• Ogłoszenie:

przednie usb

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Przednie USB

Postprzez DawidU89 04 Wrz 2007, 16:59

reklama
Siemak :)
Niestety mam problem z kompem ;/ mam obudowe Asus(srebrna przedni panel czarny wyswietlacz w dolnej czesci obudowy a podnim USB ) i właśnie o to chodzi niewiem czemu ale nagle przestało działać <bezradny> gdy chcem cos podłonczyć do niego niereaguje niewiem czemu jakby niebyło zasilania mam płyte główna MSI K7N2 i Biosa Phoenixsa nieweim co sei dzieje i czemu tak sie stało proszę o pomoc
PS restart windy nic niedaje tylnie gniazda normalnie wyszukuje a przednich nie :cry:
Mam nadzieję że niełame regulaminu
Pozdro forum -owicze ;)
Awatar użytkownika
DawidU89
~user
 
Posty: 121
Dołączenie: 15 Gru 2006, 11:37
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 1



Postprzez numerant* 04 Wrz 2007, 17:15

Rozkręć obudowę i zobacz czy kabel od panelu jest podłączony do płyty głównej (taki kabel z bodajże 7-mioma pinami). Może jakimś cudem się odłączył (nie sądzę, ale zobaczyć możesz).

Pzdr.
Laptop: Asus K53SV-SX187V || Ubuntu 12.04 | Mac OS X Lion | Windows 7 Home Premium x64
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji.
Awatar użytkownika
numerant*
~user
 
Posty: 1083
Dołączenie: 19 Sie 2005, 18:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 89



Postprzez oles* 04 Wrz 2007, 17:31

numerant* napisał(a):Rozkręć obudowę i zobacz czy kabel od panelu jest podłączony do płyty głównej


Jesli nie to zobacz w BIOSie czy masz aktywne usb mogło sie jakos przestawic :)
Powrót na programosy, wiem - pochwałami i postami waS nie dogonie. Pozdro dla starej brygady! ! !
[size=10Sempron 3000+, Asus M2NPV, GeForce 6150, 1GB ram, dysk samsung 160 gb...[/size]
Awatar użytkownika
oles*
~user
 
Posty: 857
Dołączenie: 29 Gru 2005, 22:08
Miejscowość: wy to wszystko wiecie ?
Pochwały: 80



Postprzez DawidU89 05 Wrz 2007, 07:56

kabelki sa ok bo sprawdzalem dopinalem je a usb tez niby ma zasilanie ;/ ale niedziała
Mam nadzieję że niełame regulaminu
Pozdro forum -owicze ;)
Awatar użytkownika
DawidU89
~user
 
Posty: 121
Dołączenie: 15 Gru 2006, 11:37
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 1




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości