• Ogłoszenie:

Pytanie odnośnie drastycznego ubytku pamięci ram,po zainstal

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Pytanie odnośnie drastycznego ubytku pamięci ram,po zainstal

Postprzez januszdalasinski@gmail.com 08 Lis 2017, 19:49

reklama
Dzień dobry dzisiaj dokonałem aktualizacji przeglądarki Chrome w moim SONY Xperia L C 2105.
Obecna wersja aplikacji to 62.0.3202.84. Po zainstalowaniu aplikacji musiałem zaktualizować także google play,bo niby chrome nie działałby w starszej wersji,tak pisało.
PO aktualizacji ubyło mi ponad 300 MB pamięci RAM,przed aktualizacją było wolnej pamięci 526 MB teraz po aktualizacji zostało mi 214 MB.
Skutek jest taki,że strony internetowe ładują się bardzo wolno.Zadnych innych aplikacji nie instalowałem.
Jak można to naprawić?
Czy jest wogole mozliwe,by aktualizacja zabrała mi aż tyle pamięci urządzenia,kiedy aplikacja zajmuje jednie 56 MB pamięci,przed chwilką sprawdzałem ile pamęci zajmują poszczególne aplikacje.
Jest tam też na dole opcja odinstaluj aktualizację,czy gdybym wykonał taki manewr,wszystko wróciłoby do normy i byłoby jak przed aktualizacją chrome,co państwo mi radzą,bym odzyskał straconą pamięć?
Obawiam się bowiem że mogą wyniknąć jakieś komplikacje przy odinstalowaniu aktualizacji chrome,bowiem dzisiaj szło zainstalować chrome za drugim razem,za pierwszym nie mogłem skorzystać z google,bo po wpisaniu w wyszukiwarkę tagu,nie można było wejść w wyniki wyszukiwania,bo telefon automatycznie się restartował,wyłączał się i na nowo załączał.Dopiero pomocy udzielił mi serwisant z Centrum Handlowego Forum i aplikację tę zainstalował powtórnie,czy podobnie może być gdy odinstaluję aktualizację chrome,Proszę o pomoc,możliwie wyczerującą,uwzględniającą wszystkie możliwości zwolnienia pamięci RAM.Przecież ja tylko zainstalowałem nową wersję chrome,sam system zaproponował mi aktualizację a ja się zgodziłem,sam system aktualizację przeprowadził,ale co z tego kiedy wynikły takie problemy.Strony ładują się teraz dwa razy dłużej,jest to TRAGEDIA.Pamięć podręczną kasuję na bieżąco,ale ile na tym zyskam 20-40 MB,Czasem więcej w zależności od operacji,które wykonam.
Proszę o pomoc.
Janusz Dalasiński
januszdalasinski@gmail.com
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości