• Ogłoszenie:

Problem z mikrofonem

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Problem z mikrofonem

Postprzez karol13 09 Lip 2018, 13:09

reklama
Pomocy!
Mam ogromny problem z mikrofonem ze słuchawek. Za radą mojego kolegi zakupiłem, takie same jak on, słuchawki TRACER Raptor. Nie nie potrzebuję żadnych super drogich słuchawek ani mikrofonu, bo te w zupełności mi wystarczają. Ale jest jeden problem. Po ich podłączeniu, dźwięk z mikrofonu jest bardzo cichy, dlatego też w systemowych ustawieniach dźwięku zahaczyłem opcję "Zwiększenie wydajności mikrofonu". No i tu pojawia się sedno mojego problemu. Mikrofon straszliwie buczy. U kolegi się to nie dzieje, jedynie u mnie, niemiłosiernie buczy bez przerwy.
Słuchawki sprawdziłem na kilku komputerach - problem się nie pojawił na żadnym z nich. Wobec tego przeinstalowałem sterowniki do karty dźwiękowej. Karta (chyba już obecnie standard wśród dźwiękowych :) ) - TERRATEC AUREON 5.1 PCI. Nic to nie zmieniło. Postanowiłem zakupić nawet kartę dźwiękową usb, uważając, że to coś da. No i nic nie dało. Mikrofon jak buczał, tak dalej buczy. Jedyną zaletą tej karty jest to, że mam dźwięk na obu słuchawkach na tym samym poziomie głośności, gdzie normalnie, mimo wszelkich zmian ustawień dźwięk na jednej słuchawce był zawsze głośniejszy. Nawet całkowite wyciszenie głośniejszej strony nic nie dawało. Dźwięk grał jedynie ciszej na tej głośniejszej słuchawce. Oczywiście na innych komputerach się tak nie dzieje.
Co można z tym zrobić? Bo ja już nie mam pomysłu. Pomocy!
karol13
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości