• Ogłoszenie:

Przywracanie niedawno usuniętego użytkownika w google chrome

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Przywracanie niedawno usuniętego użytkownika w google chrome

Postprzez zapomniałemswojegonikcu 09 Kwi 2017, 13:03

reklama
Cześć :)
Na wstępie powiem że dałem sobie taki nick bo naprawdę go sobie zapomniałem i nie wiem jak się nazywa... założę się że wiecie jak miałem więc zEdytujecie i wkleicie taki jaki miałem ale mniejsza oto... do rzeczy/głównego problemu

Przed jakieś 10 min temu usunąłem sobie użytkownika w przeglądarce:Google Chrome
Korzystałem z tej przeglądarki i zajrzałem do ustawień i chciałem sprawdzić czy coś to daje usunięcie całkowite użytkownika...
wszystko potwierdziłem i straciłem razem z użytkownikiem wszystkie dane które przeglądarka miała zapisane w sobie w tym hasła do logowania różnych stron :cry: (to były głównie strony w których grałem w różne gry i wiadomo by zapamiętać dane bez przypominania to daje się zapamiętaj i przeglądarka/bądź strona z grą zapamiętuje te dane i wystarczy parę kliknięć i gotowe)
Wyczytałem gdzieś że da się to odzyskać :) :D ale jest problem :( :cry: trzeba mieć konto: G-Suite (super użytkownik) ,ale ja nie mam konta i nie prowadzę żądnej działalności z firmą( ps. Mam tylko 19 lat więc no...) no jest problem bo sobie go nie odzyskam bez tego konta.
Teraz moje pytanie jest: Czy jest jakiś inny darmowy sposób odzyskiwania tego użytkownika by przywrócić te usunięte dane?
bo nie chcę mi się wierzyć że w "dzisiejszych czasach" czyli XXI w. nie możliwe by było odzyskiwanie takich danych przeglądarki której korzystam.
Dodam jeszcze że mam własne konto pocztowe na Gmail'u : [tutaj podaje swoją nazwę gdyby ktoś mi nie wierzył albo chciał wiedzieć czy takie konto istnieje ] : jjakub423@gmail.com (nick OgnistyKról )
i nie logowałem się akurat wtedy więc żadnego backupu( kopii zapasowej) nie zrobiłem :cry:
Pozdrawiam serdecznie i czekam na konkretną odpowiedź w tej sprawie :wink: :)
zapomniałemswojegonikcu
 



Przywracanie niedawno usuniętego użytkownika w google chrome

Postprzez krystian3w 11 Kwi 2017, 15:57

Tym kontem G-Suite nie przywrócisz, bo nie korzystasz pewnie z usługi do pracy / zarządzania biznesem czy firmą.
Jedyne co ci zostaje to wyłączyć ten komputer i próbować zrobić kopie dysku np. Test diskiem i z niej spróbować jakoś wyciągnąć potem dane profilu Google Chrome.
Dalsze używanie tylko utrudni ewentualną próbę odzyskania danych bo mogą zostać nadpisane ich miejsca na dysku.
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11



Przywracanie niedawno usuniętego użytkownika w google chrome

Postprzez zapomniałemswojegonikcu 02 Maj 2017, 17:23

Witam.Sorry że się w miarę czasu nie odezwałem i zapewne już bym miał dawno odzyskane i wszystko było by w porządku... ale jednak nie jest... Dlaczego? Już mówię!:
Program który mi poleciłeś ten " Test Disk" nie jest na mój system operacyjny jaki posiadam i tym programem nic nie zrobię. System jaki mam w komputerze to:Windows 10 Pro Profesional system 32 bit procesor x64
Czy będzie jakiś odpowiedni program do tego systemu który mi odzyska te dane z przeglądarki Google chrome.Tylko potrzebny jest mi program pod ten system a resztę sobie poradzę wg poradników albo sam.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź krystian3w
zapomniałemswojegonikcu
 



Przywracanie niedawno usuniętego użytkownika w google chrome

Postprzez krystian3w 05 Maj 2017, 14:21

Producent nie podaje na jaki Windows jest niekompatybilny, więc jak się sugerujesz opisem program gdzie kończą na Windows 7 / 8.1 to wina prowadzących serwisu.
Jak masz jakieś błędy komunikatu to możesz zrobić to z liveCD:
https://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Livecd

Problem że ta metoda może nie odkryć wszystkich plików profilu czy tylko z tego z hasłami + będzie trzeba poświęcić dużo czasu na przejrzenie czym są pliki bo prawdopodobnie w kopi będą mieć numeryczne nazwy i też mi ciężko powiedzieć jak wygląda potencjalna zawartość pliku z hasłami jakby go otworzyć np. w Hex edytorze czy notepad++.
Ogrom danych odzyskanych z dysku też może utrudnić pracę, pliki z odzyskanej kopii mogą się pozlepiać np. 1 GB pdf jednej książki, a po 12 h kompresji / eksporcie odzyskałem z pliku inną książkę tracąc tę co się na początku otwierała a obie miały po jakieś 30 MB.
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości