• Ogłoszenie:

Blad ram

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Blad ram

Postprzez globczaczi 27 Gru 2016, 22:04

reklama
Witam. Mam problem z pamięciami RAM. W programie SIW Home Edition pokazuje mi,iż mam jakiś błąd z pamięciami RAM. Dodam,że owe pamięci RAM są nowe i na poprzednich RAMACH w programie był ten sam błąd. Na płycie głównej mam 4 sloty na pamięci RAM. Mam na dwóch slotach po 2gb,ogółem 4gb. Gdy np. chce dodać stare pamięci RAM na 3 slot to komputer się nie uruchamia. Podobnie było gdy te nowe pamięci wkładałem w inne sloty. Natomiast gdy miałem stare RAMY to jeżeli włożyłem jedną kość 1GB w 1 slot ot było okej,natomiast gdy włożyłem drugą kość 1GB w drugi slot to komputer po parunastu minutach gdy był uruchomiony zawieszał sie i musiałem go kilkakrotnie resetować. Specyfikacja komputera: Płyta głowna: ASUS P5N-MEDI , pamięć ram: DDR2 4GB 400 MHz, karta graficzna ATI Radeon HD 3600 series.Procesor Intel Pentium E2180 2.00 Ghz. Mam Windowsa 7. Dołączam screena z programu SIW. Bardzo proszę o pomoc,pozdrawiam.

http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/krok-3
globczaczi
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości