• Ogłoszenie:

Kurier za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości paczki

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Kurier za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości paczki

Postprzez Robb 09 Kwi 2013, 11:39

reklama
Na allegro znalazłem sprzęt, ale allegrowicz ma tylko 2 pozytywy. Mieszka daleko więc osobisty odbiór odpada. Czy jest jakaś firma kurierska, która posiada opcje dostarczyć paczke za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości? Wiem, że jest to możliwe po zapłaceniu, ale czy jest taka opcja dostępna przed zapłatą kurierowi? Tak aby nie okazało się, że jest tam cegła.
Robb
 



Kurier za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości paczki

Postprzez lolek93 09 Kwi 2013, 11:55

O ile się nie mylę to raczej każda kurierska ma taka możliwość i nie jest to żadna dodatkowo płatna opcja. Oczywiście oględziny robisz przed zapłatą i jakby coś było nie tak po prostu nie przyjmujesz paczki.
CPU: Intel Core i3-2330M 2.2GHz | RAM: 4GB DDR 3 | GPU: GEFORCE GT 540M 1GB | OS: Windows 8 | NET: TOYA 30 Mbit |
Awatar użytkownika
lolek93
~user
 
Posty: 434
Dołączenie: 06 Sty 2007, 21:35
Miejscowość: Zduńska Wola
Pochwały: 6



Kurier za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości paczki

Postprzez MaTi 09 Kwi 2013, 12:26

No nie wiem, kiedyś chciałem sprawdzić czy sprzęt nie jest uszkodzony to moglem to zrobić w obecności kuriera, ale tylko po wpłacie
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.kurierem.pl/porady-Sprawdzenie-zawartości-21.html
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości