• Ogłoszenie:

Mój laptop nie wykrywa wbudwanych głośników !

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Mój laptop nie wykrywa wbudwanych głośników !

Postprzez Dawid95 17 Kwi 2017, 21:00

reklama
Witam, mam taki problem gdyż od wczoraj po włączeniu komputera w ogóle w laptopie nie mam dźwięków. Na pasku zadań ma ikone głośnika a obok nie czerwony znak X. Gdy wejde w urządzenia odtwarzania to pokazuje mi że nie zainstalowano żadnych urządzeń audio ! Obszukałem już wszędzie i nic nie pomogło. Dodam jeszcze, że wczoraj też cofnąłem system do stanu początkowego z usunieciem całkowicie moich plików i gdy system się po tym wszystkim uruchomił to właśnie się pojawił ten problem. Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje !
Dawid95
 



Mój laptop nie wykrywa wbudwanych głośników !

Postprzez krystian3w 18 Kwi 2017, 14:31

Spróbuj może ręcznej instalacji oprogramowania realtek http://www.realtek.com/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false możesz podać też markę i model latopa.

Jak możesz to przetestuj inne głośniki lub sprawdź czy do dobrego portu podłączasz wtyczkę.
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11



Mój laptop nie wykrywa wbudwanych głośników !

Postprzez Łowca Androidów 18 Kwi 2017, 15:15

Proponowałbym pobrać Ubuntu - zabootować z tej plyti, wybrać opcję testu (nie instalacji) i sprawdzić czy tutaj działa dźwięk - jeśli tak to znacy, że problem leży po stronie sterowników.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości