• Ogłoszenie:

Szukam av

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Szukam av

Postprzez Zenek.av 31 Sty 2017, 18:29

reklama
Kończy mi się na Win7 ochrona Avast Internet Security. Chyba taki średni jest ten Avast. Czytałem trochę na dobrych programach o darmowych AV. Czy mogę coś z tego zainstalować: darmowy Bitdefender, Panda, Comodo (sam antywirus), 360 Total Security? Czy może mi ktoś podpowiedzieć? Chodzi o o program AV w miarę prosty i skuteczny.
Zenek.av
 



Szukam av

Postprzez Łowca Androidów 31 Sty 2017, 20:56

Pandy unikaj jak ognia.
Comodo jest dobry, ale nieco upierdliwy w swoich komunikaach i można sobie przez przypadek coś zablokować, ale ma dobrą rzecz tzw. piaskownicę czyli nieznane programy, aplikacje i pliki .exe uruchamia właśnie w tej piaskownicy - w wydzielonym i chronionym sektorze nie dopuszczając de ewentualnego rozprzestrzenieniea się infekcji, ale ma to tez swoje wady. Comodo nie należy do najlżejszych antywirusów.
Polecam antywirusa ze stajni Microsoft'u - Microsoft Security Essentials - darmowy i lekki nie plujący zbędnymi komunikatami.
Bitdefender - lekki, ale lubi się wysypać i do tego praktycznie żadnej kontroli nad jego zachowaniem, brak możliwości dodania folderu/pliku do wykluczeń - owba wspomniane wcześniej posiadają taką możliwość.
No i z tego co się orientuję to Bitdefender jest również na rok - rejestracja za pomoca emaila.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Szukam av

Postprzez Zenek.av 01 Lut 2017, 12:43

A czy niejaki Comodo Cloud antywirus nie byłby nieco prostszy od tego Comodo zwykłego (bez chmury) i nieco bardziej skuteczny niż antywirus od Microsoftu? A tak w ogóle to dziękuję za odwiedź.
Zenek.av
 



Szukam av

Postprzez Łowca Androidów 01 Lut 2017, 13:29

Ten z opcją chmury jest lżejszy, a działanie Comodo jest ogólnie upirdliwe.
Jeśli chodzi o skuteczność nie ma skutecznych i mniej skutecznych - jeden wyłapie to dtugi tamto.
Ja nie naciskam i nie sugeruję - napisałem swoje zdanie, a Ty sam zdecydujesz.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Szukam av

Postprzez AdamPL234 01 Lut 2017, 15:04

Możesz również zainstalować darmowego SecureAPlus który ma bardzo silną detekcje zagrożeń i nie sypie za mocno monitami, lecz czasami sobie lubi stanąć w miejscu ze względu na problemy z połączeniem się z chmurą lub stroną główną. By nie zabierał dużo RAM to podczas instalacji musisz odznaczyć instalacje silnika Offline który nazywa się: ClamAV. ClamWin to ta sama nazwa w silniku Offline.
AdamPL234
~user
 
Posty: 261
Dołączenie: 15 Sie 2015, 14:36
Pochwały: 4




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości