• Ogłoszenie:

Problem z połączeniem monitora samsung z komputerem

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Problem z połączeniem monitora samsung z komputerem

Postprzez Jeetro 07 Sie 2018, 19:05

reklama
Witam. Ostatnio kupiłem monitor samsung curved lc24f396fhuxe i mam problem z podłączeniem go do komputera, który ma tylko wyjście DVI-D, natomiast monitor ma hdmi i D-sub (VGA). Oczywiście próbowałem z przejściówką hdmi na dvi ale nie działa. Wcześniej korzystałem z telewizora który był podłączony tym samym kablem (hdmi na dvi) i działał bez problemu. Wszystkie sterowniki instalowałem z płyty oraz z internetu ale nic nie pomogło. Teraz się zastanawiam czy może spróbować z przejściówką d-sub na dvi-d ? Tylko nie jestem pewien czy to ma sens, ponieważ d-sub przesyła tylko analogowy obraz a dvi-d, tylko cyfrowy... Co o tym myślicie?

W instrukcji jest napisane, że monitor powinien działać z przejściówką z hdmi na dvi-d ale nie ma już wzmianki o d-sub na dvi-d...

Nie wiem co jeszcze mogę zrobić... Dodam, że to ten monitor zakrzywiony, ale działa normalnie przez hdmi z laptopem i to bez instalacji dodatkowych sterowników.

komp posiada kartę graficzną Intel HD Graphics 510, system operacyjny to win 10. Z góry dzięki za pomoc. ;)
Jeetro
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości