• Ogłoszenie:

Samsung, windows 8: problem z recovery!

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Samsung, windows 8: problem z recovery!

Postprzez Dżastina 27 Cze 2015, 20:15

reklama
Witam. Posiadam laptopa marki Samsung z wgrane systemem Windows 8 aktualizowanym następnie na Windows 8.1. Wystąpił u mnie problem podczas wykonywania procesu recovery. Mianowicie podczas wykonywania recovery laptop zaczął mnie się sam wyłączać. Pomyślałam że to może wirus i postanowiłam wejść w tryb awaryjny i gdy przeszłam te długa drogę jaka trzeba przejść w win 8.1 to przy włączeniu wrócił mi proces recovery. Oczywiście laptop ponownie się wyłączal i po kolejnych trzech nieudanych próbach, laptop uruchomił się w biosie. Początkowo nie mogłam w ogóle opuścić biosa jednak w końcu mnie się to udało. Jak juz to zrobiłam i uruchomił się bez biosa to pojawiło się ponownie okno recovery i ładuje proces. Niestety na tym ladowaniu się zatrzymuje. Ładuje i ładuje po czym po dłuższej chwili się wyłącza. Czy ktoś się spotkał z tym problemem? Chciałabym spróbować sama to rozwiązać jak się da zanim oddam laptopa do serwisu.
Dżastina
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości