• Ogłoszenie:

z wyjsciami karty dźwiekowej

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

z wyjsciami karty dźwiekowej

Postprzez oliho 21 Gru 2007, 20:00

reklama
witam!
kupilem nowy komputer i mam mały problem z dxwiekiem ...na wyjsciu z przodu obudowy mam wyjscia na sluchawki i mikrofon i tam dzwiek po podlaczeniu słuchawej jest ok .Natomiast z tyłu obudowy ,tam gdzie jest kilka wyjsc audio w żadnym z nich nie ma sygnału...


sterowniki od dzwieku zainstalowane ,
sprawdzalem wszelkie mozliwe konfiguracje podlaczenia glosnikow ,ale dalej jest to samo.
Czy jest jakas opcja w windowsie ,aby uaktywnic nie dzialajace wyjscia? A moze trzeba w Biosie coś "pokombinowac" ?
Bardzo proszę o jakieś porady!
pozdrawiam!
Awatar użytkownika
oliho
~user
 
Posty: 110
Dołączenie: 17 Lut 2005, 16:47
Pochwały: 3



Postprzez qwer 21 Gru 2007, 20:34

jezli masz zointegrowana karte muzyczna na plycie glownej to musisz ja odistalowac i wylaczyc w biosie.
Intel Core2Duo E4300 1,8Ghz@3,0Ghz + Freezer 7 Pro, Foxconn P35A, OCZ 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Platinum rev.2.0, Sapphire Radeon hd 3850, Hitachi 320GB, Corsair VX450W.
Awatar użytkownika
qwer
~user
 
Posty: 266
Dołączenie: 06 Gru 2004, 16:21
Miejscowość: LbN
Pochwały: 18



Postprzez oliho 21 Gru 2007, 20:48

ale jak ją odinstaluję i wylaczą w biosie to wogóle nie bede mial dzwieku...
chyba napisalem w pierwszym poscie nie zbyt zrozumiale: karta to zintegrowany realtek. z przodu mam tylko wyjscie na mikrofon i sluchawki. z tyłu wyjscia na system 5.1 jednak one nie działaja wogóle-zaden kanal.
Awatar użytkownika
oliho
~user
 
Posty: 110
Dołączenie: 17 Lut 2005, 16:47
Pochwały: 3




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości