• Ogłoszenie:

Blue screen na ekranie

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Blue screen na ekranie

Postprzez szybki i zielony 06 Cze 2015, 16:48

reklama
Witam. Robiłem aktualizacje sterowników komputera programem driver booster i mi coś takiego wyskoczyło
Image
Ozdrazu mówię że mam Windows XP home edition wszystkie service packi. Niemam antywirusa na pewno.
szybki i zielony
 



Blue screen na ekranie

Postprzez ToServeAndProtect 06 Cze 2015, 18:07

szybki i zielony napisał(a):driver booster

to śmietnik a nie program do instalacji sterowników

obrazek nie działa. wrzuć go na hosting up.programosy.pl i wklej tu jeszcze raz
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Blue screen na ekranie

Postprzez developer 06 Cze 2015, 23:31

@OP: piszesz iż masz xp, a UA wskazuje na Androida 4.4.4.......
@expert: driver booster to nie śmietnik. Jest naładowany różnymi reklamami sponsorów, ale zachowując pierwszą złotą zasadę (zanim coś klikniesz dwa razy pomyśl) nic nam nie grozi.....
Podpis niezgodny z regulaminem forum >> [Mike]
developer
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 04 Lis 2013, 19:46



Blue screen na ekranie

Postprzez ToServeAndProtect 07 Cze 2015, 00:09

developer, to że ma problem na jednym urządzeniu nie znaczy, że nie może napisać z innego. i na odwrót.
to jest śmietnik nawet sterownikowy bo często ściąga uszkodzone sterowniki. przerabiałem kilka programów typu DRIVER coś tam
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Blue screen na ekranie

Postprzez szybki i zielony 07 Cze 2015, 20:11

Witam ponownie z dziś. Wracając do tematu : Ja normalnie aktualizowałem życiu parę razy tym programem driver booster i było ok ale po tym zaaktualizowaniu coś się spi...ło . Nie wiem co mogło być przyczyną tego ale chodzi mi tu o sterownik dźwięku.
Po 1 pisałem z telefonu więc dlatego widzicie że tam jest inny system po 2 mam tak stary komputer i tak słaby że chyba zrozumiecie mnie dlaczego chciałem zaktualizować sterowniki[po za tym dźwięku nie miałem wiec dlatego użyłem ten program]. a co do screena to spróbuje go wysłać wam do analizy
szybki i zielony
 



Blue screen na ekranie

Postprzez MUTOPOMPKA 07 Cze 2015, 23:44

A jaki błąd wyskoczył? Chodzi o kod: 0x0000007E, 0x0000001A itp.

A co do tego programu. Wywal to jak najprędzej. Najlepiej ściągnąć stery ze strony producenta SAMEMU wybierając typ i rodzaj systemu operacyjnego. Ale jeśli idzie sie na łatwiznę, potem są takie kwiatki. Więc podaj kod błędu tego windowsa.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Blue screen na ekranie

Postprzez szybki i zielony 08 Cze 2015, 13:35

To jest ten blue screen który mi wyskakuje na ekranie, a tak ogółem jakoś pisze bo włączam tryb awaryjny z obsługą sieci.
http://up.programosy.pl/view/img_20150608_131739_3.jpg.html
Teraz tylko ocenić o co chodzi czy format pójdzie czy co innego.
szybki i zielony
 



Blue screen na ekranie

Postprzez Łowca Androidów 08 Cze 2015, 15:35

W trybie awaryjnym odinstaluj sterwoniki Audio - to one sprawiają problem.
Można również spróbować przywracania sytemu lub jeśli to nie pomaga samemu przywrócić rejestr recznie.

INSTRUKCJA PRZYWRACANIA REJESTRU:
Możliwa jedynie w przypadku kiedy nie było wyłaczone przywracanie systemu.

1. Pobierz Hiren's BootCD

2. Po wystartowaniu systemu klikamy prawym przyciskiem myszy na Start >>> Explore – pojawi się:[/B]
Image
3. Przechodzimy teraz do C:/ System Volume Information:
Image
4. Wchodzimy do katalogu „_restore{02D5E7F7-1A6E-44AD-8A95-2E79E2ADCA09}”
Image
W takalogu tym znajdują się foldery RP0, RP1……RP20…. (są to punkty przywracania utworzone przez system (ewentualnie przez nas samych) – z prawej mamy datę utworzenia, wybieramy interesujący nas (np. data najbliższa sprzed awarii) przykładowo ja wybieram RP59 (data utworzenia 12.02.2010 godz. 09:10)
Image
Wchodzimy do katalogu i mamy tutaj folder „snapshot” – otwieramy go:
Image
…I kopiujemy następujące pliki:
_REGISTRY_MACHINE_SAM
_REGISTRY_MACHINE_SECURITY
_REGISTRY_MACHINE_SOFTWARE
_REGISTRY_MACHINE_SYSTEM
_REGISTRY_USER_.DEFAULT

Image
Po skopiowani u plików przechodzimy na dysk C:, tworzymy katalog np. „KOPIA” I wklejamy do niego skopiowane pliki:
Image
5. Teraz należy zmienić nazwy na prawidłowe (pozostawiamy tylko ostatni człon nazwy) np. _REGISTRY_USER_DEFAULT zmieniamy na DEFAULT - i tak ze wszystkimi plikami – tak to wygląda po zmianie nazwy:
Image
6. Teraz kopiujemy te pliki i przechodzimy do katalogu C:/WINDOWS/System32/config:
Image
…i usuwamy z niego następujące pliki rejestru:
SAM
SECURITY
SOFTWARE
SYSTEM
DEFAULT

Image
[b]…I wklejamy nasze pliki rejestru.
Teraz tylko Start >>> Shutdown >>> Resstart i powinno wszystko być OK.

Ale zacznij od deinstalacji audio.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Blue screen na ekranie

Postprzez szybki i zielony 08 Cze 2015, 15:54

Usunąłem przez przypadek. A poleciłbyś mi lub ktoś poleciłby takowy jakiś program do odzyskiwania punktów systemów bo potrzebne to jest bardzo, jeśli by był taka możliwość.
szybki i zielony
 



Blue screen na ekranie

Postprzez Łowca Androidów 08 Cze 2015, 16:01

Nie ma takowego programu.
Usunąłeś i już ich nie ma.
Odinstaluj w menadżerze urządzeń wszystko co się da z pozycji Audio - to pownno wystarczyć.
Na przyszłość radzę unikać takich "cudownych" programów co to odnajdują nowszse sterowniki gdzie producent takowych nie wypuścił. Można nałapać niezłego śmiecia - w najlepszym przypadku - jak również i zaszytego trojana, keylogera.
Zasada jest taka - jesli coś działa to nie aktualizujemy.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Blue screen na ekranie

Postprzez szybki i zielony 08 Cze 2015, 16:03

Ok dzięki wielkie za przestroga informacje.Jeszcze miałem pomysł że na pendrivie 16gb zainstaluje windowsa i tam coś porobię by mieć te stery ale to niewiadoma sprawa więc jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc i i poświęcony czas. pozdrawiam administracje forum programosy.
szybki i zielony
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości