• Ogłoszenie:

Problem z messengerem

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Problem z messengerem

Postprzez karol13 07 Sie 2018, 12:32

reklama
Witam.
Mam problem z aplikacją Messenger na Androidzie. Posiadam dwa telefony. Na jednym z nich - który aktualnie używam, mam zainstalowaną aplikację Messenger. Konto zostało założone za pomocą numeru telefonu bez konieczności tworzenia konta na Facebooku - więc nie posiadam konta na fb. Jestem też zalogowany na to samo konto Google na obu telefonach.
Postanowiłem zainstalować Messengera na drugim telefonie, nie włożyłem karty SIM, ale to nie ważne. Standardowo - zainstalowałem i zaznaczyłem opcję, że nie posiadam konta na fb. Aplikacja zapytała o numer telefonu, więc podałem ten, na którym mam konto Messengera. Następnie Zuckerberg wysłał mi kod weryfikacyjny w SMS na pierwszym telefonie, który wpisałem i zaakceptowałem informację o tym, że wyświetlone konto jest moje. Potem aplikacja poprosiła o wybranie konta Google, na którym jest zapisany klucz do konta Messenger. Zaznaczyłem swoje konto, ale Messenger zaczął krzyczeć, że nie ma żadnego klucza na tym koncie. A konta przecież innego nie mam.
I tu pojawia się problem. Pamiętam, że kiedyś była dostępna opcja w Messengerze do stworzenia backupu tego klucza na koncie, ale nie ruszałem tego. Dlatego też postanowiłem pogrzebać w ustawieniach ale tej opcji nie znalazłem. Udało mi się zalogować przez przeglądarkę na messenger.com, ale tam również nie ma żadnej opcji.
Jak rozwiązać ten problem? Przecież, jak zrobię przywracanie ustawień fabrycznych bądź zmienię telefon to utracę dostęp do swojego konta. A korzystanie z przeglądarkowej wersji jest bardzo niewygodne.
Pomocy!
karol13
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości