• Ogłoszenie:

Otwierająca się szuflada dvd

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Otwierająca się szuflada dvd

Postprzez michal_k 07 Sie 2008, 08:56

reklama
Witam,

Ostatnimi czasy moja nagrywarka DVD w kompie oszalała, co chwila samoczynnie się otwiera. Nawet jak ją zamykam to po 10 sekundach od nowa. Jedynym momentem kiedy jest dłużej zamknięta to sytuacja gdy już (po wielu próbach zamykania) uda mi się doprowadzić do rozpoczęcia nagrywania. Wtedy jest OK. Czy coś "domowymi" sposobami jestem w stanie z tym zrobić?? Czy też czeka mnie kupno nowej albo "bawienie" się ciągłe ze starą?? Bo naprawa pewnie przewyższy koszt zakupu.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
michal_k
~user
 
Posty: 383
Dołączenie: 29 Cze 2005, 10:29
Pochwały: 8



Otwierająca się szuflada dvd

Postprzez Magik 07 Sie 2008, 08:59

michal_k napisał(a):Bo naprawa pewnie przewyższy koszt zakupu.


takie cudenka jak napedy jak pada to raczej sie nie naprawia//zwlaszcza przy dzisiejszych cenach

First
->mogl pasc czujnik
->tasma czujnika moze byc lekko uszkodzona

stawiam bardziej na to drugie, 90%

Mozesz pojsc do serwisu zapytaj za ile to zrobia i decyzje podejmij

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Otwierająca się szuflada dvd

Postprzez michal_k 07 Sie 2008, 12:32

emo Magik napisał(a):First
->mogl pasc czujnik
->tasma czujnika moze byc lekko uszkodzona


A wiesz może jaki to jest rząd wielkości jeśli chodzi o kasę?? Bo może nie ma sensu żebym z tym jeździł tylko pojechał prosto do sklepu??....
Awatar użytkownika
michal_k
~user
 
Posty: 383
Dołączenie: 29 Cze 2005, 10:29
Pochwały: 8



Otwierająca się szuflada dvd

Postprzez Magik 07 Sie 2008, 13:15

michal_k napisał(a):A wiesz może jaki to jest rząd wielkości jeśli chodzi o kasę??


BTW, istnieje taki trojan jak Netbus, za jego pomoca mozna wysuwac tacke itd....ale tak tylko gdybam

BTW, sparwdz jeszcze tasmy od napedu, sprobuj podlaczyc pod inna..........tak zeby wykluczyc ten 1%

max powinni wziaść ze 20 dyszki, pewnie wezma z 50, 60 info od ziomka z serwisu jesli sie podejma bo zwykle napedow CD/DVD sie nie naprawia z racji ceny nowych
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości