• Ogłoszenie:

Ophcrack

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Ophcrack

Postprzez ShadeQuester 11 Wrz 2015, 21:28

reklama
Witam,
Ostatnio testuje program Ophcrack wersje liveCD, niestety mam pewien problem.
Po tym jak się załaduje, nie dzieje się nic- jest tylko konsola a wpisanie jakiejkolwiek komendy skutkuje informacją "Permission denied". Gdy wpisuje komendę 'ophcrack' dostaje informację "cannot connect to X server :0.0"
O co chodzi i jak rozwiązać problem?
ShadeQuester
 



Ophcrack

Postprzez P4w3l 12 Wrz 2015, 00:20

Nie wiem, czy to coś da, znalazłem taką poradę:

The program can't talk to its x server. (Graphics server)

Try typing startx at the console to start the x server. Or, if you're running the program under a different user, try typing xhost localhost. If that still doesn't work, it's probably that your friend's graphics card isn't being detected.

Ophcrack FAQ wrote:
Your graphic card is probably not well detected by the LiveCD. You should try entering "slax_autox" when you see Objectif Sécurité's logo during the boot. If it still does't work, enter "slax_nox" and change /etc/xorg.conf to make it match your graphic card. Then "startx".
P4w3l
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 08 Sie 2013, 14:34
Pochwały: 5



Ophcrack

Postprzez Łowca Androidów 15 Wrz 2015, 21:06

Kup sobie lepiej klocki Lego
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości