• Ogłoszenie:

Odzyskanie plikow graficznych

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Odzyskanie plikow graficznych

Postprzez GraZyna 20 Cze 2016, 08:05

reklama
Nie wiem kiedy, ale skasowalam i utracilam zdjecia dla mnie bardzo wazne, mialam stary komputer , ale zdjecia bylu na OnetDriver, sciagnelam program Digital Image Recovery, juz drugi raz uruchomilam program, ale nie mam tych najwzniejszych, bardzo duzo odzyskalam obrazow.
Moje pytanie dotyczy tego w jaki sposob moge odnalesc zagubione pliki, czy w ogole jest to mozliwe.
Drugie pytanie to to, ze mam provlem z laptopem Toshiba system operacyjny wind10, przy pracy na TouchPad automatycznie wciaz powieksza sie obraz na ekranie, to bardzo irytujace, a niby wszystkie ustawienia sa ok.
Pozdrawiam GraZyna
GraZyna
 



Odzyskanie plikow graficznych

Postprzez MaTi 20 Cze 2016, 08:32

GraZyna napisał(a):Nie wiem kiedy, ale skasowalam i utracilam zdjecia dla mnie bardzo wazne, mialam stary komputer , ale zdjecia bylu na OnetDriver, sciagnelam program Digital Image Recovery, juz drugi raz uruchomilam program, ale nie mam tych najwzniejszych, bardzo duzo odzyskalam obrazow.
Warto spróbować: http://www.programosy.pl/program,recuva.html
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Odzyskanie plikow graficznych

Postprzez Łowca Androidów 20 Cze 2016, 18:24

Recuva nie ma zbyt dobrych recenzji.
Poza tym skoro zdjęcia były na OneDrive to tam powinny nadal być - przecież to chmura i nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym dyslku.
Do odzyskiwania polecam darmowy TestDisk lub platny R-Studio - ten drugi jest jednym z najlepszych programów do odzyskiwania. Test disk również jest dobry.
Tutaj jest krok po kroku jak uzywać Test Disk:
http://traxter-online.net/testdisk-photorec-odzyskiwanie-danych/

Ale jeśli nie wiesz kiedy zdjęcia utraciłaś to już jakiś czas pracowałaś na dysku i zapisywałaś pliki na dysku więc mogłaś te zdjęcia nadpisać, a wówczas żaden program ni epomoże.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości