• Ogłoszenie:

Legalność systemu operacyjnego

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Legalność systemu operacyjnego

Postprzez karol13 13 Kwi 2017, 13:14

reklama
Witam!
Mam dość ważne dla mnie pytanie: czy kupując klucz do Windowsa na Allegro (chodzi mi o klucz wysyłany elektronicznie po dokonaniu wpłaty) i po aktywacji systemu za pomocą tego klucza, Windows będzie w 100% legalny? Czytałem gdzieś, że legalny Windows jest tylko wtedy, gdy na komputerze mamy naklejkę, a w szafce pudełko z płytą instalacyjną (bądź na dysku partycję recovery). To jak to jest w końcu?
karol13
 



Legalność systemu operacyjnego

Postprzez krystian3w 13 Kwi 2017, 13:47

Nie jest legalny jak taka osoba nie jest oficjalnym dystrybutorem podobny wątek: https://forum.dobreprogramy.pl/t/legalny-office-na-allegro-za-75zl/524632
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11



Legalność systemu operacyjnego

Postprzez adm sieci 14 Kwi 2017, 22:13

Witam
Jakikolwiek kupisz system operacyjny czy to będzie poprzez sklep czy poprzez internet będzie w 100% legalny.
Klucz który wprowadzasz ( przy zakupie ) po akceptacji musisz go zmienić
Najlepiej dzwoniąc do microsoft'a podając sekwencje zmiany klucza
I oto cała prawda
adm sieci
 



Legalność systemu operacyjnego

Postprzez Łowca Androidów 15 Kwi 2017, 22:17

adm sieci nie wypisuj bzdur !!!
Klucz zakupiony na allegro aktywuje system, ale nie będzie on legalny, będzie się tak zachowywał, ale nadal nie będzie legalny.
Jeden z arutykułów wyjaśńiający:
http://softonet.pl/publikacje/aktualnosci/Klucz.aktywacyjny.dla.Windows.8.1.Pro.za.60.zlotych.To.zwykle.oszustwo,300
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2137
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron