• Ogłoszenie:

Legalne programy dla firmy

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Legalne programy dla firmy

Postprzez Ania123 16 Mar 2016, 12:31

reklama
Zakłądam firmę i potrzebuję legalnych porgraamów komputerowych - kompletnie się na tym nie znam - znacie jakaś firme, osobę, która mi doradzi i sprzeda całe pakiety. Znacie kogoś godnego polecenia?
Ania123
 



Legalne programy dla firmy

Postprzez MaTi 16 Mar 2016, 12:52

Zakładasz firmę i nie wiesz jakiego oprogramowania potrzebujesz? To zastanów się dobrze jeszcze raz nad zakładaniem tej firmy :) A jak się już zastanowisz i odpowiesz sobie: Tak, chcę założyć firmę. To zadaj sobie pytanie jakiego oprogramowania potrzebujesz, tzn. co chcesz robić na komputerze i na ilu stanowiskach. Jak już będziesz wiedzieć to zapraszam do tego tematu i proszę podzielić się tą informacją z nami, a my spróbujemy pomóc.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Legalne programy dla firmy

Postprzez ArekNow 17 Mar 2016, 09:30

Kolega wyżej ma rację - trzeba dobrze to wszystko przemyśleć....
Jeżeli chodzi o takie firmy - ja znam np KLUCZ SYSTEM SKLEP - spoko ceny mają i każdy produkt ma certyfikat zaświadczajacy o oryginalności :)
ArekNow
 



Legalne programy dla firmy

Postprzez ToServeAndProtect 17 Mar 2016, 09:41

ArekNow, tak tylko sprawdziłem ale nie wiem skąd oni mają takie ceny (np Windows 10 po 290zł), jak oficjalni dystrybutorzy (ci najwięksi) najniższą cenę jaką mogą dać to ponad 650zł. dla mnie ten sklep traci na wiarygodności i raczej nie polecałbym tego sklepu FIRMOM, które chcą mieć legalne systemy i oprogramowanie. a wręcz będę ODRADZAŁ takie sklepy. poza tym nie ma on nic do zaoferowania nawet małej firmie prócz systemu
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości