• Ogłoszenie:

Msconfig - problem

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Msconfig - problem

Postprzez maluszek892 30 Mar 2018, 07:10

reklama
Witam
Jestem doświadczonym wieloletnim serwisantem komputerowym ale pierwszy raz mam taką zagłostkę - a mianowicie - na komputer dostał się jakiś virus/trojan etc. :cry: został usunięty malwarebytes i avastem. Komp jest czysty ale przy uruchamianiu muli bardziej niż zwykle. zakładam że coś siedzi w msconfig(windows 7 64 HomePre) . Mam wgląd w zakładkę uruchamienia ale już jak wejdę w zakładgę usługi to ZERO, null :D w sensie tabula rasa, carte blanche :D nie ma nic. zakładam że virus coś uszkodził skoro nic się nie wświetla(tak aby go nie wyłaczyć w trybie awaryjnym) ale grzebanie w rejestrze to nie to czym się zajmuje naprawiając kompy wiec nie daje rady. Format mogę zrobić ale chciałbym się z tym uporać dla samej zasady.
Informacje na stronie microsoftu i z googli nie rozwiązują nic. Ideałbym byłby program zastępujący msconfig. jakiś everest czy coś ale nie spotkałem sie z takim czymś podczas poszukiwań.
proszę o pomoc/rady.
Pozdrawiam i dziękuje :)

p.s
proszę odpisać na jj24-89@o2.pl bo nie wiem jak inaczej mam dostać odpowiedź ? :D
maluszek892
 



Msconfig - problem

Postprzez apg2312 30 Mar 2018, 14:41

maluszek892 napisał(a):Ideałbym byłby program zastępujący msconfig

Do Win7 polecam Anvir Task Manager Free. Po screenie widać, co możesz nim robić.
http://www.programosy.pl/program,anvir-task-manager.html

Image
Adam

I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?

QuadCore Intel Core i7-6700K/Asus Z170 Pro Gaming/4x4GB Kingston HyperX Fury Black 2400/Gigabyte RTX 3060 VISION OC 12 GB/SSD Patriot VIPER VPN100 256GB M.2 PCIe x4 NVMe + SSD Plextor M6S 128GB SATA3 + Toshiba P300 1TBB/HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0/Philips 240V5QDSB/OCZ ZS 550W
Awatar użytkownika
apg2312
~user
 
Posty: 1308
Dołączenie: 29 Lip 2008, 20:09
Miejscowość: هورشاو
Pochwały: 85




Msconfig - problem

Postprzez maluszek892 04 Kwi 2018, 15:19

Dziękuje bardzo apg2312 :) O to właśnie mi chodziło. Dzięki za foto. Zaraz sprawdzę jak to działa
Tobie Krystian też :)
Jak wam dać jakiś plus czy coś jak nie mam konta? :banan:
maluszek892
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości