• Ogłoszenie:

Mam dziwne zachowanie nowego komputera ( wyłaczanie)

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Mam dziwne zachowanie nowego komputera ( wyłaczanie)

Postprzez Franky46 21 Gru 2016, 02:21

reklama
Witam

Mam pytanie czy przez aktualizacje ( wymuszone mam 10 64 Windows ) mogą być problem , szybkim zamykaniem komputera.
Mam nowy komputer Acer Predator i7 i zauważałem u niego dziwne zachowanie :? .
O tuż zamyka się etapowo najpierw monitor , potem klawiatura ( mam ją podświetlaną była w zestawie z komputerem a na koniec jednostka jakieś 10 sekund czekania .
Przed aktualizacji normalnie mi się wyłączał co może być przyczyną .
Bios nie wiem jaki ma komputer kupiłem go komputronik .
Wiem tylko jaki jest zestaw ( komputer jest na gwarancji)

I7 6700 3,24 GHZ
Pamięć 16 GB
dysk 1TB
Karta Geforce GTX 9700 4 GB
Franky46
 



Mam dziwne zachowanie nowego komputera ( wyłaczanie)

Postprzez AdamPL234 27 Lut 2017, 08:37

Franky46, Według mnie musiałeś zainstalować łatkę od Microsoftu która nie może zostać prawidłowo zainstalowana nawet z poziomu Windows Update lub z ręcznej instalacji ze strony Microsoftu, cofanie systemu przed instalacją tej łatki nie rozwiąże problemu, bootowanie programu przez USB również nie rozwiąże problemu, jedynym rozwiązaniem jest: Sformatować dysk na którym instalowałeś Windows 10 i z Windows Update ukryć aktualizację o nazwie: KB3201845. Tak długo, aż Microsoft nie naprawi problemu z tą łatką. I prosimy pisać wyraźniej, inaczej niektórzy ledwo mogą zrozumieć pańskie wiadomości.
AdamPL234
~user
 
Posty: 261
Dołączenie: 15 Sie 2015, 14:36
Pochwały: 4




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości