• Ogłoszenie:

Film w wmm nie chce się zapisać

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Film w wmm nie chce się zapisać

Postprzez Benja 01 Kwi 2018, 10:56

reklama
Witam,
wiem, że ten temat był, ale każdy ma inny system, problem i inne rozwiązania mi nie pomagają.
Proszę o pomoc bo totalnie się na tym nie znam...
Otóż na windows movie maker stworzyłam filmik złożony z fragmentów teledysków i z opisami. Gdy pobierałam każdy plik do filmiku przed dodaniem do movie makera, konwertowałam na .wmv. No i gdy chciałam zapisać gotowy projekt to wyskakuje: Program Windows Movie Maker nie może zapisać filmu w określonej lokalizacji. Sprawdź, czy oryginalne pliki źródłowe wykorzystane w filmie są wciąż dostępne, czy miejsce zapisywania filmu jest wciąż dostępne oraz czy jest wystarczająca ilość dostępnego miejsca. Następnie spróbuj ponownie.
Miejsce mam i nawet powiększałam w wirtualnej pamięci, ale nic się nie zmieniło. Wszystkie klipy i zdjęcia z filmiku mam w jednym folderze. Mam zainstalowany K-Lite_Codec_Pack_1405_Full. 
Mam vistę i mój laptop jest nieco stary z 2009 roku. Gdy pobierałam inne programy typu Vegas to mi żadne nie działały, tzn. nie otwierają się.
Szukałam po wielu stronach jak to zrobić, ale nic nie pomaga albo ja nie potrafię. Proszę o dokładne wytłumaczenie i wyjaśnienie problemu gdyż nie znam się na tym i czuję się bezradna w tej sytuacji.
Jeśli to możliwe, chciałabym prosić o podanie jakiejś dobrej, bezwirusowej strony do pobrania programu do tworzenia filmików, z którym nie będzie wyżej opisanego problemu.
Z góry dziękuję.
Benja
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości