• Ogłoszenie:

Nowy laptop-problem z miganiem ekranu na czarno(pomocy nie z

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Nowy laptop-problem z miganiem ekranu na czarno(pomocy nie z

Postprzez Hala 11 Wrz 2015, 17:56

reklama
Hej

Mam nowego laptopa Hp 250 G3. windows 10, karta graf. zintegrowana nivida gevorce.
Ostatnio podczas oglądania filmu na pełnym ekranie zauważyłam, że co jakiś czas miga na czarno . Wystarczyło , że wyłączyłam opcje pełny ekran i dało się już normalnie oglądać. Nie mniej jednak trochę się zaniepokoiłam tym miganiem, gdyż jest to laptop nowy, parę dni temu kupiony.

Proszę o poradę, czy mogę temu jakoś sama zaradzić , czy jest to głębszy problem i powinnam oddać laptopa na gwarancji ?
Z góry dziękuję za pomoc , pozdrawiam.
Hala
 



Nowy laptop-problem z miganiem ekranu na czarno(pomocy nie z

Postprzez P4w3l 12 Wrz 2015, 12:17

Trochę mało informacji - oglądałaś film z DVD, dysku (jaki odtwarzacz?, zainstalowane kodeki dobre?) czy serwisu typu YouTube? Jeżeli film był oglądany online, może po prostu wciskały się jakieś reklamy, blokowane np. przez Adblock. Możesz odinstalować i ponownie zainstalować sterownik karty graficznej. Pobierz sterownik (dla najnowszej wersji Windows, jaka tam się wyświetli) z http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=6732463. Pamiętaj, że wersja 64 bit nie zadziała w 32 bitowym Windows. Później przejdź do ustawień Win 10, wejdź w urządzenia, wyszukaj tam Menadżer urządzeń (będzie na samym dole prawej listy )i otwórz go. W menadżerze rozwiń Karty graficzne, kliknij prawym myszki na nazwie karty, Daj Odinstaluj i w dodatkowym okienku wybierz - Usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia. Po wszystkim zainstaluj pobrany wcześniej sterownik czy może zrestartuj komputer i po wczytaniu systemu postaw nowy sterownik. W wypadku restartu zaraz po deinstalacji sterownika, Windows może ci wciskać sterownik ze swojej bazy Windows Update, możesz go zainstalować (właściwe spore szanse, że nie będziesz miała wyboru, bo zainstaluje się automatycznie), ale przed instalacją sterownika pobranego z Witryny producenta laptopa.
P4w3l
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 08 Sie 2013, 14:34
Pochwały: 5



Nowy laptop-problem z miganiem ekranu na czarno(pomocy nie z

Postprzez Hala 12 Wrz 2015, 15:02

Film miałam na pendrivie który podłączyłam do laptopa. Ale zastanawia mnie dlaczego działo się to tylko w trybie pełnego ekranu
Hala
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości