• Ogłoszenie:

Plany zasilania i sieć win10

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Plany zasilania i sieć win10

Postprzez n i c 18 Gru 2018, 21:53

reklama
od pewnego czasu widzę że strony nie ładują mi się za pierwszym razem podejrzewam że to przez dns mam ustawione auto dns pobiera z routera adres routera

chciałbym aby nie było stałego dns a tylko automatyczny ale chciałbym dodać statyczny, który by działał gdy automatyczny nie zadziała jak to zrobić ?
--------------------
i plany zasilania mam standardowe 3 z win i jakieś dodane od producenta z tym że te ustawienia to jakiś chyba jest żart

do tego w ikonie baterii w planie zrównoważony(zalecane) mam do wyboru trzy opcję max wydajność jakieś średnie i max oszczędzanie energii

i teraz czy mogę samemu zrobić sobie taki plan jak ten zrównoważony z możliwością edycji tych trzech ustawień ?
oraz czy można jakoś zmienić szybkość zbijania użycia procesora ?? tak aby uzyskać plan wydajny ale moc ma się utrzymywać jak w planie minimalnym "taki automat" ?

oraz czy mogę przypisać na stałe do jakiegoś programu moc maxymalną jaką może on osiągnąć np. 30% mocy dla Edge lub 1% dla kalkulatora
--------------------
inne czy w Edge jest taka opcja jak blokada odtwarzania mediów nie obsługiwanych sprzętowo tak jak to jest w androidzie ?
n i c
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość