• Ogłoszenie:

Problem z programem myslax creator

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Problem z programem myslax creator

Postprzez bar2221 27 Lip 2015, 15:45

reklama
Witam, mam problem z programem MySLAX creator version 1.6.0Beta1,kiedy mam uruchomiony program i przechodzę do etapu select source pojawia mi się błąd:
"Couldn't mount the .ISO file.Please start the filedisk service manualy.Please type "net start filedisk in a DOS box If it still doesn't work please reboot Windows."
Dzieje się tak kiedy jako typ źródła pliku iso "source type" wybieram ISO-Default następnie przechodzę do katalogu gdzie znajduje się plik z moim iso i ustawiam go
po czym klikam Mount i wtedy wychodzi ten błąd. Mój plik iso nazywa się:"slax-Polish-7.0.8-i486.iso" Oczywiście ściągnąłem go ze źródła polecanego przez MySLAX creator
ponieważ w programie istnieje opcja ściągnięcia wybranej przez siebie wersji iso dystrybucji linuxa SLAX. Nie wiem dlaczego tak się dzieje może brakuje jakiś plików albo
jeszcze czegoś innego.Jestem bardzo początkującym Linuksiarzem .Ten program jest przeznaczony dla Windows,ale może mam go zainstalować na innym środowisku?
Naprawdę utchnąłem w martwym punkcie .Z góry dziękuje i mam nadzieje,że mogę liczyć na pomoc.
bar2221
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości