie Ci chodzi, tak? Czy ja napisałem, że nie możesz takich tematów zakładać. A zakładaj, dowartościuj się. Tyle, że już kilka takich tematów było. Zawierały lepszą argumentację i mimo to nic nie zmieniły, z Tym będzie podobnie. Ja już mam dość, wieszajcie dalej psy. Powodzenia.


Nie wiem jakim cudem trafiło tam słowo 'jak' :-|
Wcale nie chodzi mi o ciebie i na NIKIM psów nie wieszam.

Liczyłem na dyskusję o odpowiednim poziomie.
Jak widać pomyliłem się...

Z mojej strony temat jest zamknięty jak widać nie każdy dorósł do poziomu forum dyskusyjnego.
Awatar użytkownika
nightking
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 19 Paź 2006, 17:36
Pochwały: 1



Postprzez mikstet 07 Lip 2007, 16:27

:banan: :banan:

Tylko napisz czym się objawia ta niedojrzałość. Tym, że szukam związku przyczynowo - skutowego? Nastepnie, prosiłbym o zdefiniowanie poziomu forum dyskusyjnego...
Wymieniłem własne poglądy, postarałem się je w sposób racjonalny i empiryczny udokumentować. Liczyłbym na to samo.
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



Postprzez nightking 07 Lip 2007, 16:33

Dalsza część postu nie była skierowana w twoją stronę :lol:
Pierwsze dwie linijki były napisane w odpowiedzi na twój post.

Po raz kolejny nie będę wymieniał konkretnych osób z nicku ale chodziło mi o to, że te osoby nie poparły swoich wypowiedzi
mikstet napisał(a):w sposób racjonalny


Tyle z mojej strony :wink:

BTW. Nie odbieraj przypadkiem moich postów jakby były skierowane do ciebie pod kątem 'ataku' na twoją osobę. :wink:
Awatar użytkownika
nightking
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 19 Paź 2006, 17:36
Pochwały: 1



Następna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości