• Ogłoszenie:

pytanie o wsparcie

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

Postprzez prog 06 Lip 2007, 09:53

reklama
Zacznie się jakiś wyścig szczurów albo szpaków

<rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl> Walnąłem prawdziwego rotfla <rotfl><rotfl><rotfl>

Niech będzie jak jest, tylko wsparcie na sponsor zmienić i gitara.
Mnie tam kolorku nie potrzeba, preferuje czarny \m/
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



Postprzez Wojtasgls 06 Lip 2007, 09:55

nie no te 500 pochwal to bez sensu.. i ktos tu chyba jakies glupstwo powiedzial. O wyscig szczurow tez niechodzi paczcie moje wypowiedzi ale ok. Jest pare wypowiedzi na tak i pare na nie wiec niech sie wladza wypowie i tyle. Poprostu mnie troche dziwi ze ze pare fioletowych jest osob ktorzy ze 100 lat na forum nie bylo a juz nie mowie o pomocy. Pozdrawiam
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez Tomaszu 06 Lip 2007, 09:58

Reveler napisał(a):Nie żeby coś, ale spójrzcie na naszych mini-modów (tych bez kolorów) a zwłaszcza jednego - IMO przegina w obowiązkach

Niestety moim zdaniem też. Władza uderza do głowy i chcą więcej no a potem galop...

Pomaga więc będzie pomagać a kolorek tu nic nie da. IMO może nawet lekko zaszkodzić niektórym.
Wojtasgls napisał(a):Poprostu mnie troche dziwi ze ze pare fioletowych jest osob ktorzy ze 100 lat na forum nie bylo a juz nie mowie o pomocy

Dali FTP więc mają wpsarcie a za to właśnie mają kolor. Poza tym nie jest nigdzie napisane, że "dajesz FTP - musisz pisać i pomagać na forum".
Awatar użytkownika
Tomaszu
~user
 
Posty: 1850
Dołączenie: 13 Lip 2006, 12:12
Miejscowość: Strzegowo ^^
Pochwały: 116



Postprzez guma 06 Lip 2007, 10:07

Właściwie to że chcemy aby Lukesh albo kahoona mieli kolorek jest bez sensu bo to oni mają prawo o tym pisać(mają mają bo mają duży wkład w forum) i nie mamy prawa się w sumie odzywać bo przecież to ich sprawa a niektórzy "adwokaci" 8) się nimi zajmują.

Tomashek L. napisał(a):Wojtasgls napisał:
Poprostu mnie troche dziwi ze ze pare fioletowych jest osob ktorzy ze 100 lat na forum nie bylo a juz nie mowie o pomocy

Dali FTP więc mają wpsarcie a za to właśnie mają kolor. Poza tym nie jest nigdzie napisane, że "dajesz FTP - musisz pisać i pomagać na forum".

Dokładnie
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez nevesu 06 Lip 2007, 10:32

Tomashek L. napisał(a):
Reveler napisał(a):Nie żeby coś, ale spójrzcie na naszych mini-modów (tych bez kolorów) a zwłaszcza jednego - IMO przegina w obowiązkach

Niestety moim zdaniem też. Władza uderza do głowy i chcą więcej no a potem galop...

Pomaga więc będzie pomagać a kolorek tu nic nie da. IMO może nawet lekko zaszkodzić niektórym.

Fakt TSAP czasami troche przegina monologi na sb, ogłoszenia (sprzedam coś) itd.
Jednak to władza wybrała takie osoby (do eisu nic nie mam, żeby nie było) a czy wybór był trafny to widać ...
BR-NP-12 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez kom123 06 Lip 2007, 11:00

według mnie wystarczyło by wprowadzić
Ten co dal te 100mb bez obrazy powinien się nazywać sponsor albo jakoś tak. A ten co pomaga i to widać słychać i czuć to wsparcie

i było by po kłopocie. Jeżeli chodzi o przeginanie obowiązków to lepiej zgłosić władzy to na PW i problem z głowy
Tylko przed Bogiem padniemy na kolana
Awatar użytkownika
kom123
~user
 
Posty: 1117
Dołączenie: 11 Sty 2006, 16:51
Miejscowość: za***** zwane miastem
Pochwały: 16



Postprzez Snipper 06 Lip 2007, 12:31

kom123 napisał(a):Ten co dal te 100mb bez obrazy powinien się nazywać sponsor

Sponsor? Ale to brzmi jakoś tak dziwnie i niejednoznacznie jak dla mnie :D
Yeah! Kill me more.

[LP] Do we, do we know when we fly when we, when we go do we die? We’ll be alright [LP]
Awatar użytkownika
Snipper
 
Posty: 433
Dołączenie: 09 Sie 2006, 11:12
Miejscowość: Darnassus :D
Pochwały: 3



Postprzez ToServeAndProtect 06 Lip 2007, 12:52

nevesu ty się lepiej nie odzywaj. co do spamu na sb to go nie robie. 2 razy napisałem kilka linijek pod rząd bo używałem z przyzwyczajenia enter zamiast pisać dalej. ty nawet nie wiesz co to przegięcie. sam przeginasz


zabronione to jest ?


właśnie, nie można spamować - czego nie robię - a widać że nie znasz obydwu pojęć jakimi są monolog i spam


Wojtasgls ja tylko bronię swojej racji
Ostatnio edytowany przez ToServeAndProtect, 06 Lip 2007, 13:07, edytowano w sumie 1 raz
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Postprzez Sony 06 Lip 2007, 12:55

nevesu napisał(a):Fakt TSAP czasami troche przegina monologi na sb

no i co z tego ??? zabronione to jest ? :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Sony
~user
 
Posty: 586
Dołączenie: 16 Mar 2007, 17:13
Miejscowość: At your mom's house
Pochwały: 56



Postprzez Wojtasgls 06 Lip 2007, 13:00

kurcze panowie robicie syff... nie w temacie piszecie. Niech wladza sie wypowie i eot
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez Reveler 06 Lip 2007, 13:40

fluid napisał(a):czy kiedykolwiek olalem to co do mnie pisales???

Nie, ale akurat ciebie nie doliczyłem do tego rachunku.. :wink:

Co do dyskusji, to może zamiast sponsor dać FTP i tyle a nie bawić się w Wybrańców.. :roll:

Tyle że mogły by powstać niejasności w sprawie teoretycznego kwalifikowania na
Wsparcie, bo w sumie każdy może powiedzieć że duzo pomaga..

Fakt faktem że nowy user wchodząc na forum i widząc rangę Wsparcie myśli w kategoriach, że osoba pomaga i goni do niej z każdym g**nem (świadczy o tym choćby ilość PW i zapytań na GG od nowych).. Zresztą sam tak myslałem na początku..

Co do Eisu i Serva to dajcie im rangę Porządkowy czy Pomoc i tyle - będzie widać od czego jest przynajmniej, bo obecnie to taki user dający warny..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez mikstet 06 Lip 2007, 13:43

Wojtasgls napisał(a):kurcze panowie robicie syff.


W końcu czymś trzeba się wyróżniać na tle konkurencji, a syf jest praktyczny i łatwy w zastosowaniu.


ToServeAndProtect napisał(a):nevesu ty się lepiej nie odzywaj. co do spamu na sb to go nie robie. 2 razy napisałem kilka linijek pod rząd bo używałem z przyzwyczajenia enter zamiast pisać dalej. ty nawet nie wiesz co to przegięcie. sam przeginasz


Tobie TSAP władza z pewnością do głowy nie uderzyła :wow: Jednak nie martw się, posiadasz świetne referecje na pełnoprawnego moderatora tego forum.

Poza tym, można sobie otwierać grupy od 500 pochwał. Zaiste wspaniały pomysł. Nie licząc modów itd znalazła by się niej o ile mi wiadomo 1 osoba. Co więcej, wątpliwym byłoby, aby ta grupa się kiedyś miała powiększyć. Czy to aby byłby powód do dumy dla forum :lol:
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



Postprzez nevesu 06 Lip 2007, 13:48

ToServeAndProtect napisał(a):nevesu ty się lepiej nie odzywaj. co do spamu na sb to go nie robie. 2 razy napisałem kilka linijek pod rząd bo używałem z przyzwyczajenia enter zamiast pisać dalej. ty nawet nie wiesz co to przegięcie. sam przeginasz

no tak zapomniałem
"eisu zamknij m.orde" nie ma to jak dawać przykład userom tak ...

mikstet napisał(a):Zaiste wspaniały pomysł.

Wtedy byłby wyścig szczurów.
Wszyscy wielcy pisaliby daj mi pochwałę, jak pomogłem daj pochwałe, nacisnij plusik :lol:
Jeżeli chcecie robić super-wypaśne grupy to nie że od xxx pochwał//xxx postów ale niech władza sama wybiera ...
BR-NP-12 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez mikstet 06 Lip 2007, 13:50

nevesu napisał(a): ale niech władza sama wybiera ...


kasting proponuje <rotfl>

Jescze nabór do władzy wydaje się być potrzebnym. Już od niedzieli czekam na wyjaśnienie moich wątpliwości, a tu tylko owijanie w bawełne. Na dodatek trzeba będzie zaznaczyć, że przyszły moderator musi umieć czytać ze zrozumiem i uczciwie odpowiadać na zadawane pytania, tego brakuje :(
Ostatnio edytowany przez mikstet, 06 Lip 2007, 13:54, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



Postprzez kom123 06 Lip 2007, 13:53

Snipper to był przykład może być też np. daroczyńca, FTP lub coś podobnego
Tylko przed Bogiem padniemy na kolana
Awatar użytkownika
kom123
~user
 
Posty: 1117
Dołączenie: 11 Sty 2006, 16:51
Miejscowość: za***** zwane miastem
Pochwały: 16



Postprzez j23 06 Lip 2007, 13:56

a co wam nie pasuje w nazwie wsparcie? w koncu wspierana jest baza programow do sciagania na tym portalu :roll:
j23
~user
 
Posty: 742
Dołączenie: 04 Lut 2006, 08:17
Pochwały: 47



Postprzez Wojtasgls 06 Lip 2007, 14:06

Panowie :twisted: :evil: :evil: :evil: czy ja gdzies napisalem o nowej randze itd. Chodzi o to ze ranga wsparcie pownno wspierac forum ale tez forumowiczow czyli pomagalo a jest paru takich fioletowych co nie ma ich i nie udzialaja sie wogule lub prawie wogule na forum i ich mozna by exit i zastapic ich nowymi zasluzonymi userami. Na pewno by sie ucieszyli i by to bylo wyroznienie dla nich. (nie ma zadnego wyscigu szczurow - gora by wybiera odpowiednie osoby)

PROSZE NIE PISAC :!: o nowych rangach bo to na bank nie przejdzie i ja tez jestem na nie :!: oraz swoich prywatnych pretensji np. do TSAPA. Psujecie mi temat i tyle...
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez Robert 06 Lip 2007, 14:11

guma166 napisał(a):Zacznie się jakiś wyścig szczurów albo szpaków(robert- bez obrazy- joke).

przez takich userów jak ty forum schodzi na psy - jesteś z siebie dumny że mi dokuczyłeś? łahaha ale śmieszne.... n/c

popieram myśl wpojatsa aby nic nie robiące wsparce zastąpić załsużonymi userami lub nowymi którzy oddadzą konta
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Postprzez nevesu 06 Lip 2007, 14:23

Wojtasgls zrozum chłopie
Ktoś oddał ftp = dostał rangę
Nie oddał ftp = nie ma rangi
Więc
Jeżeli ktoś oddał ftp i dostał tę rangę to jego sprawa.
Nie udziela się na forum - ok jego sprawa
Jednak ftp jest użytkowane
Więc rangę ma
Ktoś nie oddał i się wypowiada - ok jego sprawa
Jednak ftp nie jest użytkowane
Rangi NIE MA
WSPARCIE JEST RANGĄ DLA OSÓB KTÓRE ODDAŁY FTP
Więc jak ktoś nie oddał - nie ma wsparcia
A jeżeli ktoś oddał i sie nie wypowiada - jego sprawa
Robert - miej troche dystansu do siebie, za dużo rzeczy bierzesz na serio ...
BR-NP-12 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez mikstet 06 Lip 2007, 14:23

Robert napisał(a):przez takich userów jak ty forum schodzi na psy - jesteś z siebie dumny że mi dokuczyłeś? łahaha ale śmieszne.... n/c


Aż tak Cię urażono, narażono na taki wielki dyshonor? Dla mnie to było zabawne...

"Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolość śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból"
F. Nietzsche

Tak na marginesie, moje ftp już chyba nie może być użytkowane, tp raczej dezaktywuje konta po rozwiązaniu umowy, czy nie? Zwolni się jedno miejsce, kto się czuje najbardziej niedowartościowanym i niedocenianym? Może Ty Wojtasgls?
Ostatnio edytowany przez mikstet, 06 Lip 2007, 14:27, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
mikstet
~user
 
Posty: 638
Dołączenie: 11 Gru 2005, 20:04
Miejscowość: Hellfire
Pochwały: 16



PoprzedniaNastępna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości