• Ogłoszenie:

czy da sie cos zrobic z ortografią?

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

czy da sie cos zrobic z ortografią?

Postprzez soad7 28 Mar 2006, 00:24

reklama
Witam,
Jak czytam niektóre posty to aż mi sie krew gotuje!!:roll: Jak widze te proste błedy ortograficzne, gdzie dziecko w 3 klasie podstawówki by je wychwiciło to poprostu odechciewa mi sie czytania tego.
Po drugie, jak juz czytam takiego posta z błędemi to póxniej sam zaczynam popełniac te błędy, poprostu cofam sie. Nie twierdze że jestem orłem z ortografii, ale tekie błędy jak "jórz", "muwię", "w ogule", "ktury" drażnią mnie.:roll:
I tu moje pytanie: Czy możnaby wyodrębnić kilka osób (np jedną na dział), które miałby uprawnienia do edytowania, poprawiania postów, obyśmi sie nie cofali tylko rozwijali. Wystarczy zaufać MS Word i po kłopocie.
Pozdrawiam i przepraszam za błędy :D :roll:

P.S. Takie osoby istnieją na innych forach i całkiem nieźle sobie radzą. Poprawiaja błędy i zmieniają poprawione literki na inny kolor.
Ostatnio edytowany przez soad7, 28 Mar 2006, 00:28, edytowano w sumie 1 raz
Są kobiety bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard
Awatar użytkownika
soad7
~user
 
Posty: 77
Dołączenie: 14 Gru 2005, 23:32
Miejscowość: WLKP
Pochwały: 7



Postprzez krisu 28 Mar 2006, 00:27

jestem za (tylko dla stałych i zaufanych userów - jak ja 8) ) :D i ja sie zgłaszam :D

miałem bdb z polskiego, piątki z dyktand, nie robię błędów i wygrałem szkolny konkurs ortograficzny z bezbłędną pracą :banan:
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84



Postprzez High Voltage 28 Mar 2006, 00:29

soad7 napisał(a):Czy możnaby wyodrębnić kilka osób (np jedną na dział), które miałby uprawnienia do edytowania, poprawiania postów, obyśmi sie nie cofali tylko rozwijali.

nie ma sensu bo nie wyrobili by sie z pracą ;) Taka niestety prawda i nie jesteśmy w stanie z tym walczyć skutecznie,m choć jak by sie pogroziło banem za nieprzestrzeganie ortografii to może by jakaś drobna poprawa nastąpiła? Chociaż wątpię w to...
PZDR

[ Dodano: Dzisiaj o 23:30 ]
krisu napisał(a):miałem bdb z polskiego, piątki z dyktand, nie robię błędów i wygrałem szkolny konkurs ortograficzny z bezbłędną pracą


Nie chwal sie :P 8) 8) 8)
Awatar użytkownika
High Voltage
~user
 
Posty: 1734
Dołączenie: 05 Mar 2005, 19:49
Miejscowość: Browar
Pochwały: 67



Postprzez Amistad18 28 Mar 2006, 00:32

krisu napisał(a):jestem za i ja sie zgłaszam

ruwniesz jezdem za i jak by so to ruwniesz sie sgłaszam.... :wink: :wink: :wink:
ale wedłóg mnie lepszym pomysłem by było danie takiej możliwości niektórym osobom ze Wsparcia....
i po ptokach ....
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



Postprzez soad7 28 Mar 2006, 00:33

Jest pierwszy chętny, jak by nie było ich dużo to ja też sie zgłosze.
Mogłyby takie osoby dostac status np: Polonista/ka, Woźny/a :D czy coś innego...

Jeśteśmy w stanie walczyć z tym!!! Dwie, trzy osoby na dział wystarczyłyby, edytować tylko te posty które bardzo bolą w oczy...
Są kobiety bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard
Awatar użytkownika
soad7
~user
 
Posty: 77
Dołączenie: 14 Gru 2005, 23:32
Miejscowość: WLKP
Pochwały: 7



Postprzez krisu 28 Mar 2006, 00:37

Amistad18 napisał(a):ale wedłóg [? :P] mnie lepszym pomysłem by było danie takiej możliwości niektórym osobom ze Wsparcia....

niby dlaczego, przeciez wsparcie to zwykli userzy tyle że dali serwer FTP... :roll:

a status... hmm.. może: #Ortografman? :D

soad7 napisał(a):Dwie, trzy osoby na dział wystarczyłyby, edytować tylko te posty które bardzo bolą w oczy...

wystarczyły by 3-4 osoby na całe forum.. przeciez znowu nie ma az tylu takich naprawde rażących błędów... przeciez nie bedziemy poprawiac kazdej literówki :P
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84



Postprzez Amistad18 28 Mar 2006, 00:43

krisu napisał(a):niby dlaczego, przeciez wsparcie to zwykli userzy tyle że dali serwer FTP

ja o tym wiem, ale wedłóg mnie dużó łatwiej będzie przyznać takie prawa tej grupie niż zakładać nową, ewentualnie jeszcze może zrobią wyjątki i wciągną kogoś do wsparcia bez oddania FTP, sam bym był we wsparciu gdybym nie miał neo 128 tylko np 512....ale pracuje nad tym.....;););)
i po ptokach ....
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



Postprzez krisu 28 Mar 2006, 00:45

Amistad18 napisał(a):wedłóg mnie

oj oj amistad18.... :mrgreen: :mrgreen:

Amistad18 napisał(a):dużó łatwiej będzie przyznać takie prawa tej grupie niż zakładać nową

ja jestem za zrobieniem nowej, np. akiej jak podałem :D
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84



Postprzez fluid 28 Mar 2006, 00:46

nie bedzie czegos takiego na 100%
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości