• Ogłoszenie:

na temat postów,odpowiedzi oraz porad userów na forum...

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

na temat postów,odpowiedzi oraz porad userów na forum...

Postprzez BZIKU 05 Sty 2008, 13:20

reklama
Ludzie...zaraz mnie coś trafi.... :evil: :evil: :evil:
-przykład pierwszy
-przykład drugi
-przykład trzeci
-przykład czwarty
Czy tak mają wyglądać odpowiedzi i stawianie postów na duzym ogólnopolskim forum????Przecież to do szału może człowieka doprowadzić przegladanie i czytanie takich postów :evil: :evil: :evil:
Zaczynamy nowy;kolejny rok działalności forum więc czas na jakieś konkretne zmiany
Krótka piłka......
MUTOPOMPKA napisał(a):co ma zrobić, jeśli widzi taki oto post:

Mam problem z kartą graficzną. Nie działa mi gra taka a taka.

I weź tu teraz kombinuj co i jak?

jeden....powtarzam JEDEN tylko user prosi-sugeruje autorowi postu o podanie wiecej info na temat problemu i dopiero wtedy nastepuje pisanie sugesti i odpowiedzi.Resztę podobnych odpowiedzi traktuję jako OT.Nie stosowanie sie do powyższego-skutkujeWARNEM!!!!
kaozmarine napisał(a):Ja również wziołbym słuchawki z drugiej aukcji.

Udzielenie takiej odpowiedzi bez argumentów dlaczego-po co-czemu;traktuje jako OT i grozi to WARNEM!!!
Zobacze POST TAKIEGO TYPU a autor po sugestiach Moderatora nie reaguje i nie zmienia nazwy tematu-nie dośc że temat leci do kosza to autor zostaje odpowiednio "Nagrodzony"
Ponadto za postawienie tematu typu szukam gry,płyty,filmu na forum a nie w przyklejonym temacie-kosz i automatycznie WARN.....
Nie interesuje mnie nawet to że to będzie pierwszy czy n-ty post....
Cytaty z regulaminu
Treść wysyłanych przez użytkowników wiadomości, powinna być zgodna z danym działem tematycznym forum, dlatego też przed wysłaniem takowej, użytkownik powinien zapoznać się z opisem wszystkich działów tematycznych i wybrać dla swojej wiadomości właściwy dział.

Wiekszość działów na forum posiada swój osobny regulamin, w którym opisane jest jak powinny wyglądać wysyłane w nim wiadomości. Zanim coś napiszesz powinieneś zapoznać się z takim regulaminem.

I wszytko jasne.....
Umiecie piracic gry,programy,omijać skomplikowane zabezpieczenia,grać w CS'a-nauczcie sie też logiczniej myśleć i pisac........
Prawie rok temu był pewien temacik......

http://www.forum.programosy.pl/forum-vp508017.html?highlight=niepodoba+forum#508017

Co się od tego tematu zmieniło????Prawie nic...Więc najwyższy czas aby zacząc to zmieniać....

DAJĘ WSZYSTKIM TYDZIEŃ CZASU NA AKCEPTACJĘ POWYŻSZEGO BĄDŹ NIE....POTEM NIE BEDZIE JUZ TARYFY ULGOWEJ
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez guma 05 Sty 2008, 13:25

BZIKU napisał(a):jeden....powtarzam JEDEN tylko user prosi-sugeruje autorowi postu o podanie wiecej i

Uzupełniająć. Nie rozumiem tłumaczenia: " Ja napisałem w tym samym czasie co on. Każdy user ma możliwość kasowania postów jeśli nikt po nim nie napisał.

BZIKU napisał(a):Zobacze POST TAKIEGO TYPU a autor po sugestiach Moderatora nie reaguje i nie zmienia nazwy tematu-nie dośc że temat leci do kosza to autor zostaje odpowiednio "Nagrodzony"

Rozumiem że tyczy się to sytuacji gdy user jest na forum? Bo jak napisze i pójdzie to nie ma szans poprawić posta.
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez BZIKU 05 Sty 2008, 13:30

Napisanie tego samego postu w tym samym czasie?Proste.....drugi zapisany post user kasuje sam.....wiele razy robie tak ze swoimi postami i nie widze problemu
Bo jak napisze i pójdzie to nie ma szans poprawić posta
-wczoraj specjalnie patrzyłem jak Kamilos15 był na forum i nie zareagował nawet....Więc nie interesuje mnie czy był na forum czy nie-niech się user zastanowi 2x zanim postawi temat...
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez lance87 05 Sty 2008, 15:02

Popieram akcję w całej rozciągłości, może wreszcie będzie względny porządek na forum, a jak nie to przynajmniej szybko polecą osoby, które nie potrafią się dostosować do reguł panujących na Programosach :idea:
Intel C2D E4400 2GHz | Foxconn P35A | Patriot 2x1GB | Samsung 320GB SATA | nVidia GF8800GTS 320MB | Chieftec 560W DualXenon | DVD-RW Pioneer DVR-112B + DVR-RW LG 4167B | HP DJ3940 | Sony FDD 1.44 | Samsung 931BM 19" | Creative P5800 5.1 72W RMS | Gamepad SpeedLink Strike2 | A4Tech X-750BF | Logitech UltraX Media Keyboard | CoolerMaster Elite 331 | Win XP SP2 | Protected by Avira AntiVir + ThreatFire + Outpost Firewall + Spybot S&D
Awatar użytkownika
lance87
~user
 
Posty: 2547
Dołączenie: 11 Paź 2006, 16:02
Miejscowość: okol. Gliwic
Pochwały: 189



Postprzez Vandar 05 Sty 2008, 15:41

Ja też popieram, spójżcie na to
przykład pierwszy
Hm więcej postów fluida nie mogę przejżeć bo jakos blokuje mi przejście do nastepnych stron z jego pootami...

[url=http://forum.programosy.pl/-vp693553.html#693553]przykład
drugi[/url]
No szkoda, że Excretion bana nie dostał, jaka kolwiek krytyka tego co fluid uważa za świetne nie ma prawa bytu na tym forum...

Jak będę mógł przejżeć pozostałe strony z postami fluid przykładów moge jeszcze kilka podać, ale pewnie prędzej dostane bana...

Kolejna sprawa, sprawa Lukesha, zdjął sobie warna, postraszył userów i na tym sie skończyło dalej nie ma warna...

Kolejny przykład
Post wariata wyedytowany, a warn gdzie? Muchy zjadły....

lance87 napisał(a):może wreszcie będzie względny porządek na forum, a jak nie to przynajmniej szybko polecą osoby, które nie potrafią się dostosować do reguł panujących na Programosach

też mam taką nadzieję ;)
And if you go, I wanna go with you.
And if you die, I wanna die with you...
Awatar użytkownika
Vandar
~user
 
Posty: 219
Dołączenie: 25 Lis 2006, 20:07
Pochwały: 6



Postprzez lance87 05 Sty 2008, 15:46

Vandar do Twoich przykładów należałoby też dodać sprawę DOA, ale nie rozdrapujmy starych ran, chociaż uważam, że nie raz występowało nadużycie władzy i nie liczenie się ze zdaniem innych... Mimo to więcej jest chyba pozytywnych aspektów na forum i ich się trzymajmy :)
Intel C2D E4400 2GHz | Foxconn P35A | Patriot 2x1GB | Samsung 320GB SATA | nVidia GF8800GTS 320MB | Chieftec 560W DualXenon | DVD-RW Pioneer DVR-112B + DVR-RW LG 4167B | HP DJ3940 | Sony FDD 1.44 | Samsung 931BM 19" | Creative P5800 5.1 72W RMS | Gamepad SpeedLink Strike2 | A4Tech X-750BF | Logitech UltraX Media Keyboard | CoolerMaster Elite 331 | Win XP SP2 | Protected by Avira AntiVir + ThreatFire + Outpost Firewall + Spybot S&D
Awatar użytkownika
lance87
~user
 
Posty: 2547
Dołączenie: 11 Paź 2006, 16:02
Miejscowość: okol. Gliwic
Pochwały: 189



Postprzez Chitos 05 Sty 2008, 16:31

http://forum.programosy.pl/terrarystyka-hodowla-zwierzat-egzotycznych-vt84616.html?highlight=terrarystyka

A założyłem sobie taki o temat (patrz wyżej) i został on zamknięty z powodu:

kajtekjr napisał(a):to forum komputerowe a nie o zwierzetach


no tak, to teraz sobie powymieniam, dział pogaduchy, pierwsze strony:

http://forum.programosy.pl/gran-derby-fc-barcelona-vs-real-madryt-vt87538.html

Pierwsze odpowiedzi są typu: "nie wiem, ale wygra real" "nie powiem ile, ale wygra Barcelona" a jak to się ma do pytania?

"wywiad z sybirakiem" :)
"samochód który najmniej pali" i do tego jeszcze niezwykle pomocna odpowiedź fludia :)
"robert kubica - pierwszy polak w f1" no, ale przecież jego sponsoruje intel ;)


Przecież to forum komputerowe, a nie o piłce nożnej. czy F1.


kajtekjr napisał(a):Tak dla wyjasnienia to tematu o prison break nie moge zamknac bo to serial i jest w odpowiednim dziale tak samo z muzyka..


Serio? To proszę:

"kącik muzyki metalowej...." dział muzyka trochę niżej :)
"szkolna dyskoteka" ....
"kącik muzyki klubowej audio/video ;-)"
"serial - odwróceni tvn"
"metallica w chorzowie!! 28 maja 2008!"

fluid napisał(a):akurat ich kompletnie nie trawie Sad tak wiec odpuszczam


A takich odpowiedzi jest tam pełno, no to chyba podchodzi pod ot nie?


długo by tak można wymieniać....
Awatar użytkownika
Chitos
~user
 
Posty: 27
Dołączenie: 07 Paź 2007, 21:38



Postprzez Zip 05 Sty 2008, 17:36

Ludzie zawsze , wszedzie będą rowni i "równiejsi" , zrozumcie to ze Fluid czy ktokolwiek inny , czy to moderator czy tez zwykły szarak , ktory wlozyl coś w to forum , poprostu jest szanowany zawsze nieoficjalnie ma sie na niego pobłażliwe oko , i odróżnijcie g*wno od pięty , bo mnie szlag trafia k*rwa wy szukacie demokracji czy czego do cholery na forum ? coś nie pasuje to komus to wyjazd proste czy ktos tu kogos trzyma na siłe ?

sorry ale puściły mi nerwy
Zip
~user
 
Posty: 1969
Dołączenie: 12 Lis 2004, 16:06
Miejscowość: _____Zamość____ IQ : 162
Pochwały: 54



Postprzez konrad7890 05 Sty 2008, 17:54

Zip w tym co piszesz jest oczywiście dużo racji. Posty całej ekipy w tym np. Fluida się nie komentuje. To co oni zrobili, przynajmniej dla mnie czyli człowieka który wie ile pracy potrzeba nad rozwojem stron itp. w internecie jest bezcenne.

Lecz po przeczytaniu postu Chitosa bardziej uwidoczniło mi się to co się dzieje na forum. Jeżeli jest to forum komputerowe to co robią w nim tematy typu:
"kącik muzyki metalowej...." dział muzyka trochę niżej Smile
"szkolna dyskoteka" ....
"kącik muzyki klubowej audio/video Wink"
"serial - odwróceni tvn"
"metallica w chorzowie!! 28 maja 2008!"


Niektóre z nich są zamykane a niektóre nie. Dlaczego? Tego nie wiem. :?
Czy są równi i równiejsi? Czy temat który spodoba się ekipie nie zostaje zamykany?

Jeżeli zamykacie w pogaduchach temat o zwierzętach to dlaczego nie zamknięcie tematu z humorem czy innymi rzeczami niezwiązanymi z komputerami.

Albo być obiektywnym do końca albo olać każdy temat który jest w pogaduchach. Jest tam i niech tam zostanie.

Nie mam nic do całej ekipy. To tylko moje przemyślenia. Jeżeli ktoś się nie zgadza to trudno. Własne zdanie na szczęście jeszcze można mieć.
Athlon 3600+, Abit KN9, Galaxy 7600GS DDR3 Zalman, 1GB RAM Geil 800MHz, Samsung 320GB 16MB HD321KJ, LG M203WA 20', Modecom Feel 400W :D
Awatar użytkownika
konrad7890
~user
 
Posty: 725
Dołączenie: 02 Paź 2006, 18:52
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 17



Postprzez guma 05 Sty 2008, 17:54

Chitos szukasz dziury w całym?

To usuńmy:
Muzyke, Gry Filmy, bo one nie są potrzebne do korzystania z komputera
a Pogaduchy to w ogóle po co?
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez konrad7890 05 Sty 2008, 17:57

guma166 nie chodzi o szukanie dziury w całym. Ale trzeba być obiektywnym.

To usuńmy:
Muzyke, Gry Filmy, bo one nie są potrzebne do korzystania z komputera
a Pogaduchy to w ogóle po co?


Są potrzebne oczywiście. Ale może dla kogoś innego są potrzebne inne tematy a są od razu zamykane i wywalane do kosza. :?
Athlon 3600+, Abit KN9, Galaxy 7600GS DDR3 Zalman, 1GB RAM Geil 800MHz, Samsung 320GB 16MB HD321KJ, LG M203WA 20', Modecom Feel 400W :D
Awatar użytkownika
konrad7890
~user
 
Posty: 725
Dołączenie: 02 Paź 2006, 18:52
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 17



Postprzez Zip 05 Sty 2008, 18:00

Te tematy ktore są , to sa dlatego ze Ekipa ta wyższa od nas , uzytkownikow sie z tym zgadza , i g*wno nam do tego , nie pasuje komus humor to tam nie wchodzi czy tam hydepark , zrozumcie ze tak jest i tak ma być , i jezeli np Mateusz chciałby zalozy temat o swoim piesku to jak zechce to to zrobi i co sprzeciwicie sie ? no kurka nic was nie rozumiem :D , człowiek ktory zaczynał od prv.pl i programosy jako słowo nie znajdywało w google.pl , a teraz tak rozwinał forum razem z modami i adminami a Wy ,macie pretensje :lol: ?
Zip
~user
 
Posty: 1969
Dołączenie: 12 Lis 2004, 16:06
Miejscowość: _____Zamość____ IQ : 162
Pochwały: 54



Postprzez Pan W. 05 Sty 2008, 18:07

BZIKU, tak, ale...

"Władza" będzie pisać idiotyczne posty, tematy w pogaduchach będą zamykane według kaprysu, moderatorzy będą sobie usuwać ostrzeżenia i Wy oczekujecie samych świętych userów?


konrad7890 napisał(a):Albo być obiektywnym do końca albo olać każdy temat który jest w pogaduchach.

Zgadzam się...
Może trzeba zmienić nazwę działu pogaduchy? Po co mylić userów? Z drugiej strony, jeśli temat o zwierzętach zostanie zamknięty, a o szkolnej dyskotece nie, to już sam nie wiem, może najwyższa pora się zdecydować?

Zip, przepraszam bardzo, ale ten temat założył chyba członek "władzy", a nie zwykły szary user, którego słowo sie nie liczy.... I to On chce zmian, a nie (no jednak też) taki user kogo nie powinno to interesować...


Moja wypowiedź byłaby bardziej rozbudowana, ale niestety podczas cytowania rozpłynęła się i musiałem pisać od nowa...

Pozdrawiam! :)
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 CPU Cooler: Noctua NH-U12P Mobo: Asus P5Q Pro Ram: 2x2GB A-Data 800 CL4 Extreme Edition GPU: Evga GeForce GTX260 SC 55nm HDD: 2xWD250GB - raid0 Sound Card: Asus Xonar DX Speakers: Logitech X-540 DVD Drive: Pioneer DVR-216 Keyboard: A4-Tech XS Mouse: A4-Tech XL-750BF Case: CoolerMaster Elite 330 PSU: Chieftec 560W LCD: Samsung T190 OS: Win XP Pro (64bit)
Awatar użytkownika
Pan W.
~user
 
Posty: 1852
Dołączenie: 27 Kwi 2006, 16:05
Miejscowość: null
Pochwały: 32



Postprzez Wojtasgls 05 Sty 2008, 18:14

:evil: :evil: :evil: bo mnie cos zaraz strzeli..
Popieram Zip'a w 100%

Chitos ledwo przyszedles na forum i sie sadzisz. Zanim zabierzesz glos poczytaj sobie z 500 tematow kto tu jest kto i na co moze sobie pozwolic.
Po 2 tematy i pilce humorze i muzyce itp. sa i bardzo dobrze bo po pierwsze to jakas odskocznia od komputerow po drugie prawie kazdy sie na tym zna lub moze sie wypowiedziec i dlatego temat o pajakach zostal zamkniety bo znajdz mi przynajmniej 10 osob ktore znaja sie na pajakach gadach itp. to stawiam flaszke..

Ktorys raz jest to poruszane czy naprawde chcecie aby czerwoni lub zieloni sie wq.wili i zamneli cale pogaduchy, wtym hp, sb itp. daje sobie reke odciac ze nie

Co do slow BZIKA to sie zgadzam w 99%. 1% mi nie pasuje jak uwage da ktos w tym samym czasie co inna osoba bo niewiem jak inni jak juz cos napisze to odrazu wychodze nie czytam tego. Ale chyba da sie to przelknac :)
Ostatnio edytowany przez Wojtasgls, 05 Sty 2008, 18:18, edytowano w sumie 1 raz
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez guma 05 Sty 2008, 18:14

A i chciałem powiedzieć że tematy teraz są rzadziej zamykane i jakby temat o terrarystyce teraz powstał to by stał.

Usuwane są tematy np. "Śmierdzą mi pachy, jaki użyć dezodorant"


Według mnie ekipa odpuściła sobie terror i dała nam luz z czego powinniśmy się cieszyć. Niektórzy wybrzydzają.

Chcecie mieć terror? wasza sprawa.
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez bramkarz91_91 05 Sty 2008, 18:20

LUDZIE ZROZUMCIE WŁADZA DAŁA NAM , WAM LUZU , ŻEBY TYLKO BYŁO JAK NAJMNIEJ WARNÓW .ALE WY TEGO NIE MOŻECIE POJĄĆ I DALEJ SOBIE Z TEGO NIC NIE ROBICIE.TO JUŻ KONIEC POBŁAŻANIA DLA WSZYSTKICH!!!!!

[ Dodano: Dzisiaj o 17:23 ]
forum stara się , żeby dla każdego coś się znalazło w czym on jest dobry i może pomóc dla kogoś innego nie ze względy na pochwały tylko dla własnej satysfakcji , nie rozumiem ludzi którzy jak napiszą posta który pomaga chcą od razu + , po co to wam .
Forum ma się rozwijać i MaTi dąży do tego a my wspólną pracą pomagajmy mu...
Ostatnio edytowany przez bramkarz91_91, 05 Sty 2008, 18:30, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
bramkarz91_91
~user
 
Posty: 3170
Dołączenie: 22 Lip 2006, 18:16
Pochwały: 28



Postprzez Mike 05 Sty 2008, 18:27

Zamknijcie tego topa, to aż krew zalewa.
BZIKU napisał konkretnie i teraz wystarczy przeczytać i się do tego ZASTOSOWAĆ bez zbędnych komentarzy.



Jest dużo luźniej na forum, poza tym kresek jest też dużo mniej (żeby ją dostać trzeba już 'zabłysnąć'), ale ciągle są jakieś wonty.
Dać palec, to rękę odgryzą :x
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Postprzez mroofek 05 Sty 2008, 18:40

ehh... wcześniej modowie dawali minusy - żle bo za byle g*wno można było warna chwycić, teraz dają ich mniej - tez źle bo burdel na forum.
Niektórzy z was się zachowują jak te stare baby co jeżdżą autobusami w pobliżu targów : Takie co to narzekają że im rząd rent i emerytur nie poprawia , a jak już poprawi to zaś mówią "ale sie wysilili, pindziesiąt złotych poprawili. To już lepiej jakby nic nie dali"
wniosek? nie da się dogodzic !!

Bziku
ja się tylko dziwie po co ty zostawiłes ten temat otwarty :wink:
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Postprzez Chitos 05 Sty 2008, 19:01

Wojtasgls napisał(a):Chitos ledwo przyszedles na forum i sie sadzisz. Zanim zabierzesz glos poczytaj sobie z 500 tematow kto tu jest kto i na co moze sobie pozwolic.
Po 2 tematy i pilce humorze i muzyce itp. sa i bardzo dobrze bo po pierwsze to jakas odskocznia od komputerow po drugie prawie kazdy sie na tym zna lub moze sie wypowiedziec i dlatego temat o pajakach zostal zamkniety bo znajdz mi przynajmniej 10 osob ktore znaja sie na pajakach gadach itp. to stawiam flaszke..


Sie sadze, bo mamy gwarantowaną w konstytucji wolność słowa i mam prawo do krytyki :) Co do 500 tematów, skąd wiesz ile przeczytałem? :) W temacie, zanim został zamknięty napisało 8 osób (licząc ze mną), które interesują się terrarystyką, temat został zamknięty po 2 dniach, obawiam się, że gdyby został z 7 wisiałbyś mi flaszkę :)

Mike013 napisał(a):Zamknijcie tego topa, to aż krew zalewa.


Jak cię krew zalewa to:

Zip napisał(a):nie pasuje komus humor to tam nie wchodzi czy tam hydepark


Do tego tematu też to można odnieść :)

trochę krytyki i zamknijcie temat :)

Zip napisał(a):jezeli np Mateusz chciałby zalozy temat o swoim piesku to jak zechce to to zrobi i co sprzeciwicie sie ?


Wtedy, również poruszyłbym kwestie mojego tematu ukazując tym samym niekompetencje władzy a co za tym idzie i całego forum :)

Kilka osób pisało jak to było kiedyś a jak jest teraz, a mnie to obchodzi tyle co sytuacja gospodarcza obywatela XYZ zamieszkałego w Nowej Gwinei czyt. nic :) Mnie tu kiedyś nie było jestem teraz, jak kiedyś było jeszcze gorzej, to jest problem tych co tu byli kiedyś :)
Awatar użytkownika
Chitos
~user
 
Posty: 27
Dołączenie: 07 Paź 2007, 21:38



Postprzez tm72 05 Sty 2008, 19:39

Witam,

Szanowna Władzo, pamiętam początki forum. Uwierzcie, teraz te problemy (czytaj posty nie zawierające w sobie NIC, nie wspominając o wulgaryzmach), które występują są marginalne w porównaniu do roku 2004 gdzie panował „dziki zachód”. Oczywiście było i jest to godne pożałowania. Pójdźmy dalej, wiek wypowiadających się młodych ludzi (o zgrozo nie wspomnę o dojrzałych osobach które mają ukształtowany pogląd na świat, na poziomie 8latka), którzy bardzo często zamiast szkoły wybierają zajęcia edukacyjne inaczej. Więc jak te osoby mogą sobie poradzić ze skleceniem sensownego zapytania bądź sensownej odpowiedzi nie znając podstaw? (żeby była jasność nie stawiam wszystkich razem pod jedną ścianą) Z całą odpowiedzialnością powiem, że nie wytępi się tego problemu NIGDY!!! Będą krechy i bany. Oczywiście jedni odejdą, inni zajmą ich miejsca swoiste Perpetuum mobile aż do końca świata :) Władzy życzę wytrwałości, stalowych nerwów w rozpoczętym 2008 roku :)
Awatar użytkownika
tm72
~user
 
Posty: 1306
Dołączenie: 02 Sie 2004, 09:37
Miejscowość: Tychy/Mississauga
Pochwały: 48



Następna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości